- 2 varné zóny
- 9 úrovní výkonu
- dotykové ovládanie Slider
- flexi zóna
- funkcia Booster pre zosilnenie výkonu
- funkcia časovača až na 99 minút
- detská poistka
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania

Indukčná varná doska Philco PHD 3021 ES

Indukcia pre pohodlné a jednoduché varenie
O maximálne efektívne a ľahké varenie sa postará indukčná varná doska Philco PHD 3021 ES. Svoje obľúbené pokrmy môžete pripravovať na 2 varných zónach, ktoré však v prípade potreby môžete spojiť do jednej aktivovaním flexi zóny. Pokiaľ si potrebujete na chvíľu odskočiť, môžete využiť funkciu pauza, ktorá umožňuje dočasne prerušiť varenie, kým sa nevrátite. Pre zaistenie indukčnej dosky proti detským rúčkam môžete nastaviť detskú poistku, ktorá uzamkne ovládací panel.

Nastavenia máte plne pod kontrolou
Vďaka dotykovému ovládaniu s posuvným ovládaním výkonu budete mať nad prípravou každého pokrmu úplnú kontrolu. Pri každej varnej zóne môžete vyberať medzi 9 úrovňami výkonu. Pre zosilnenie výkonu využijete tlačidlo Booster. K dispozícii máte aj časovač s maximálnym nastavením 99 min, ktorý po uplynutí nastaveného času vypne varnú zónu. Časovač je možné využiť aj ako minútku, ktorá vás iba upozorní na uplynutí nastavenej doby.
| Typ prístroja | Varná doska |
|---|---|
| Typ | Indukčná |
| Ovládanie | Dotykové |
|---|
| Displej | Áno |
|---|---|
| Počet platničiek | 2 |
| Špeciálne funkcie | BOOSTER |
|---|---|
| Integrovaný odsávač pár | Nie |
| Multizone | Áno |
| Bezp. vypínanie | Áno |
| Časový spínač zón | Áno |
| Príkon | 3,50 kW |
|---|
| Materiál dosky | Tvrdené sklo |
|---|
| Rozmery pre zabudovanie (VxŠxH | 10 x 27,2 x 50,4 cm |
|---|---|
| Výška | 5,60 cm |
| Šírka | 28,80 cm |
| Hĺbka | 52,00 cm |
| Hmotnosť | 4,4 kg |
| Farba | Čierna |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.