Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco PW 15 KF vinotéka

Jednozónová vinotéka +5 až + 18 ℃, KompresorEnergetická trieda G, Počet fliaš 15, Výška: 68,5 cm, Šírka: 34,5 cm, Hĺbka: 45 cm

Zobraziť celý popis

Philco PW 15 KF

Vinotéka Philco PW 15 KF

  • 15 fliaš
  • energetická trieda G
  • hlučnosť 41 dB
  • chladenie kompresorom
  • LED osvetlenie

 

Philco PW 15 KF

Jednozónová vinotéka Philco PW 15 KF pre 15 fliaš

Jednozónová vinotéka Philco PW 15 KF v energetickej triede G s ročnou spotrebou 143 kWh a vnútorným objemom 44 l sa postará o uloženie až 15 fliaš >, pričom im všetkým dopraje rovnomerné podmienky. Pomocou senzorové ovládanie je možné na LED displeji prispôsobovať teplotu v rozmedzí +5 °C až +18 °C. Celková prevádzka je sprevádzaná hlučnosťou 41 dB, čo zaručuje pokojnú domácnosť bez výrazného narušenia

Philco PW 15 KF

Bezpečne uložené fľaše

Chladenie má na starosť kvalitný kompresor, ktorý zaistí po celý čas všetkým fľašiam vami nastavené podmienky. Vnútri jednozónovej vinotéky Philco PW 15 KF je k dispozícii LED osvetlenie, drôtené police a funkcia automatického odmrazovania, ktorá umožňuje veľmi komfortné používanie. Dvere obsahujú naviacpevné tónované sklos odolnosťou proti poškriabaniu.

Philco PW 15 KF

Detský zámok a jednoducho nastaviteľné nožičky

Vinotéka Philco PW 15 KF je vybavená hermeticky uzavretými dverami a detským zámkom ovládacieho panelu, preto si môžete byť istí, že sa nastavenie podmienok zaobíde bez akéhokoľvek narušenia. Ak potrebujete zariadenie postaviť na vybrané miesto, ale máte problém s vyrovnaním podkladu, poteší vás ľahko nastaviteľné nožičky.

PW 15 KF

Jednozónová vinotéka

vlastnosti:
Rozsah teploty: +5 až + 18 ℃
LED osvetlenie
displej
drôtené police
Senzorické riadenie prevádzky
chladenie kompresorom
automatické odmrazovanie
nastaviteľné nožičky
Zámok ovládacieho panela

Technické vlastnosti:
Energetická trieda G
Počet fliaš 15
Objem 44 L
Hlučnosť 41 dB
Ročná spotreba energie 143 kWh
Klimatická trieda N
Výkon 85 W

Rozmery:
Výška: 68,5 cm
Šírka: 34,5 cm
Hĺbka: 45 cm

Farebné prevedenie: čierna

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.