Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Panasonic TX 55MZ2000E

Zatiaľ nehodnotené

Zlepšený jas vedúci k vynikajúcemu dynamickému kontrastu – Master OLED Ultimate, prvotriedne farby, kontrast, čistota a režim automatickej umelej inteligencie – procesor HCX Pro AIZobraziť celý popis

panasonic_1684932427
panasonic-tv_1695395198
prvotriedna-presnost_1695395199

Prvotriedna presnosť, kontrast a čistota farieb

Master OLED PRO Cinema Size je nová generácia panelov, ktorá prináša zlepšený jas vedúci k vynikajúcemu dynamickému kontrastu a zážitku zo sledovania. Súbežne s tým procesor HCX Pro AI okamžite analyzuje obraz a zdokonaľuje presnosť, kontrast a čistotu farieb pre špičkový výkon vo svojej triede.

360-soundscape_1695395198

360° Soundscape Pro

Náš jedinečný integrovaný zvukový systém 360°Soundscape Pro vás prenesie z pohovky do centra diania. Integrované reproduktory smart televízie smerujú nahor a do boku, boli vyladené spoločnosťou Technics a využívajú technológiu Dolby Atmos®, aby ste sa ponorili do filmu.

integrovany-system-reproduktorov_1695395198

Integrovaný systém reproduktorov

Systém poľových reproduktorov prináša presnýzvuk a umožňuje využívať jedinečnú funkciu tvarovania lúčov. Pomocou malých reproduktorov možno dosiahnuť špičkové ovládanie zvuku a vytvárať zóny rôznych zvukových hladín. Môžete si môžu užívať presnejší zvuk a minimalizovať rušenie.

automaticka-umela-inteligencia_1695395198

Automatická umelá inteligencia 

Auto AI – pomocou umelej inteligencie analyzuje model MZ2000 prichádzajúci signál a okamžite upravuje nastavenie obrazu a zvuku. Auto AI pozná nastavenia pre šport, živú hudbu, filmové scény a ďalšie – a nastavuje ich pre vás. Len sa pohodlne usaďte a užívajte si predstavenie.

siroka-kompatibilita_1695395199

Široká kompatibilita s formátmi HDR

Formát Multi HDR – podporou všetkých formátov HDR (vysoký dynamický rozsah) zaisťujú prémiové televízory najlepší výkon bez ohľadu na zdroj obrazu. Jas a farby sú optimalizované podľa jednotlivých scén, či už je zdrojom Dolby Vision, HLG, HDR10, alebo nový adaptívny formát HDR10+ Adaptive.

zazite-novy-rozmer_1695395200

Zažite nový rozmer zobrazenia HDR

Funkcia Smart televízora Dolby Vision IQ doslova pridáva sledovaniu obsahu HDR nový rozmer vďaka pokročilému snímaču okolitého svetla v televízore. Či už je vaša obývacia izba úplne tmavá, alebo jasne osvetlená, obraz HDR sa dynamicky zdokonalí na dosiahnutie najlepších farieb a kontrastu.

filmakermod_1695395200

Filmmaker Mode novej generácie

Vychutnajte si na svojom novom televízore obľúbené filmy podľa predstáv režiséra. Filmársky režim novej generácie využíva technológiu inteligentného priblíženia na úpravu teploty farieb a jasu okolia, aby sa zabezpečilo, že každý film bude verný režisérovej vízii, a to aj pri jasnom svetle.

uazsna-akcia-z-netflixu_1695395199

Úžasná akcia z Netflixu 

Seriály a filmy z Netflixu sú vyrobené podľa náročných štandardov, aby na veľkej obrazovke vyzerali úžasne. Adaptívny kalibrovaný režim Netflix znamená, že televízor vyťaží z relácií to najlepšie, a exkluzívny snímač okolitého svetla automaticky prispôsobí zobrazenie podľa svetelných podmienok v miestnosti.

my-home-screan_1695395200

my Home Screen 8.0 – väčší výber, viac slobody

My Home Screen 8.0 – zvyšuje prístupnosť a jednoduchosť používania televízorov Smart TV. Používatelia majú prístup k obľúbeným nastaveniam a môžu ich prispôsobovať jediným stlačením tlačidla. Pripnite si na domovskú obrazovku obľúbené položky, aby ste videli len tie, ktoré používate.

prisposobte-si-prostredie_1695395199

Prispôsobte si prostredie pomocou funkcie my Scenery

Funkcia my Scenery umožňuje premeniť pasívnu obrazovku na aktívnu. Výberom z ponuky upokojujúcich obrázkov a videí prispôsobte prostredie vašej nálade, a vďaka pridaniu obsahu kompatibilného s Dolby Atmos si vychutnajte pohlcujúci zvuk. Funkcia je ideálna na celkový oddych organizmu.

