Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco PDI 1568 DLTDX

Umývačka riadu Philco, en. trieda D, 8 programov, počet súprav 15, spotreba vody 9 l, tlakové umývanie TriangleWash, aquastop, invertorový motor 

Zobraziť celý popis

philco-logo_1683267726

 
Philco PDI 1568 DLTDX:
 

15 súprav riadu
Dostatok úložného miesta

Turbo sušenie
Odčerpanie pary z priestoru umývačky riadu

Príborová priehradka
Priestranná priehradka na uloženie príborov

AutoProgram SmartWash
Vyhodnotí úroveň zašpinenia, nastaví optimálnu teplotu vody a čas

AquaStop
Zabráňuje nechcenému úniku vody z prívodnej hadice 

Triangle Wash
Tlakové umývanie veľmi špinavého riadu


SMARTWASH_1696327138

Inteligentný automatický program SmartWash

Inteligentný automatický program SmartWash je skutočným virtuózom v analýze úrovne znečistenia vášho riadu. Umožňuje vyhodnotiť presný stupeň špiny a mastnoty. Následne využije tieto informácie na nastavenie optimálnej teploty vody a dĺžky cyklu umývania, čím dosiahne výnimočnú čistotu riadu. Navyše, táto inteligentná funkcia nie je iba o perfektnom umývaní, ale tiež o úspore času a energie. Budete mať čistý riad aj viac času a znížené náklady na energiu.

TRIANGLEWASH_1696327138

Tlakové umývanie TriangleWash

Tlakové umývanie TriangleWash predstavuje vynikajúcu metódu na čistenie riadu, ktorý je extrémne zašpinený, najmä hrnce a pekáče. Táto úžasná funkcia je navrhnutá tak, aby účinne odstránila aj tie najtvrdohlavejšie zvyšky jedla a špiny. TriangleWash je špeciálne optimalizovaný pre riad umiestnený v zadnej časti spodného koša umývačky, kde býva obvykle uložený najťažší a najšpinavší riad. S touto funkciou sa môžete spoľahnúť na to, že váš riad bude po umytí bezchybný.

TwinProWash_1696327139

Inovatívne riešenie pre umývanie riadu

Program TwinProWash je inovatívnym riešením pre umývanie, ktoré umožňuje efektívne čistenie rôzne špinavého riadu v rôznych častiach umývačky. V strede umývačky umýva menej znečistený riad s nižším tlakom vody, zatiaľ čo v spodnej časti umýva vyšším tlakom. Výsledkom je, že všetky riady budú nielen dokonale čisté, ale aj šetrne ošetrené, bez ohľadu na ich úroveň znečistenia. TwinProWash predstavuje perfektnú kombináciu efektivity a šetrnosti voči riadu.

DirectSpray_1696327138

Dôkladné umývanie dojčenských fliaš a vysokých pohárov

Technológia DirectSpray je špeciálne navrhnutá na priame a dôkladné umývanie vnútornej časti dojčenských fliaš a vysokých pohárov, pričom jej hlavným cieľom je dosiahnutie vyššej úrovne hygienickej čistoty. Táto pokročilá technológia sa stará o odstránenie aj tých najmenších nečistôt a baktérií, čo zabezpečuje, že vaše dojčenské fľašky a poháre budú vždy v bezchybnom a hygienicky čistom stave pre vaše malé bábätko.

HSProtection_1696327138

Inteligentná funkcia HS Protection

Okrem bežnej ochrany pred pretečením a prepenením je umývačka doplnená o inteligentnú funkciu nazývanú HS Protection. Táto funkcia je skvelou poistkou, ktorá zabezpečuje umývačku aj v situáciách, keď vo vnútri nie je dostatočné množstvo vody. Vďaka tejto ochrane môžete mať absolútny pokoj, že vaša umývačka bude bezpečne a spoľahlivo pracovať, dokonca aj v extrémnych podmienkach, zaisťujúc nezmenenú kvalitu a bezpečnosť vašej domácnosti.

TurboSusenie_1696327138

Efektívne odstránenie pary

Vďaka inovatívnej technológii TurboSušenie, ktoré efektívne odstraňuje paru z vnútornej časti umývačky, budete mať po ukončení cyklu umývania nielen riad dokonale čistý, ale aj úplne suchý. Táto pokročilá technológia zaisťuje, že riad je pripravený na použitie okamžite po vybratí z umývačky, bez nepríjemných vodných škvŕn, alebo kvapiek. S TurboSušením sa môžete spoľahnúť na to, že váš riad bude nie len bezchybný, ale aj pripravený na nasledujúci krok bez čakania na vysušenie.

Invertorovy-motor_1696327138

Technologický vrchol v oblasti motorovej konštrukcie

Invertorový motor s 10-ročnou zárukou predstavuje technologický vrchol v oblasti motorovej konštrukcie. Svojím špičkovým výkonom prináša nielen úsporu energie, ale tiež extrémne tichý chod a mimoriadne dlhú životnosť. Invertorový motor nie je iba spoľahlivý, ale predstavuje aj investíciu do budúcnosti, ktorá vám poskytne pokoj a istotu, že vaša umývačka bude fungovať bezproblémovo po mnoho rokov. 


Bezstarostný odvoz Vašej novej umývačky riadu?

Naša Doprava Premium Vám zabezpečí bezstarostný nákup veľkých spotrebičov. Tovar vám dovezieme, vynesieme, odbalíme, zapojíme aj odvezieme starý spotrebič. Zistite viac!


Technický popis
Energetická trieda D 
Možnosť umiestnenia Voľne stojaci
Počet súprav 15
Účinnosť umývania A
Účinnosť sušenia A
Spotreba energie / 100 cyklov 86 kWh
Spotreba vody 9 l
Počet programov 8
Počet stupňov teplôt 5
AquaStop Áno
Signalizácia priebehu umývania LED displej
Odložený štart Áno
Autoprogram Áno
Hlučnosť 39 dB
Výška (cm) 85
Šírka (cm) 60
Hĺbka (cm) 60
Farba Nerez

Umývacie programy
Mini 14 minút
Rýchly 30 minút (40°C)
Eco program
Dual Pro Wash 60°C
Super 50 minút (65°C)
SmartWash-Chytrý (30-50°C)
SmartWash-Chytrý (50-60°C)
SmartWash-Chytrý (60-70°C)

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.