Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco PDI 1568 DLT

Umývačka riadu Philco, en. trieda D, 8 programov, počet súprav 15, hlučnosť 39 dB, LED displej, aquastop, aquazone, invertorový motor BLDC, triangleWash 

Zobraziť celý popis

philco-logo_1683267726

 
Philco PDI 1568 DLT:
 

HS Protection
Chráni umývačku pred poškodením

Spotreba vody 9 l
Na jeden cyklus je spotreba vody iba 9 l

Turbo sušenie
Odčerpanie pary z priestoru umývačky riadu

Príborová priehradka 3D
Priestranná priehradka na uloženie príborov

Hlučnosť 39 dB
Nízka hlučnosť minimalizuje rušenie 

15 súprav riadu
Dostatok úložného miesta


Invertorovy-motor_1696327138

Skvelý výkon s invertorovým BLDC motorom

Voľne stojaca umývačka Philco PDI 1568 DLT prináša výnimočný výkon s inovatívnym invertorovým BLDC motorom, ktorý je podložený 10-ročnou zárukou. Tento motor zabezpečuje bezproblémový a mimoriadne tichý chod s hladinou hluku len 39 dB, čo vám umožní pokojné prostredie vo vašej kuchyni, a to pri extrémne dlhej životnosti. 

15-sad-riadu_1696339124

Ideálna voľba pre rodiny

Vďaka možnosti umývania až 15 sád riadu je táto umývačka ideálnou voľbou pre rodiny a väčšie domácnosti. Okrem toho ponúka 8 rôznych programov, medzi ktorými je veľmi obľúbený automatický program SmartWash. Pre rýchle a účinné umývanie si môžete vybrať z užitočných doplnkových funkcií, ako je ExtraSuché alebo ExtraRýchle.

steamwash_1696339240

Funkcia pary SteamWash

Umývačka riadu je vybavená funkciou pary SteamWash, ktorá nielenže dezinfikuje a odstraňuje baktérie z vášho riadu, ale aj účinne odstraňuje zaschnuté zvyšky jedla. Nemusíte viac predumývať riad a umývačka využíva menej vody, čo je šetrné k životnému prostrediu. O jednoduché ovládanie a zadávanie programov sa zase postará prehľadný LED displej.

aquastop_1696339321

Bezpečnosť vo vašom domove 

S ohľadom na vašu bezpečnosť je umývačka vybavená funkciou AquaStop, ktorá efektívne bráni úniku vody a chráni váš dom pred potenciálnym poškodením. Navyše, funkcia HS Protection zabezpečuje, že umývačka je chránená aj v prípade nedostatočného množstva vody vo vnútri, čo znamená bezstarostný chod a spoľahlivosť vášho spotrebiča.


Bezstarostný odvoz Vašej novej umývačky riadu?

Naša Doprava Premium Vám zabezpečí bezstarostný nákup veľkých spotrebičov. Tovar vám dovezieme, vynesieme, odbalíme, zapojíme aj odvezieme starý spotrebič. Zistite viac!


Technický popis
Energetická trieda D 
Možnosť umiestnenia Voľne stojaci
Počet súprav 15
Účinnosť umývania A
Trieda emisie hluku B
Trvanie programu ECO 4:30
Spotreba energie / 100 cyklov 86 kWh
Spotreba vody 9 l
Počet programov 8
Počet stupňov teplôt 5
AquaStop Áno
Signalizácia priebehu umývania LED displej
Odložený štart Áno
Autoprogram Áno
Hlučnosť 39 dB
Výška (cm) 85
Šírka (cm) 60
Hĺbka (cm) 60
Farba Biela

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.