ovladajte-televiz-hlasom_1695395200

Ovládajte televízor iba hlasom s pomocou od Google

Ovládajte váš nový smart televízor Panasonic hlasom bez použitia rúk. Zapínajte či vypínajte napájanie, prepínajte kanály alebo upravujte hlasitosť pomocou hlasu a služby Google. Stačí povedať „Hey Google“ a môžete okamžite začať sledovať vaše obľúbené programy, alebo aplikácie.

intuitivne-ovladanie_1695395198

Intuitívne ovládanie hlasom

Vstavaná funkcia Alexa je podporovaná na vybraných modeloch televízorov z roku 2023. Požiadajte o predpoveď počasia, užívajte si nakupovanie na Amazone, prehrávajte hudbu a intuitívne ovládajte zariadenia inteligentnej domácnosti jednoduchým rozprávaním do diaľkového ovládača televízora.

impozantna-rychlost_1695395200

Impozantná rýchlosť a rozlíšenie

Herný režim Game Mode Extreme znamená, že naše nové televízory 4K OLED sú pripravené na akciu. Pokročilý panel znižuje oneskorenie vstupu takmer na polovicu a rozhranie HDMI 2.1 podporuje vysokú frekvenciu snímania (HFR) a variabilnú obnovovaciu frekvenciu (VRR) pre nové úrovne reality.

plynule-a-intuitivne-prostredie_1695395198

Plynulé a intuitívne prostredie pre herné zariadenia

Intuitívnejšie herné nastavenia pri pripájaní herných zariadení k televízoru prostredníctvom rozhrania HDMI. Funkcia Game Control Board zobrazuje informácie týkajúce sa hier a umožňuje jednoduchú kontrolu stavu nastavenia. Po priradení k tlačidlu My APP stačí na prístup k funkcii jedna akcia.

vynikajuci-zvuk_1695395199

Vynikajúci zvuk bez ohľadu na štýl hrania

Režim herného zvuku umožňuje prepínanie medzi 2 režimami, ktoré optimalizujú zvuk pre hru, ktorú hráte. Režim RPG vytvára pocit reality na herný zážitok plný intenzity. Režim FPS sa zameriava na polohu zvuku, ktorá hráčom umožňuje počuť jemné zvuky. Ktorý režim si vyberiete?

uzasne-hry-bez-trhania_1695395199

Úžasné hry bez trhania a zasekávania

OLED televízory zo série MZ2000 podporujú technológiu AMD FreeSync™ Premium aj kompatibilnú technológiu NVIDIA® G-SYNC®. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali najlepší herný zážitok pri hraní na najnovších a najzaujímavejších herných zariadeniach. Vychutnajte si hranie hier s rozlíšením 4K.

flexibilny-tv-prijem_1695395200

Flexibilný televízny príjem

Televízny príjem krát päť: Tuner Penta podporuje okrem satelitu, kábla a antény ďalšie dve cesty na prenos signálu. S príjmom cez internet (IPTV) a domácu sieť (TV IP) si môžete zvoliť umiestnenie televízora nezávisle od anténnej zásuvky. Televízny program si tak môžete vychutnať v každej izbe.

Ako vybrať televízor

V súčasnosti má každá TV viacero inteligentných funkcií, vďaka ktorým má televízor okrem sledovania televíznych relácií aj množstvo ďalších využití. Jednotliví výrobcovia televízorov využívajú rôzne operačné systémy, vďaka ktorým môžete na televízore využívať podobné funkcie, ako na smartfóne.

Obraz
Technológia panela 4K OLED/veľkosť Master OLED Pro Cinema/technológia zvýšenia jasu
Rozlíšenie (Š × V) 4K Ultra HD/3840 × 2160
Technológia pohybu Smooth Motion Drive Pro
Podpora funkcie Multi HDR HDR10+ Adaptive/HDR10/HLG/DolbyVision IQ/HLG Photo
Stlmenie/kontrast OLED/Dokonalý kontrast
Farebný priestor Široké farebné spektrum
Dolby Vision IQ Áno
Adaptívna technológia HDR10+ Áno
Filmársky režim Áno (s inteligentným snímaním)
Procesor Procesor HCX Pro AI
Automatická umelá inteligencia pre obraz Áno
Režim obrazu Automatická umelá inteligencia/Dynamický/Normálny/Kino/Skutočné kino/FILMÁRSKY/Vlastný/Profesionálne fotografie/Profesionálny1 (isfccc)/Profesionálny2 (isfccc)/Šport/Hra/Skutočná hra (Kalibrovaná hra)/DolbyVision (Živé/IQ/Tmavé/Hra)/Adaptívny kalibrovaný režim Netflix
Isf mód Áno
Calman READY Áno (interný generátor vzorov)

