- indukčná technológia pre rýchle varenie
- 4 varné zóny
- 9 úrovní výkonu
- dotykové ovládanie s detskou poistkou
- ukazovateľ pre každú varnú zónu
- funkcia zosilenia výkonu (Booster)
- funkcia časovača až na 99 min
- funkcia minútky
Indukčná varná doska, počet platničiek 4, časový spínač, materiál dosky tvrdené sklo, dotykové ovládanie, detská poistka, ukazovateľ zvyškového tepla, booster, príkon 7200W, čierna
Odporúčané služby
Zľavový kupón
Ďalšie možnosti financovania

Indukčná vstavaná varná doska PHILCO PHD 640 EPB

Perfektné výsledky pri varení
S indukčnou vstavanou varnou doskou Philco PHD 640 EPB ľahko pripravíte hlavný chod, predjedlo aj dezert počas chvíle. Stačí len varnú dosku zapnúť, nastaviť výkon a variť. Ponúkne vám 4 varné zóny s nastavením výkonu v úrovniach 1 až 9. Vďaka dotykovému ovládaciemu panelu budete mať vždy prehľad, ktorá zóna je práve v činnosti a na aký stupeň ohrevu je nastavená.

Výhody indukčného varenia
S indukčnou doskou Philco získate nielen efektívneho pomocníka, ktorý vám ušetrí čas, zároveň vám tiež bude účinne šetriť energiu pri varení. Indukčné varenie je tiež bezpečné, kedy sa varné zóny po zložení hrnca ihneď vypnú. Na ovládanie je potom ukazovateľ zvyškového tepla, a vy tak viete, že je bezpečné sa varnej zóny dotknúť. Pre výber správneho riadu a kuchynských doplnkov sa môžete pozrieť do kategórie varenie a pečenie.

Vychytané funkcie
Booster je bezchybná funkcia pre rýchlejší ohrev veľkého i malého množstva vody. Bod varu s touto funkciou dosiahnete extra rýchlo. Na ovládanie si tiež môžete zapnúť funkciu časovača až na 99 minút s automatickým ukončením prevádzky. Ďalšou vychytávkou je tiež možnosť využiť časovač ako praktickú minútku pri varení, kedy vám postráži dĺžku varenia napríklad pri vajíčkach a cestovinách.
Indukčná varná doska
Philco PHD 640 EPB
Počet platničiek 4
Bezp. vypínanie
Časový spínač zón
Materiál pl. dosky: tvrdené sklo
Dotykové ovládanie
Bez rámčeka
Detská poistka
Ukazovateľ zvyškového tepla
Booster
Špeciálne funkcie: Power management
Počet úrovní výkonu 9
Počet varných zón 4
Ľavá predná zóna (cm/W) 16 cm (1300W/1500W)
Ľavá zadná zóna (cm/W) 21 cm (2300W/2600W)
Pravá zadná zóna (cm/W) 18 cm (1800W/2000W)
Pravá predná zóna (cm/W) 18 cm (1800W/2000W)
Časovač
Automatická detekcia hrnca
Ochrana proti prehriatiu a pretečeniu
Funkcia pauza
Farba čierna
Hmotnosť 8kg
Šírka 59cm
Výška 6,2cm
Hĺbka 52cm
Príkon 7,2kW
| Typ prístroja | Varná doska |
|---|---|
| Typ | Indukčná |
| Smart | Nie |
|---|---|
| Ovládanie | Dotykové |
| Prevedenie | Samostatná |
| Prevedenie rámčeka | Bez rámu |
| Počet platničiek | 4 |
|---|
| Špeciálne funkcie | POWER MANAGEMENT |
|---|---|
| Multizone | Nie |
| Bezp. vypínanie | Áno |
| Časový spínač zón | Áno |
| Napätie a frekvencia | 400 V |
|---|---|
| Príkon | 7,00 kW |
| Materiál dosky | Tvrdené sklo |
|---|
| Výška | 6,20 cm |
|---|---|
| Šírka | 59,00 cm |
| Hĺbka | 52,00 cm |
| Hmotnosť | 8,0 kg |
| Výška balenia | 115,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 690,00 mm |
| Hĺbka balenia | 645,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 13500,00 g |
| Farba | Čierna |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.