Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Panasonic RX D550E-K

Prenosné rádio s CD Panasonic, Bluetooth, výkon 20 W, diaľkové ovládanie, FM tuner s 30 predvoľbami, časovač prehrávania

Zobraziť celý popis

panasonic_1684932427
RX-D550E-K PRENOSNÉ RÁDIO S CD PANASONIC

Výkonné prenosné rádio s podporou diskov CD, pripojenia Bluetooth® a rozhrania USB

Výkonné prenosné rádio 

Prenosné rádio Panasonic RX-D550E-K poskytuje výkon 20 W, ktorý by ste od zariadenia s kompaktným elegantným dizajnom neočakávali. Výkon basov zlepšuje technológia Sound Booster a porty Bass Reflex, vďaka čomu sa rovnako dobre hodí do interiéru aj do záhrady. Môžete si naladiť hudbu z rádia FM, prehrávať disky CD, streamovať z mobilného zariadenia pomocou pripojenia Bluetooth® alebo vyberať skladby priamo z kľúča USB. 

Mimoriadne bohatý zvuk oživí každú hudbu

Mimoriadne bohatý zvuk oživí každú hudbu

D550 má dve 8 cm širokopásmové reproduktorové jednotky a celkový výstupný výkon 20 W, čo je pre takúto kompaktnú elegantnú jednotku pozoruhodné. Porty Bass Reflex kužeľovitého tvaru pomáhajú zaistiť plynulejšie prúdenie vzduchu, čím sa znižuje jeho vírenie a poskytujú plné a príjemné basové tóny.

Vyberte, či chcete zlepšiť rytmický alebo hlasový výkon

Chcete zlepšiť rytmický alebo hlasový výkon?

Ekvalizér Sound Booster vám pomôže vyťažiť z hudby a hovoreného slova to najlepšie. Jedným stlačením tlačidla aktivujete funkciu B-Boost na zvýraznenie basov a rytmu, čím oživíte hudbu. Dvojitým stlačením tlačidla aktivujete funkciu V-Boost na zvýraznenie vokálov alebo podporu rozhlasového vysielania a podcastov s hovoreným slovom.

Hudba na cestách

Hudba na cestách

Vďaka integrovanej rukoväti na prenášanie, štýlovému kompaktnému tvaru a schopnosti napájania z batérií budete mať z prenosného rádia Panasonic RX-D550E-K úžitok doma aj vonku. Mimoriadne bohatý zvuk z neho robí dokonalého partnera v záhrade, kuchyni alebo pracovni.

Obľúbené rozhlasové stanice naladené jedným dotykom

Rozhlasové stanice naladené jedným dotykom

Jednoducho laďte obľúbené rozhlasové stanice a priraďujte ich tlačidlám ladenia predvolieb. Takže keď budete chcieť počúvať rozhlasové vysielanie nabudúce, stlačením tlačidla predvoľby na elegantnom vonkajšku rádia prejdete priamo na zvolenú stanicu.

Kvôli vášmu pohodliu sa dodáva s diaľkovým ovládačom

Pre pohodlie sa dodáva s diaľkovým ovládačom

Prenosné rádio Panasonic sa dodáva s vlastným diaľkovým ovládačom, takže ktokoľvek môže z pohodlia kresla zmeniť zdroj vstupu, rozhlasovú stanicu, skladbu, upraviť hlasitosť alebo stlmiť zvuk.

7_1701993985

Rádio, disky CD, hudba z telefónu a kľúča USB

Prenosné rádio Panasonic RX-D550E-K ponúka rôznorodé možnosti počúvania. Vyberte si rádio FM, prehrávajte zbierku diskov CD alebo sa pripojte k hudbe v mobilnom zariadení pomocou pripojenia Bluetooth®. Skladby môžete dokonca prehrávať priamo z jednotky USB.


Technické parametre
Prenosné rádio s CD
FM tuner
bluetooth
Výkon 20 W
Podporované médiá: CD, CD-R / RW
Diaľkové ovládanie
FM tuner s 30 predvoľbami
časovač prehrávania

Rozmery: (V x Š x H) 13 x 34,6 x 23,9 cm
Hmotnosť: 2,5 kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.