Zvuk 
Dolby Atmos Áno
Priestorový zvuk 360° Soundscape Pro
Výstup na reproduktor 170 W (pole v prednej línii: 90 W + na boku: 15 W × 2 + nahor: 15 W × 2 + basový reproduktor: 20 W) 7 k. + monofónny basový reproduktor s pasívnym žiaričom × 2
Automatická umelá inteligencia pre zvuk Áno
Zvukový režim Automatická umelá inteligencia/Štandardné/Hudba/Reč/Štadión/FPS/RPG/Používateľ

Inteligentné funkcie
Smart TV my Home Screen 8.0
my Scenery Áno
Integrovaný Asistent Google —
Spolupracuje s Asistentom Google Áno
Vstavaná funkcia Alexa Áno
Spolupracuje s funkciou Alexa Áno
Aplikácia Panasonic TV Remote 3 (potiahnutie a zdieľanie) Áno
Domáca sieť Áno (server/klient)
Kontrola domácnosti IP Áno
In-House TV Streaming (SATIP/DVB-IP) Áno (server/klient)
Webový prehliadač Web Browser Áno
Easy Mirroring/Chromecast built-in Easy Mirroring
Media Player Áno (2.0)
Podporovný formát AVI/HEVC/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS/AV1, MP3/AAC/WMA Pro/FLAC/Apple Lossless/WAV, JPEG/HLG Photo

Hranie hier
Herný režim Áno (herný režim Extreme s funkciou Game Control Board)
Podpora režimu HDMI 2.1 VRR Áno
Podpora režimu HDMI 2.1 HFR – 120 Hz Áno
AMD Freesync Premium Áno
Kompatibilita s G-Sync Áno

Pripojenie
Vstavaná bezdrôtová sieť LAN Áno 
Bluetooth Áno  HID / HOGP (klávesnica/myš) A2DP (stereofónny zvuk: jednoduchý vstup / duálny výstup)
Bluetooth Audio Link Áno

Terminál
Vstupy HDMI 4 (na boku: 1, dole: 3)
HDCP Áno (HDCP2.3)
Funkcia podpory rozhrania HDMI Podpora rozhrania HDMI2.1, eARC (Enhanced Audio Return Channel), ALLM (Auto Low Latency Mode), VRR (variabilná obnovovacia frekvencia), 4K HFR (vysoká frekvencia snímania), AMD Freesync Premium, Kompatibilita s G-Sync
Zosilnenie signálu HDMI Áno 
USB 3 (2 na boku, 1 dolu, USB 3.0 × 1, USB 2.0 × 2)
Ethernet 1
CI (Common Interface) 2 (CI Plus, verzia 1.4, ECP)
Analógový vstup obrazu M3 × 1 (dolu)
Vstup komponentného videa spolu s kompozitným —
Digitálny audio výstup (optický) 1 (dolu)
Digitálny výstup zvuku (koax.) —
Vstup PC (VGA) + vstup PC Audio —
Výstup na slúchadlá 1 (na boku, možnosť prepnutia na basový reproduktor)

Vysielanie
Digitálny tuner DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C
Analógový tuner Áno
Vysielanie údajov Hbb TV
Príjem teletextu 2000P
Nahrávanie na USB a pevný disk Áno (s pretáčaním televízneho obrazu naživo)
Multizobrazovanie 2T PAP/PAT
Ovládanie HDAVI Áno
Hlasové pokyny Áno
EPG Áno
Jazyky zobrazenia ponuky na obrazovke 27 jazykov
Dvojitý tuner Áno

Energetické údaje
Ochranné známky dodávateľov Panasonic
ID modelu TX-55MZ2000E
Veľkosť obrazovky (diagonálna) 139 cm/55 palcov
Rozlíšenie obrazovky 3 840 × 2 160
Napájanie Striedavé napätie 220 – 240 V, 50/60 Hz
Snímač okolitého osvetlenia (CATS) Áno

Všeobecne
Dodané príslušenstvo Diaľkový ovládač TV
Rozmery (Š x V x H) (bez podstavca) 1 227 x 764 x 69 mm
Rozmery (š × v × h) (s podstavcom) 1 227 x 786 x 350 mm
Rozmery podstavca (š × h) 390 × 350 mm
VESA štandard Áno
Rozmery držiaka VESA (š × v) 300 × 300 mm