CELKOM NOVÉ MOŽNOSTI VĎAKA HUAWEI Mate30 Pro

Spoločnosť HUAWEI je bezpochyby jedným z lídrov a celosvetovým poskytovateľom infraštruktúry informačných a komunikačných technológií, ako aj inteligentných zariadení. 

Spolu s integrovanými riešeniami v štyroch kľúčových oblastiach, ktorými sú telekomunikačné siete, informačné technológie, inteligentné zariadenia a cloudové služby dokáže priniesť kúsok digitálnej technológie do života každého človeka, každej domácnosti či organizácie, a vytvoriť tak prepojený inteligentný svet. A keďže spoločnosť sa neustále snaží napredovať, aj my v PLANEO Elektro chceme rovnako ponúknuť Vám, našim cteným zákazníkom, vždy len to najlepšie. Preto sme v spolupráci so spoločnosťou HUAWEI Slovensko pre Vás pripravili novinku, ktorá zmení Váš digitálny život na nepoznanie. Nenechajte si ujsť možnosť zakúpiť vlajkovú loď HUAWEI Mate30 Pro, smartfón ktorý nájdete na pultoch slovenských predajní len v sieti PLANEO Elektro.

 

Rezervácie tejto vlajkovej lodi spoločnosti HUAWEI budú na Slovensku spustené od soboty 1. februára 2020. Stačí ak v termíne od 1.2.2020 vyplníte rezervačný formulár na našej stránke a pri Vašom nákupe HUAWEI Mate 30 Pro Vám bude asistovať vyškolený zástupca spoločnosti Huawei. Na ktorejkoľvek z 50 predajní PLANEO Elektro na Slovensku sa z prvej ruky dozviete podrobnosti o kľúčových vlastnostiach, funkcionalite a špecifikách tohto špičkového smartfónu, ktoré Vás presvedčia o správnosti Vášho výberu.

 

A viete čo je najlepšie? V prípade ak sa rozhodnete pre kúpu tejto nadupanej novinky pribalíme Vám k nej službu VIP SERVIS (podmienky akcie 6 mesačná záruka na náhodné poškodenie displeja nájdete tu), bezdrôtové slúchadlá FreeBuds3 a bezdrôtovú nabíjačku CP60 Wireless Charger v celkovej hodnote 199€, ako aj Smart View puzdro v hodnote 24,99€. A pokiaľ máte trochu času navyše, oplatí sa Vám do 14 dní od nákupu produktu vyplniť formulár spoločnosti HUAWEI (vyplniť formulár tu), zaslať ho mailom na info@planeo.sk a zúčastniť sa na prieskume spokojnosti spojenom s používaním Vášho nového smartfónu. Ako vďaku Vás spoločnosť dodatočne odmení hodinkami HUAWEI WATCH GT2 v hodnote 249€. Pre viac informácií navštívte stránku consumer/huawei.com/sk.

 

Tak čo myslíte? Inteligentnému riešeniu, ktoré prináša tento prémiový model v dnešnej dobe digitalizácie sa jednoducho nedá odolať. My v PLANEO Elektro to vidíme úplne rovnako a to najmä vďaka elegantnému dizajnu a špičkovým atribútom, ktorými táto novinka disponuje. Medzi mnohými je určite potrebné vyzdvihnúť prepracovaný SuperSensing fotoaparát so 40 Mpx hlavným širokouhlým snímačom, ktorý dokáže v každom okamihu zachytiť precízny detail a čistotu fotografie, či už fotíte vo dne alebo v noci. Poháňaná procesorom Kirin 990, vyvinutá pre ešte vyšší výkon a úsporu energie, pracuje táto vlajková loď spoločnosti HUAWEI naozaj dokonalo precízne a spoľahlivo. Pomáha jej v tom sila 4500 mAh batérie, ktorá pohodlne vyhovie Vášmu celodennému štandardu spojeného s používaním samotného smartfónu. A v prípade ak ste naozaj veľmi nároční užívatelia, tak sa nemusíte obávať vybitia telefónu. Vďaka funkcionalite SuperCharge, s unikátnym výkonom 40 Wattov, si viete svoju novinku dobiť veľmi rýchlo kedykoľvek a kdekoľvek sa práve nachádzate.

 

HUAWEI MATE 30 PRO

  • Nový SuperSensing fotoaparát

  • Procesor Kirin 990

  • Bezdrôtové nabíjanie Super Charge

  • VIP servis

  • Hodnotné príslušenstvo

Cena: 999,-

 

 

 

 

 

 

Technické špecifikácie

Najlepší fototelefón súčasnosti (rebríček DXoMark) vďaka novému Super Sensing fotoaparátu.
Hlavný fotoaparát: 40  f/1.6  + 40 f/1.8  + 8 Mpx f/2.4
Predný fotoaparát: 32 Mpx f/2.0
Full HD+ 6,53“ ultrazakrivený OLED displej so 16,7 mil. farieb
Dotykové ovládanie na bočných hranách displeja
Najnovší supervýkonný procesor HUAWEI Kirin 990 5G CPU,
Octa-core, 2*Cortex-A76 Based 2.86GHz + 2*Cortex-A76 Based 2.36GHz + 4*Cortex-A55 1.95GHz
Pamäť 8 + 256 GB s možnosťou rozšírenia pomocou pamäťovej karty až do 256 GB (typ pamäťovej karty - Nano)
Dual SIM (2 x NANO SIM)
Odolnosť IP68
Bluetooth 5.1 (podporované BLE, SBC, AAC, LDAC)
Wifi 802.11 a/b/g/n/ac (wave2), MIMO,VHT160, 2.4G/5G, podpora Wi-Fi direct
GPS (L1+L5 dual band)/AGPS/Glonass/BeiDou/Galileo (E1+E5a dual band) /QZSS (L1+L5 dual band)
LiPol batéria 4500 mAh
40W Super Charge, 27W Wireless Super Charge
Rozmery: 158,1 mm; 73,1 mm; 8,8 mm
Hmotnosť 198g vrátane batérie

 

 

 

Stane sa HUAWEI Mate30 Pro Vašim novým spoločníkom? Pevne veríme, že áno. Ak predsa stále váhate prečo by mal byť HUAWEI Mate30 Pro práve pre Vás tým vysnívaným digitálnym spoločníkom, a máte jednu z nižšie uvedených 5-tich predajní na skok, navštívte nás a vyskúšajte si funkcionalitu tejto novinky na vlastnej koži bez potreby vypĺňania registračného formuláru. Prístroje budú dostupné po 10.2.2020. Sme presvedčení, že keď tento smartfón raz budete držať v ruke už ho nikdy z nej nebudete chcieť pustiť.

 

PLANEO Elektro Bratislava Rača
Púchovská ul. 10
Bratislava

 

PLANEO Elektro Nové Zámky OC Aquario
Nitrianska cesta 8805/111
Nové Zámky

 

PLANEO Elektro Žilina MIRAGE
Námestie Andreja Hlinku 7B
Žilina

 

PLANEO Elektro Prešov Epéria
Ul. Arm.G.L.Svobodu 25
Prešov

 

PLANEO Elektro Banská Bystrica SC Point
Vajanského námestie 7
Banská Bystrica

Ďalšie novinky