Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco PMD 178 BIX

Vstavaná mikrovlnná rúra s grilom Philco, 8 automatických programov, 5 úrovní výkonu, červený LCD displej, rýchle varenie, vnútorné osvetlenie, minútka 

Zobraziť celý popis

philco-logo_1683267726

 
Philco PMD 178 BIX:
 

Úprava proti odtlačkom prstov 
Zníženie viditeľnosti odtlačkov 

Rozmrazovanie podľa hmotnosti
Presné zadanie hmotnosti

Objem 17 l
Dostatočne veľký priestor

Rozmrazovanie podľa času
Presné nastavenie času rozmrazovania

Gril
Možnosť využitia funkcie gril 

Vnútorné osvetlenie
Úsporné a jasné vnútorné osvetlenie


 

Ideálna pre montáž do hornej skrinky

Vstavaná mikrovlnná trúba s objemom 17 litrov je ideálna pre montáž do hornej skrinky, čím šetrí miesto a zároveň prispieva k modernému vzhľadu kuchyne. Rúra disponuje 8 automatickými programmi, ktoré zahŕňajú možnosť rýchleho varenia a kombinovaného varenia s grilom, čo vám umožňuje pripraviť rôzne jedlá s ľahkosťou.

Viac možností pri varení

Mikrovlnná trúba PMD 178 BiX ponúka 5 úrovní výkonu, čo vám umožňuje prispôsobiť ohrev a prípravu podľa vašich potrieb. S červeným LCD displejom máte prehľadnú a jasnú informáciu o nastaveniach a čase. Okrem toho, rýchle varenie a možnosť 3x kombinovaného varenia zjednodušuje prípravu jedál a zároveň poskytuje viac možností pri varení.

Rozmrazovanie podľa hmotnosti

Mikrovlnná trúba PMD 178 BiX ponúka funkciu rozmrazovania podľa hmotnosti, ktorá umožňuje efektívne a presné rozmrazovanie potravín. Signál ukončenia varenia vám dá vedieť, kedy je váš pokrm pripravený, čím uľahčuje monitorovanie procesu prípravy. S priemerom taniera 24,5 cm, môžete použiť rôzne nádoby na ohrev alebo varenie jedál.

Skvelý výkon

Mikrovlnná trúba PMD 178 BiX disponuje výkonom mikrovĺn 700 W, výkonom grilu 1000 W a celkovým príkonom 1050 W, vďaka čomu poskytuje dostatočný výkon na ohrev, varenie a grilovanie rôznych jedál podľa vašich preferencií.


Bezstarostný odvoz Vašej novej mikrovlnnej rúry?

Naša Doprava Premium Vám zabezpečí bezstarostný nákup veľkých spotrebičov. Tovar vám dovezieme, vynesieme, odbalíme, zapojíme aj odvezieme starý spotrebič. Zistite viac!


Technický popis
Možnosť umiestnenia Vstavaná
Typ mikrovlnky S grilom
Objem (l) 17 l
Výkon mikrovlny (W) 700 
Gril Áno
Výkon grilu (W) 1000
Ovládanie Elektrické
Displej Áno
Priemer taniera 24,5 cm
Otváranie dvierok Ľavé
Výška (cm) 38.8
Šírka (cm) 59.5
Hĺbka (cm) 31.9
Farba Nerez
Hmotnosť 14,5 kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.