Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco americké chladničky

Americké chladničky Philco sa vyznačujú obrovským priestorom pre chladenie i mrazenie. Svojím jednoduchým a elegantným dizajnom skvele zapadnú do akéhokoľvek interiéru. Každej kuchyni dodajú punc luxusu, pretože upútajú pozornosť svojimi majestátnymi rozmermi, ale okrem toho sa pýšia aj mnohými doplnkovými funkciami. Ak hľadáte americkú chladničku stavte na značku Philco.

Aké americké chladničky Philco nájdete v našej ponuke

Hlavnou prednosťou amerických chladničiek Philco je veľký úložný priestor na uchovávanie potravín aj pre viacčlennú rodinu. Sú vybavené inovatívnym invertorovým motorom, ktorý oproti bežnému typu dosahuje skvelých výsledkov pri minimálnej spotrebe energie a tichej prevádzke.

V našej ponuke nájdete 3 modely amerických chladničiek značky Philco:

 1. Dvojdverové americké chladničky Philco s výrobníkom ľadu
 2. Americká chladnička Philco štvordverová
 3. French Door americké chladničky Philco

Americk chladničky PHILCO.

Luxusné dvojdverové americké chladničky Philco

Philco americké chladničky dvojdverové sa nazývajú tiež Side by Side. Disponujú dvoma veľkými dverami, ktoré sa otvárajú od stredu do pravej a ľavej strany. Na pravej strane je širší chladiaci priestor, vľavo sa zasa nachádza užší mraziaci priestor. Do každej časti je prístup cez samostatné dvere.

 • Nechýba domáci bar, ktorý je prístupný cez malé dvierka a vďaka ktorým nemusíte otvárať veľké dvere chladničky a zvyšovať jej spotrebu.
 • Na ľavej strane je k dispozícii výrobník ľadu, ktorý môže mať výstup v podobe ľadových kociek, ľadovej drte či chladenej vody.
 • Objem chladiacej časti je 334 l a mraziacej 156 l.

Americk chladnička PHILCO s extra kapacitou.

Elegantná a moderná štvordverová americká chladnička Philco

Funguje na rovnakom princípe ako kombinovaná chladnička s mrazničkou. Vo vrchnej časti je chladiaca časť, v spodnej mraznička. Disponuje širokým chladiacim priestorom, do ktorého s prehľadom vložíte aj väčšie kusy potravín, ako aj veľké plechy či pekáče s jedlom.

 • V chladničke nechýba zásuvka na ovocie a zeleninu, ako aj praktické priehradky na dverách na drobné potraviny alebo fľaše.
 • V spodnej časti sú umiestnené dve menšie dvierka, ktoré ukrývajú samostatné mraziace priestory, ktoré tvoria praktické priehľadné zásuvky.
 • Americká chladnička Philco má objem chladiacej časti 261 l a objem mraziacej časti približne 104 l.

French Door americké chladničky Philco s nadčasovým dizajnom

Ich hlavnou výhodou je maximálna prehľadnosť vnútorného priestoru, veľký objem, atraktívny design a moderné spracovanie. Francúzske Philco americké chladničky majú podobne riešený vrchný priestor ako štvordverové, avšak prístup do mraziacej časti zabezpečuje jedna alebo viacero zásuviek.

 • Takýto široký priestor je ideálny pre uskladnenie veľkých hrncov, plechov, ako aj celé ryby či veľké kusy mäsa.
 • Mraziaca časť sa ukrýva za dvoma zásuvkami, ktoré sa vysúvajú priamo z vonku chladničky.
 • Objem chladničky je 294 l a objem mrazničky 137 l.

Philco americké chladničky sú plné funkcií

Americké chladničky Philco disponujú mnohými modernými funkciami, ktoré vám výrazne uľahčia život. Nejedná sa len o bežné funkcie, ale viacmennej o špeciálne vychytávky, ktoré výrazne predĺžia životnosť potravín so zachovaním všetkých nutričných hodnôt a vám zjednodušia užívateľský komfort.

