Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco PSB 401 W Cube

4,8
2 hodnotení
1 recenzia

Jednodverová chladnička Objem chladničky/výparník 37 l /4 l , 39 dB , Rozmery výrobku (V × Š × H): 51 x 44 x 47 cm , bielaZobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Philco PSB 401 W Cube

Philco PSB 401 W Cube

philco-logo_1683267726

 
Philco PSB 401 CUBE:
 
Chladnička Philco s energetickou triedou F

Energetická trieda F
Nízka spotreba energie

Chladnička Philco s objemom 41 litrov

Objem 41 l
Dostatočný priestor

Chladnička Philco s možnosťou otočenia dverí

Otočenie dverí
Možnosť zmeny otočenia dverí

Chladnička Philco s hlučnosťou 39 dB

Hlučnosť 39 dB
Nízka hlučnosť minimalizuje rušenie 


zmena-otacania-dveri_1698412884

Možnosť zmeny otvárania dverí

Jednodverová chladnička s výparníkom je nielen výkonným a účelným spotrebičom, ale taktiež ponúka užívateľom pružnosť v prispôsobení. Je vybavená možnosťou zmeny otvárania dverí, čo umožňuje umiestniť ju do akéhokoľvek priestoru. Táto vlastnosť dáva užívateľom väčšiu slobodu pri usporiadaní domácnosti a uľahčuje prístup k jej obsahu bez ohľadu na miesto, kde je umiestnená. Je to elegantné a prispôsobiteľné riešenie pre moderné domácnosti.

Optimálne využitie priestoru

Jednodverová chladnička vyniká svojím kompaktným a moderným dizajnom. So šírkou 44 cm ideálne zapadá do akéhokoľvek prostredia a je skvelou voľbou pre domácnosti, kde je priestor obmedzený. Napriek svojej kompaktnosti však ponúka významný úložný priestor s celkovým objemom 41 litrov z toho 37 l tvorí chladnička a 4 l ponúka výparník.

Skvelá výbava

Mraznička je vybavená tromi praktickými zásuvkami, ktoré vám umožňujú efektívne uskladniť a organizovať potraviny. Je to spoľahlivý spoločník pre tých, ktorí hľadajú optimálne využitie priestoru bez zbytočného kompromisu pri uchovaní potravín.

Spoľahlivý pomocník

Jednodverová chladnička ponúka všestranné využitie a je ideálnym prístrojom nielen v domácnostiach, ale aj v iných prostrediach. Je dokonalým spoločníkom pre chaty a rekreačné domy, kde často potrebujete uchovať chladené potraviny na dovolenkových výletoch. 

Kompaktné prevedenie

Kompaktná chladnička s výparníkom je tiež ideálna pre internáty a študentské obydlia, kde potrebujete udržiavať chladené jedlá na jednom mieste bez zbytočných nákladov na priestor. Je to spoľahlivý spotrebič, ktorý sa prispôsobí rôznym potrebám a prostrediam.


Bezstarostný odvoz Vašej novej chladničky?

Naša Doprava Premium Vám zabezpečí bezstarostný nákup veľkých spotrebičov. Tovar vám dovezieme, vynesieme, odbalíme, zapojíme aj odvezieme starý spotrebič. Zistite viac!


Technický popis
Energetická trieda F
Možnosť umiestnenia Voľne stojaci
Počet dverí 1 
Celkový objem (l) 41
Trieda emisie hluku C
Objem chladničky (l) 41
Objem mrazničky (l) 0
Ročná spotreba energie 98,92 kWh
Antibakteriálna úprava Nie
Retro Nie
Smart Nie
Ventilátor Nie
Počet políc 1
Police Sklenené
Ukazovateľ teploty Mechanické
Super chladenie Nie
Biofresh Áno
Zameniteľné otváranie Áno
Hlučnosť 39 dB
Klimatická trieda N,ST
Výška (cm) 51
Šírka (cm) 44
Hĺbka (cm) 47
Farba Biela
Hmotnosť 14 kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.