Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Panasonic RP-HF100ME-K

Slúchadlá s hlavovým mostom , skladacia konštrukcia, 30mm neodýmový magnet, frekvencia 10Hz – 23kHz, impedancia 25 Ω, citlivosť 104 dB/mW kábel 1,2 m, konektor L 3,5mm, Mikrofón a ovládanie príjmu hovoru , Farba: čiernaZobraziť celý popis

logo-panasonic
stereofonne-sluchadla-panasonic

Mimoriadny zvuk

30 mm budiace jednotky slúchadiel HF 100M produkujú mimoriadny, dobre vyvážený zvuk. Tieto ľahké a odolné slúchadlá vám umožnia vziať si skvelý zvuk všade zo sebou.

stylovy-a-odolny-dizajn-panasonic

Štýlový a odolný dizajn

Slúchadlá HF 100M majú hladký, jemne zaoblený dizajn. Vďaka konštrukcii umožnujúcej zloženie sa zmestia do malých priestorov, aby sa dali ľahko prenášať. Vývodky na začiatkoch káblov ešte viac zvyšujú odolnosť.

pohodlne-nosenie-panasonic

Pohodlné nosenie

Obidva konce hlavového mosta sú ergonomicky skosené, takže bezpečne držia na ušiach a hlave. Vďaka nízkej hmotnosti sa tiež pohodlne nosia.

kompatibilne-so-smartfonom-panasonic

Kompatibilné so smartfónom

Kompatibilné so zariadeniami Iphone, BlackBerry a Android. Váš smartfón umožnuje jednoducho počúvať hudbu a tiež konverzovať pomocou funkcie prepnutia na hovor a mikrofónu.

Potrebujete poradiť, ako vybrať slúchadlá?

V našom článku sa dozviete aké sú výhody slúchadiel na uši a do uší, odhalíme pre vás niekoľko technických vychytávok, aby ste si mohli vybrať slúchadlá, ktoré vám budú vyhovovať.


Vlastnosti: 
Budiaca jednotka (priemer v mm): 30 mm
Typ magnetu (Nd: neodým/Fe: ferit): Neodymium
Impedancia (Ohm): 26 Ω ±15 %
Citlivosť (dB / mW): 103 dB/mW (pri 500 kHz)
Max. vstup (mW): 1 000 mW (IEC*)
Frekvenčná charakteristika (Hz - kHz): 10 Hz – 23 kHz
Dĺžka kábla (m/stopy): 1,2 m
Hmotnosť (g/unce) bez kábla: 138 g netto, 113 g bez kábla
MiniPlug (priemer 3,5 mm): Áno
Konektor (Ni: nikel/G: zlato): Nikel
Ovládanie/mikrofón: Áno

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.