Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco PTL 2352

2,5
1 hodnotení
1 recenzia

Jednodverová chladnička, trieda E, hlučnosť 40 dB, objem chladnička 235 l, možnosť otočenia dverí, police vo dverách nafľašu 2 l, zásuvka na čerstvú zeleninu, klimatická trieda ST-N-SN, rozmery (v š h) 142x55x55 cm
Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Philco PTL 2352

Philco PTL 2352

philco-logo_1683267726

 
Philco PTL 2352:
 

Otočenie dverí
Možnosť zmeny otočenia dverí

LED osvetlenie
Poskytuje vynikajúce a vysoko efektívne osvetlenie

Energetická trieda E
Nízka spotreba energie

Hlučnosť 40 dB
Minimalizuje rušenie

Objem 230 l
Priestor pre celú rodinu


Monoklimatická chladnička Philco je spoľahlivým spoločníkom pre vaše potraviny. S kvalitnými temperovanými sklenenými policami, moderným vzhľadom a jednoduchou údržbou poskytuje spoľahlivý priestor na uskladnenie potravín a nápojov. S energetickou triedou E je aj šetrná k životnému prostrediu a vašim finančným nákladom. Funkcia otočenia dverí pridáva flexibilitu pri umiestňovaní v kuchyni, zatiaľ čo priestranné police vo dverách a zásuvka na čerstvú zeleninu robia organizáciu jednoduchou a udržiavajú vaše potraviny dlhšie čerstvé.

Temperované sklenené police

Chladnička je vybavená kvalitnými temperovanými sklenenými policami, ktoré nie len dodávajú moderný vzhľad, ale sú aj odolné a ľahko sa udržiavajú. Tieto police poskytujú dostatok pevného a spoľahlivého priestoru na uskladnenie vašich potravín a nápojov.

Nízka spotreba energie

Monoklimatická chladnička vyniká svojou energetickou účinnosťou v triede E. Ponúka spoľahlivé chladenie za nízke náklady na elektrickú energiu. Týmto spôsobom môžete ušetriť na svojich účtoch za elektrinu a zároveň prispievať k ochrane životného prostredia.

Možnosť otočenia dverí

Jedným z významných benefitov chladničky je možnosť otočenia dverí. Táto funkcia vám umožňuje prispôsobiť otváraciu stranu dverí podľa usporiadania vášho kuchynského priestoru, alebo vašich osobných preferencií. Získate tak väčšiu flexibilitu pri umiestňovaní chladničky v miestnosti.


Priestranné police vo dverách

Chladnička je vybavená špeciálnymi policami vo dverách, ktoré sú dostatočne veľké na to, aby ste mohli uskladniť fľaše o objeme 2 litrov. Táto praktická vlastnosť vám umožňuje pohodlne organizovať nápoje a ušetriť miesto v hlavnej časti chladničky.

Zásuvka na čerstvú zeleninu

Pre uchovávanie čerstvej zeleniny a ovocia je monoklimatická chladnička Philco vybavená špeciálnou zásuvkou. Táto zásuvka pomáha udržiavať optimálnu vlhkosť a teplotu pre vašu zeleninu a ovocie, čím zabezpečuje, že zostane čerstvá a chutná dlhšie.

Bezstarostný odvoz Vašej novej chladničky?

Naša Doprava Premium Vám zabezpečí bezstarostný nákup veľkých spotrebičov. Tovar vám dovezieme, vynesieme, odbalíme, zapojíme aj odvezieme starý spotrebič. Zistite viac!


Technický popis
Energetická trieda: E 
Možnosť umiestnenia: Voľne stojaci 
Prevedenie: Monoklimatická 
Počet dverí: 1 
Celkový objem (l): 230 
Trieda emisie hluku: C 
Objem chladničky (l): 230 
Objem mrazničky (l): 0 
Ročná spotreba energie: 102 kWh 
Antibakteriálna úprava: Nie 
Retro: Nie 
Smart: Nie 
Ventilátor: Nie 
Počet políc: 4 
Police: Sklenené 
Ukazovateľ teploty: Mechanické 
Super chladenie: Nie 
Biofresh: Nie 
Zameniteľné otváranie: Áno 
Hlučnosť: 40 dB 
Klimatická trieda: N,ST 
Výška (cm): 142 
Šírka (cm): 55 
Hĺbka (cm): 55 
Farba: Biela 
Hmotnosť: 41 kg 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.