Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Panasonic RP-HS34E-K

Slúchadlá do uší, 14,3 mm reproduktory, frekvenčný rozsah 10 - 25 000 Hz, kábel s dĺžkou 1,2 m, 3,5 mm konektor v tvare L, vodotesné, nastaviteľný háčik za ucho

Zobraziť celý popis

RP-HS34E-Y

Sponové slúchadlá RP-HS34E

Vodotesná konštrukcia (ekvivalent kódu IPX2) bráni vstupu potu a nastaviteľný háčik zaručuje pohodlné nosenie týchto sponových slúchadiel počas športovania. Nízke zvuky sú tiež čisté a silné.

Optimálne navrhnuté na športovanie

Slúchadlá HS34 sa pripínajú na ucho a kábel je vedený za ním. Počas cvičenia preto nevypadnú a hluk spôsobovaný dotykmi je minimalizovaný, aby ste si počúvanie vychutnali. Keďže sú slúchadlá HS34 vodotesné (ekvivalent kódu IPX2*), sú skvelé na športovanie. * Technické údaje zodpovedajú kódu IPX2 normy IEC 60529. Sponový háčik pevne drží slúchadlá HS34 na uchu, pričom polohu vnútornej časti možno upraviť, aby bolo nosenie pohodlné. K dispozícii sú viaceré farebné variácie, takže sa môžete zladiť so svojím športovým oblečením a obuvou.

ŠPECIFIKÁCIE:
Budiaca jednotka (priemer v mm): 14.3
Typ magnetu (Nd: neodým/Fe: ferit): Nd
Impedancia (Ohm) / 1 kHz: 23
Citlivosť (dB / mW): 112
Max. vstup (mW): 200 
Frekvenčná charakteristika (Hz - kHz): 10 Hz - 25 kHz
Dĺžka kábla (m/stopy): 1,2/3,9
Hmotnosť (g) bez kábla: 9,5
MiniPlug (priemer 3,5 mm): Áno
Konektor (Ni: nikel/G: zlato): Ni
Vodotesné - vhodné na športovanie (IPX2)
Nastaviteľný háčik za ucho
Farba: čierna

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.