Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Odrážadlá od 1 roka

Odrážadlá pre najmenšie deti sú navrhnuté s ohľadom na ich bezpečnosť, pohodlie a rozvoj motorických schopností. Detské odrážadlo pre najmenších je skvelým základom pre bicyklovanie, pretože detí učí držať rovnováhu, zatáčať a odhadnúť vzdialenosť a rýchlosť, ktorou sa pohybujú. Zistite aké kritériá zohľadniť pri výbere odrážadla pre najmenších a pozrite si našu ponuku.

Odrážadlá pre najmenších majú niekoľko predností

Malé deti milujú pohyb a akonáhle sa naučia chodiť sú nezastaviteľné. Detské odrážadlá od 1 roka ponúkajú efektívny spôsob, ako deti nielen zabaviť, ale aj unaviť a naučiť niečo nové. Detské odrážadlo od 1 roka má niekoľko výhod, objavte dôvody prečo ho svojim malým deťom kúpiť:

 • učenie základných zručností pre jazdu na bicykli
 • nízka hmotnosť a jednoduché ovládanie
 • verzie 2v1, odrážadlo a chodítko v jednom
 • svetelné a zvukové efekty
 • dizajn pripomína hračku
 • 4 kolesá zabezpečujú stabilitu
 • úložný priestor

Održadlo pre najmench Mercedes.

Odrážadlo pre najmenších využijete všade

Detské odrážadlá od 1 roka sú určené do interiéru aj exteriéru, takže najskôr môže vaše dieťa trénovať jazdu bezpečne vo vnútri a až potom s vami môže vyraziť na cesty. V prípade, že bude dieťa jazdiť na odrážadle aj v interiéri, sledujte pri kúpe najmä kolesá. Tie by totiž mohli poškriabať podlahu, kvôli čomu sú najlepšou voľbou mäkké pneumatiky alebo plastové kolesá.

Ak plánujete používať odrážadlo vonku, odporúča sa vybrať model s robustnými gumovými kolesami. Tieto kolesá sú schopné zvládnuť nerovné povrchy a odolajú aj menším prekážkam, čo umožní vášmu dieťaťu bezpečný a plynulý pohyb po dvore či chodníku.

Podľa určenia rozdeľujeme odrážadlá pre najmenších nasledovne:

 • do interiéru
 • do exteriéru

Odrážadlá pre najmenších sa líšia materiálom

K výrobe detských odrážadiel sa využívajú rôzne druhy materiálov. Každý materiál má svoje výhody a nevýhody, a preto je pri kúpe dôležité zvážiť či je pre vás a vaše dieťa kľúčovým faktorom odolnosť, ľahkosť alebo estetika.

Odrážadlá pre najmenších sú najčastejšie dostupné v týchto materiálových prevedeniach:

 • plast
 • kov
 • drevo

Održadlo pre deti od 1 roka s ložnm priestorom.

Plastové odrážadlo pre najmenších

Plastové odrážadlo od 1 roka predstavuje ľahkú a cenovo dostupnú alternatívu. Súčasné kvalitné plastové varianty sú odolné voči poškodeniu a vykazujú dlhú životnosť. Tento materiál je vhodný pre deti rôzneho veku a často sa využíva najmä pre detské odrážadlá od 1 roka.

Kovové odrážadlo od 1 roka

Kovové detské odrážadlo od 1 roka býva zvyčajne vyrobené z ocele alebo hliníka, kvôli čomu najviac pripomína tradičný bicykel. Najčastejšie bývajú z tohto materiálu vyrobené najmä odrážadlá pre staršie deti, avšak nájsť môžete aj niekoľko modelov pre deti od 1 roka.

Drevené odrážadlo pre najmenších

Odrážadlo od 1 roka vyrobené z dreva je ďalšou možnosťou, ktorá má nápaditý a prepracovaný dizajn. Drevené detské odrážadlo od 1 roka je trvanlivé a odolné voči poškodeniu, čo ho robí vhodným pre dlhodobé používanie.

Detsk održadlo od 1 roka Volkswagen T-Roc.

Parametre, podľa ktorých vybrať detské odrážadlo od 1 roka

Detské odrážadlá od 1 roka sa líšia viacerými parametrami vrátane dizajnu a ceny. Pri výbere by ste sa však mali zamerať najmä na to, aby bolo odrážadlo pre najmenšie deti veľkostne vhodné pre vaše dieťa. Vďaka správnemu výberu detského odrážadla zabezpečíte, že sa vášmu dieťaťu bude na ňom dobre sedieť a ovládať ho.

Zamerať by ste sa mali na:

 • výšku dieťaťa a sedadla odrážadla
 • nosnosť odrážadla

Výška dieťaťa a sedadla odrážadla

Detské odrážadlo od 1 roka je určené najmenším deťom s výškou 75 až 85 cm. Výška sedla je v tomto prípade nastavená na 25 cm, aby sa deťom dobre odrážalo. Zvyčajne je však možné nastaviť ju aj vyššie. V prípade, že vaše dieťa spomínaný výškový limit presahuje, vyberať môžete z kategórie odrážadiel od 2 rokov. Tie majú vyššiu výšku sedla, takže sa im bude lepšie odrážať.

Akú nosnosť majú odrážadlá pre najmenších?

Detské odrážadlo pre najmenších má nosnosť približne 25 kg, čo je dostačujúce aj pre staršie deti. Nosnosť preto nebýva pri výbere odrážadla pre deti od 1 roka rozhodujúcim kritériom.

Na výber sú aj ďalšie vonkajšie hračky

Detské odrážadlá od 1 roka nie sú jedinými hračkami v našej ponuke. V našom e-shope zakúpite aj odrážadlá pre staršie deti, elektrické autíčka alebo množstvo ďalších vonkajších hračiek. Pozrite si našu ponuku a urobte svojim ratolestiam radosť.

V našej ponuke zakúpite:

30 €
55 €
Všetky filtre

18 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.