Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco PMD 258 BIX

Mikrovlnná rúra s grilom Philco, objem 25 l, dotykové ovládanie, 8 automatických programov, 5 úrovní výkonu, varenie vo fázach, rozmrazovanie podľa času

Zobraziť celý popis

philco-logo_1683267726

 
Philco PMD 258 BIX:
 
Mikrovlnná rúra Philco s úpravou proti odtlačkom prstov

Úprava proti odtlačkom prstov
Zníženie viditeľnosti odtlačkov 

Mikrovlnná rúra Philco s funkciou rozmrazovania podľa hmotnosti

Rozmrazovanie podľa hmotnosti
Presné zadanie hmotnosti

Mikrovlnná rúra Philco s objemom 25l

Objem 25 l
Dostatočne veľký priestor

Mikrovlnná rúra Philco s funkciou rozmrazovania podľa času

Rozmrazovanie podľa času
Presné nastavenie času rozmrazovania

Mikrovlnná rúra Philco s grilom

Gril
Možnosť využitia funkcie gril 

Mikrovlnná rúra Philco s vnútorným osvetlením

Vnútorné osvetlenie
Úsporné a jasné vnútorné osvetlenie


 

Široký výber programov

Vstavaná mikrovlnná rúra s grilom PMD 258 BiX s objemom rúry 25 litrov poskytuje rôzne možnosti prípravy jedál. Je vybavená 8 automatickými programami, ktoré zahŕňajú možnosti pre pizzu, mäso, zeleninu, cestoviny, zemiaky, ryby, nápoje a popcorn. Týmito programami získate pohodlie a efektivitu pri príprave rôznych druhov pokrmov.

Flexibilita pri príprave

Mikrovlnná rúra umožňuje variť a ohrievať potraviny podľa stanoveného času alebo hmotnosti, čo poskytuje flexibilitu pri príprave pokrmov. Okrem toho môžete využiť funkcie kombinovaného varenia a varenia vo fázach pre ešte širšie možnosti prípravy jedál. S maximálnym priemerom taniera až 31,5 cm, môžete použiť väčšie nádoby na ohrev a prípravu potravín.

5 úrovní výkonu

Mikrovlnná rúra ponúka 5 úrovní výkonu, čo vám umožňuje prispôsobiť intenzitu ohrevu podľa vašich potrieb. S bielym LED displejom máte prehľadné a jasné zobrazenie nastavení a času. Funkcie rýchleho varenia a kombinovaného varenia zjednodušujú prípravu jedál. 

Výkonný gril

S výkonnými parametrami sa môžete spoľahnúť na rýchlu a efektívnu prípravu rôznych pokrmov. Gril s výkonom 1000 W vám umožňuje získať šťavnaté a chrumkavé výsledky pri príprave grilovaných jedál. Celkový príkon 1450 W zabezpečuje spoľahlivý výkon a optimálne výsledky pri každom použití mikrovlnnej rúry.

Chutné výsledky

Mikrovlnná rúra je vybavená funkciou varenie vo fázach, ktorá vám umožňuje prípravu pokrmov v rôznych etapách, čím dosiahnete presné a chutné výsledky. S dotazovacími "info" funkciami týkajúcimi sa času a výkonu, získate dôležité informácie o procese prípravy. Signál na ukončenie varenia vám dá jasné znamenie, že je váš pokrm hotový. Okrem toho, minútka a detský zámok prispievajú k bezpečnosti a kontrole pri používaní mikrovlnnej rúry.


Bezstarostný odvoz Vašej novej mikrovlnnej rúry?

Naša Doprava Premium Vám zabezpečí bezstarostný nákup veľkých spotrebičov. Tovar vám dovezieme, vynesieme, odbalíme, zapojíme aj odvezieme starý spotrebič. Zistite viac!


Technický popis
Možnosť umiestnenia Vstavaná
Typ mikrovlnky S grilom
Objem (l) 25 l
Výkon mikrovlny (W) 900
Gril Áno
Výkon grilu (W) 1000
Ovládanie Elektrické
Displej Áno
Priemer taniera 31,5 cm
Otváranie dvierok Ľavé
Výška (cm) 38.2
Šírka (cm) 59.4
Hĺbka (cm) 40.3
Farba Čierna
Hmotnosť 17,8 kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.