Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco PEW 729 BX

Komínový odsávač Philco, dotykové ovládanie, 4 stupne výkonu, režim boost, šírka 90 cm, hlučnosť 69 dB, LED osvetlenie, A-Class motor

Zobraziť celý popis

philco-logo_1683267726

 
Philco PEW 729 BX:
 

4 stupne výkonu
Možnosť výberu zo 4 stupňov výkonu vrátane Booster

A-Class Motor
Technológia konštrukcie motora s vysokým výkonom a nízkou hlučnosťou

LED osvetlenie
Úsporné a jasné LED osvetlenie

Tichá spätná klapka
Pri prúdení vzduchu bráni obťažujucému klapnutiu

Účinnosť odsávania A
Efektívne odstránenie pár a zachovanie ekologickej šetrnosti 

Šírka 90 cm
Odsávač so štandardnou šírkou 90 cm


Dizajnové prevedenie

90 cm široký komínový odsávač pár je pravým skvostom pre každú modernú kuchyňu. Dizajnové prevedenie sa vyznačuje elegantným rovným tieniacim dymovým sklom, ktoré dodáva sofistikovaný vzhľad a zároveň chráni digestor pred mastnotou a udržiava čistotu v kuchyni.

Najmodernejšie dotykové ovládanie

Odsávač pár je vybavený najmodernejším dotykovým ovládaním, ktoré ponúka štyri rýchlostné stupne vrátane intenzívneho boostera, umožňujúceho extra silné odsávanie. Každý aspekt ovládania bol navrhnutý s dôrazom na detail a pohodlie, čo zaisťuje jednoduché a intuitívne používanie pri každej činnosti.

Úsporné LED osvetlenie

Pracovnú plochu v kuchyni efektívne osvetlý úsporné LED osvetlenie, ktoré má minimálnu spotrebu len 2x1,5 W. Toto osvetlenie nie len že poskytuje jasný a čistý svetelný zdroj pre vaše kuchynské práce, ale zároveň znižuje energetickú náročnosť, čím šetrí vašu peňaženku aj životné prostredie.

Svieži a zdravý vzduch

Odsávač pár s maximálnym výkonom 720 m³/hod. zaručuje, že počas varenia bude vo vašej kuchyni vždy svieži a zdravý vzduch. Rýchlo a efektívne odstráni všetky výpary a pachy, udržiavajúc tak vaše prostredie príjemné a čisté.


Ako vybrať digestor?

V súčasnosti sú digestory vyrábané v rôznych estetických prevedeniach takže môžu byť jedinečným dizajnovým kúskom vo vašej kuchyni. Na aké parametre sa, ale zamerať pri výbere vhodného odsávača pár?


Technický popis
Typ odsávača pár: Komín
Výkon (m³/hod.): 720
Počet motorov: 1
Osvetlenie: Áno
Recirkulácia: Áno
Počet rýchlostí (stupňa): 4
Ovládanie: Dotykové
Hlučnosť: 69 dB
Výška (cm): 98
Šírka (cm): 90
Hĺbka (cm): 40
Farba: Nerez

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.