- 2 varné zóny
- 9 úrovní výkonu
- dotykové ovládanie s detskou poistkou
- ukazovateľ pre každou varnou zónu
- ukazovateľ zostatkového tepla
- funkcia časovača až na 99 min
- funkcia minútky
Sklokeramická varná doska, počet platničiek 2, časový spínač, materiál dosky tvrdené sklo, dotykové ovládanie, detská poistka, ukazovateľ zvyškového tepla, príkon 3300W, čierna
Odporúčané služby
Zľavový kupón

Sklokeramická varná doska PHILCO PHS 3020 TC

Varenie bude zábava!
Sklokeramická varná doska Philco PHS 3020 TC ponúka 2 varné zóny. Je pokrytá elegantným lesklým čiernym sklom, ktorý umocňuje jej moderný čistý dizajn, ktorý vyniká jednoduchou údržbou. Ovláda sa veľmi ľahko pomocou dotyku. Ovládanie je vybavené farebným zvýraznením a ukazovateľom pre každú varnú zónu zvlášť. Tu si môžete nastaviť intenzitu ohrevu v 9 úrovniach od ľahkého prihrievania až po maximálny výkon.

Nadštandardné vybavenie varnej dosky
Od varenia môžete odbehnúť vďaka vstavanému časovaču, ktorý vám signálom oznámi, že práve došlo k naplneniu požadovaného času. Nastaviť ho môžete až na 99 minút alebo ho jednoducho použiť ako minútku. Varná doska je vybavená detskou poistkou, ktorá ochráni prístroj pred nechceným zapnutím a prepínaním ovládania. Pre maximálnu bezpečnosť je prístroj tiež vybavený ukazovateľom zvyškového tepla, kedy svietia okružia varné zóny na červeno.
Sklokeramická varná doska
Philco PHS 3020 TC
Počet platničiek 2
Bezp. vypínanie
Časový spínač zón
Materiál pl. dosky: tvrdené sklo
Dotykové ovládanie
Bez rámčeka
Detská poistka
Ukazovateľ zvyškového tepla
Počet úrovní výkonu 9
Počet varných zón 2
Predná zóna (cm/W) 16,5 cm (1200 W)
Zadná zóna (cm/W) 20 cm (2000 W)
Časovač
Ochrana proti prehriatiu
Farba čierna
Hmotnosť 3,9kg
Šírka 28,8cm
Výška 5,5cm
Hĺbka 52cm
Príkon 3,3kW
| Typ prístroja | Varná doska |
|---|---|
| Typ | Sklokeramická |
| Smart | Nie |
|---|---|
| Ovládanie | Dotykové |
| Prevedenie | Samostatná |
| Prevedenie rámčeka | Bez rámu |
| Počet platničiek | 2 |
|---|
| Multizone | Nie |
|---|---|
| Bezp. vypínanie | Áno |
| Časový spínač zón | Áno |
| Napätie a frekvencia | 400 V |
|---|---|
| Príkon | 3,00 kW |
| Výška | 5,50 cm |
|---|---|
| Šírka | 28,80 cm |
| Hĺbka | 52,00 cm |
| Hmotnosť | 3,9 kg |
| Výška balenia | 110,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 372,00 mm |
| Hĺbka balenia | 584,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 8000,00 g |
| Farba | Čierna |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.