NOVÉ MOŽNOSTI VĎAKA HUAWEI Mate30 Pro

Spoločnosť HUAWEI je bezpochyby jedným z lídrov a celosvetovým poskytovateľom infraštruktúry informačných a komunikačných technológií, ako aj inteligentných zariadení.

Spolu s integrovanými riešeniami v štyroch kľúčových oblastiach, ktorými sú telekomunikačné siete, informačné technológie, inteligentné zariadenia a cloudové služby dokáže priniesť kúsok digitálnej technológie do života každého človeka, každej domácnosti či organizácie, a vytvoriť tak prepojený inteligentný svet. A keďže spoločnosť sa neustále snaží napredovať, aj my v PLANEO Elektro chceme rovnako ponúknuť Vám, našim cteným zákazníkom, vždy len to najlepšie. Preto sme v spolupráci so spoločnosťou HUAWEI Slovensko pre Vás pripravili novinku, ktorá zmení Váš digitálny život na nepoznanie. Nenechajte si ujsť možnosť zakúpiť vlajkovú loď HUAWEI Mate30 Pro, smartfón ktorý nájdete na planeo.sk

Rezervácie tejto vlajkovej lodi spoločnosti HUAWEI sú na Slovensku spustené od soboty 1. februára 2020. Stačí ak si zakúpite na www.planeo.sk Huawei Mate 30 Pro vo výhodnej sade aj s príslušenstvom. Následkom aktuálnej situácie, žiaľ nie je možný osobný odber a osobná asistencia Huawei špecialistu. Preto sme prešli na online predaj so zachovaním všetkých benefitov. Špecifikácie tohto špičkového smartfónu, Vás presvedčia o správnosti Vášho výberu.

 

A viete čo je najlepšie? V prípade ak sa rozhodnete pre kúpu tejto nadupanej novinky pribalíme Vám k nej službu VIP SERVIS  (podmienky akcie 6 mesačná záruka na náhodné poškodenie displeja nájdete tu), bezdrôtové slúchadlá FreeBuds3 a bezdrôtovú nabíjačku CP60 Wireless Charger v celkovej hodnote 199€, ako aj Smart View puzdro v hodnote 24,99€.

Tak čo myslíte? Inteligentnému riešeniu, ktoré prináša tento prémiový model v dnešnej dobe digitalizácie sa jednoducho nedá odolať. My v PLANEO Elektro to vidíme úplne rovnako a to najmä vďaka elegantnému dizajnu a špičkovým atribútom, ktorými táto novinka disponuje. Medzi mnohými je určite potrebné vyzdvihnúť prepracovaný SuperSensing fotoaparát so 40 Mpx hlavným širokouhlým snímačom, ktorý dokáže v každom okamihu zachytiť precízny detail a čistotu fotografie, či už fotíte vo dne alebo v noci. Poháňaná procesorom Kirin 990, vyvinutá pre ešte vyšší výkon a úsporu energie, pracuje táto vlajková loď spoločnosti HUAWEI naozaj dokonalo precízne a spoľahlivo. Pomáha jej v tom sila 4500 mAh batérie, ktorá pohodlne vyhovie Vášmu celodennému štandardu spojeného s používaním samotného smartfónu. A v prípade ak ste naozaj veľmi nároční užívatelia, tak sa nemusíte obávať vybitia telefónu. Vďaka funkcionalite SuperCharge, s unikátnym výkonom 40 Wattov, si viete svoju novinku dobiť veľmi rýchlo kedykoľvek a kdekoľvek sa práve nachádzate.

 

HUAWEI MATE 30 PRO

  • Nový SuperSensing fotoaparát

  • Procesor Kirin 990

  • Bezdrôtové nabíjanie Super Charge

  • VIP servis

  • Hodnotné príslušenstvo

 

Stane sa HUAWEI Mate30 Pro Vašim novým spoločníkom? Pevne veríme, že áno. Ak predsa Sme presvedčení, že keď tento smartfón raz budete držať v ruke už ho nikdy z nej nebudete chcieť pustiť.

Ďalšie novinky