Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco PMD 3410 BIX

Mikrovlnná rúra s grilom Philco, objem 34 l, dotykové ovládanie, teplovzdušné pečenie, 10 automatických programov, 5 úrovní výkonu, varenie vo fázach

Zobraziť celý popis

philco-logo_1683267726

 
Philco PMD 3410 BIX:
 
Mikrovlnná rúra Philco s funkciou horúci vzduch

Horúci vzduch 
Vykurovacie teleso s ventilátorom 

Mikrovlnná rúra Philco s funkciou rozmrazovania podľa hmotnosti

Rozmrazovanie podľa hmotnosti
Presné zadanie hmotnosti

Mikrovlnná rúra Philco s objemom 34 l

Objem 34 l
Dostatočne veľký priestor

Mikrovlnná rúra Philco s funkciou rozmrazovania podľa času

Rozmrazovanie podľa času
Presné nastavenie času rozmrazovania

Mikrovlnná rúra Philco s grilom

Gril
Možnosť využitia funkcie gril 

Mikrovlnná rúra Philco s vnútorným osvetlením

Vnútorné osvetlenie
Úsporné a jasné vnútorné osvetlenie


 

Široký výber programov

Vstavaná mikrovlnná rúra s grilom je vybavená priestranným objemom 34 litrov a poskytuje rôzne možnosti prípravy jedál. Je vybavená 10 automatickými programami, ktoré zahŕňajú možnosti pre pizzu, mäso, zeleninu, cestoviny, zemiaky, ryby, nápoje, koláče, automatický ohrev a cestoviny. Týmito programami získate pohodlie a efektivitu pri príprave rôznych druhov pokrmov.

Flexibilita pri príprave

Mikrovlnná rúra umožňuje variť a ohrievať potraviny podľa stanoveného času alebo hmotnosti, čo poskytuje flexibilitu pri príprave pokrmov. Okrem toho môžete využiť funkcie kombinovaného varenia a varenia vo fázach pre ešte širšie možnosti prípravy jedál. S maximálnym priemerom taniera až 31,5 cm, môžete použiť väčšie nádoby na ohrev a prípravu potravín.

5 úrovní výkonu

Mikrovlnná rúra ponúka 5 úrovní výkonu, čo vám umožňuje prispôsobiť intenzitu ohrevu podľa vašich potrieb. S bielym LED displejom máte prehľadné a jasné zobrazenie nastavení a času. Funkcie rýchleho varenia a kombinovaného varenia zjednodušujú prípravu jedál. 

Výkonný gril

S výkonnými parametrami sa môžete spoľahnúť na rýchlu a efektívnu prípravu rôznych pokrmov. Gril s výkonom 1100 W vám umožňuje získať šťavnaté a chrumkavé výsledky pri príprave grilovaných jedál. Celkový príkon 2500 W zabezpečuje spoľahlivý výkon a optimálne výsledky pri každom použití mikrovlnnej rúry.

Chutné výsledky

Mikrovlnná rúra je vybavená funkciou varenie vo fázach, ktorá vám umožňuje prípravu pokrmov v rôznych etapách, čím dosiahnete presné a chutné výsledky. S dotazovacími "info" funkciami týkajúcimi sa času a výkonu, získate dôležité informácie o procese prípravy. Signál na ukončenie varenia vám dá jasné znamenie, že je váš pokrm hotový. Okrem toho, minútka a detský zámok prispievajú k bezpečnosti a kontrole pri používaní mikrovlnnej rúry.


Bezstarostný odvoz Vašej novej mikrovlnnej rúry?

Naša Doprava Premium Vám zabezpečí bezstarostný nákup veľkých spotrebičov. Tovar vám dovezieme, vynesieme, odbalíme, zapojíme aj odvezieme starý spotrebič. Zistite viac!


Technický popis
Možnosť umiestnenia Vstavaná
Typ mikrovlnky S grilom
Objem (l) 34 l
Výkon mikrovlny (W) 1000
Gril Áno
Výkon grilu (W) 1100
Teplý vzduch Áno
Ovládanie Elektrické
Displej Áno
Priemer taniera 31,5 cm
Otváranie dvierok Ľavé
Výška (cm) 38.8
Šírka (cm) 59.5
Hĺbka (cm) 46.8
Farba Čierna
Hmotnosť 22 kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.