 • Systém Multi Air Flow - slúži k dlhšiemu uchovaniu potravín. Vďaka vnútornej cirkulácii vzduchu, ktorý rovnomerne rozvádza studený vzduch do všetkých častí chladničky, sú potraviny chladené vo všetkých policiach rovnako.
 • Systém No Frost – zabraňuje vzniku námrazy na stenách chladničky a mrazničky takže potraviny k sebe neprimrznú. Postará sa nielen o úsporu energie, ale aj času spojeného s údržbou.
 • SuperCool – predstavuje elimináciu teplotných výkyvov pri vkladaní teplejšieho jedla. Nové potraviny rýchlo schladí a súčasne zabráni nežiadúcemu ohrevu vnútorného obsahu.
 • Super Freeze – funkcia, ktorá urýchľuje zmrazenie novo vložených potravín. S jej aktiváciou sa teplota zníži približne o 6 °C. Po ukončení mrazenia sa automaticky vráti na naprogramovanú výšku.
 • FreshStore - špeciálna zásuvka s reguláciou vlhkosti pre vytvorenie ideálnej klímy a zachovanie dlhodobej čerstvosti uložených potravín.
 • Crisperbox - je zásuvka na ovocie a zeleninu so špeciálnym vlnitým dnom, ktorá ponúka ich dlhšiu čerstvosť a chrumkavosť.

PHILCO Americk chladničky a ich prihladne zsuvky.

 • Režim Dovolenka - udržuje stálu vnútornú teplotu chladničky, zníži odber energie a zaručí čerstvosť potravín do doby, kým funkciu deaktivujete.
 • PT Purify – pohlcuje pachy v americkej chladničke Philco. S touto ochranou sa vo vašej chladničke už nebudú množiť a usadzovať nebezpečné baktérie.
 • Senzorické riadenie prevádzky – postará sa o pružnejšie nastavovanie teploty. Inteligentné senzory monitorujú vnútornú klímu, zmeny okamžite vyhodnotia a zaistia udržanie optimálneho vnútorného prostredia v chladničke.
 • Integrované LED osvetlenie – zabezpečí lepšiu orientáciu v priestore a úplný prehľad o uložených potravinách. Okrem toho je LED osvetlenie až o 80 % úspornejšie oproti bežnému svetlu.
 • LED displej – na veľkom a prehľadne usporiadanom LED displeji si dokážete prispôsobovať teplotu v rozmedzí +5 °C až +20 °C, vnútornú vlhkosť od 50 % do 80 % ako aj iné nastavenia.

Americk chladnička PHILCO a led displej.

Philco americká chladnička – aké parametre sledovať pri výbere?

Pri výbere chladničky by ste sa mali okrem funkcií zamerať aj na niekoľko dôležitých technických parametrov.

Medzi najdôležitejšie parametre pri kúpe americkej chladničky Philco patrí:

 • Mraziaca trieda – udáva sa počtom hviezdičiek a špecifikuje teplotu a účel, na aký je mraziaca časť vhodná. Americké chladničky Philco disponujú najvyššou triedou **** s teplotou -24 °C, ktorá je vhodná na dlhodobé skladovanie potravín.
 • Mraziaca kapacita – udáva, aké množstvo potravín dokáže Philco americká chladnička zmraziť na teplotu -16 °C za 24 hodín. Pri väčšine modelov je štandardom 10 kg / 24 h.
 • Akumulačná doba – špecifikuje dobu, po ktorú chladnička udrží potraviny zmrazené, resp. schladené po výpadku elektrickej energie. Najčastejšie je to hodnota 7 až 24 hodín, prípadne viac.
 • Spotreba a energetická účinnosť- energetická trieda sa označuje písmenom A až G. Väčšinu modelov nájdete v triedach E a F. Do úvahy je potrebné brať aj číselné vyjadrenie v kWh za rok.
Všetky filtre

0 produktov

last-visited