- indukčná technológia
- 4 varné zóny
- 9 úrovní výkonu
- dotykový ovládací panel s detskou poistkou
- indikátor pre každú varnú zónu
- funkcia časovača až 99 minút
- funkcia časovača
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania

Indukčná varná doska Philco PHD 640 EIP

Presné a efektívne indukčné varenie
Indukčná varná doska Philco PHD 640 EIP sa postará o dostatok miesta na kreatívne a každodenné varenie so 4 varnými zónami. 9 úrovní výkonu vám umožní upraviť nastavenia tak, aby vyhovovali vášmu jedlu. S intuitívnym dotykovým ovládacím panelom. Ak bývate v staršom byte bez možnosti pripojenia na 400 V, bude sa vám páčiť kábel so zásuvkou 230 V.

Jednoduché a presne načasované varenie
Funkcia časovača s nastavením až 99 minút umožňuje nastaviť čas, po ktorom sa 1 alebo viac varných zón vypne. Rovnakú funkciu je možné použiť aj ako časovač, ktorý vás iba upozorní na uplynutie nastaveného času, ale nevypne žiadnu zónu. Jeho povrch sa navyše veľmi ľahko čistí, a to aj s príslušenstvom varnej dosky.

Bezpečné prevádzkové funkcie
Na varnej doske máte možnosť nastaviť detskú poistku, ktorá dočasne zablokuje ovládanie dotykového panela, aby deti neúmyselne aktivovali varné zóny. Má tiež ochranu proti prehriatiu a pretečeniu alebo indikátor zvyškového tepla, ktorý vás po varení upozorní na teplý povrch zón.
| Typ prístroja | Varná doska |
|---|---|
| Typ | Indukčná |
| Ovládanie | Dotykové |
|---|---|
| Prevedenie | Samostatná |
| Prevedenie rámčeka | Bez rámu |
| Displej | Áno |
|---|---|
| Počet platničiek | 4 |
| Špeciálne funkcie | PLUG-IN - DO ZÁSUVKY NA 230 V |
|---|---|
| Bezp. vypínanie | Áno |
| Časový spínač zón | Áno |
| Príkon | 4,00 kW |
|---|
| Materiál dosky | Tvrdené sklo |
|---|
| Rozmery pre zabudovanie (VxŠxH | 56 x 49 x 10,6 cm |
|---|---|
| Výška | 52,00 cm |
| Šírka | 59,00 cm |
| Hĺbka | 6,00 cm |
| Hmotnosť | 9,6 kg |
| Farba | Čierna |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.