Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philips 55PML9008 Ambilight TV

Televízor Philips 55PML9008- 55" (139 cm) 4K Ultra HD Smart TV, rozlíšenie 3840 × 2160 px, technológia Engine Philips P5, HDR, 3-stranný Ambilight, Xtra MiniLED, DVB-T2 / C / S2 tuner, kodek HEVC (H.265)Zobraziť celý popis

PRODUKT S DIGITÁLNYM OBSAHOM
Strážiť zmeny pri produkte
Philips 55PML9008 Ambilight TV

Philips 55PML9008 Ambilight TV

philips_1684932154
55PML9008 UHD MINILED LINUX TV PHILIPS

Ambilight.

Ponorte sa do toho, čo máte radi

UHD LED televízor Philips 55PML9008 s funkciou Ambilight je televízor s LED svetlami za obrazovkou, ktorý reaguje na to, čo sledujete, a ponorí vás do vyžarovania farebného svetla. Zmení všetko: televízor sa bude zdať väčší a vtiahne vás hlbšie do obľúbených relácií, filmov a hier.

Krištáľovo zreteľný veľký obraz

Krištáľovo zreteľný veľký obraz

Bez ohľadu na to, čo sledujete, technológia Xtras mini-LED vám poskytne skutočne pôsobivý obraz na veľkej obrazovke s hlbokou čiernou, ostrým kontrastom a realistickými farbami. Tento televízor 4K UHD Ambilight je navyše kompatibilný so všetkými hlavnými formátmi HDR, takže uvidíte viac detailov aj v tmavých a svetlých oblastiach.

Technológia Philips P5 Picture Engine.

Dokonalý obraz z akéhokoľvek zdroja

Technológia P5 Engine od spoločnosti Philips poskytuje taký skvelý obraz, ako obsah, ktorý milujete. Detaily majú zreteľne väčšiu hĺbku. Farby sú jasné a odtiene pleti vyzerajú prirodzene. Kontrast je taký ostrý, že precítite každý detail. Pohyb je dokonale plynulý.

Obraz a zvuk ako v kine

The One s Dolby Vision a Dolby Atmos

Vďaka technológiám Dolby Vision a Dolby Atmos budú vaše filmy, relácie a hry vyzerať a znieť fantasticky. Sledujte taký obraz, aký zamýšľal režisér – už nikdy vás nesklamú scény, ktoré sú príliš tmavé na to, aby ste rozoznali, čo sa v nich odohráva! Zachyťte každé slovo. Vychutnajte si zvukové efekty, akoby sa skutočne odohrávali okolo vás.

Prémiový dizajn. Plne vybavený pre budúcnosť

Prémiový dizajn vybavený pre budúcnosť

Ultratenký kovový rám UHD LED televízoru Philips 55PML9008 a štíhle kovové nožičky v antracitovej sivej farbe dodávajú tomuto televízoru silný, minimalistický vzhľad. Naše balenie používa recyklovanú lepenku s certifikátom FSC a naše tlačené materiály používajú recyklovaný papier.

Bezdrôtový domáci systém Philips s technológiou DTS Play-Fi

Bezdrôtový systém s DTS Play-Fi

Hneď po vybalení získate skvelý a čistý zvuk televízora. Ak chcete viac, bezdrôtový domáci systém Philips s technológiou DTS Play-Fi vám umožní pripojiť sa ku kompatibilným soundbarom a bezdrôtovým reproduktorom v celom dome v priebehu niekoľkých sekúnd. Môžete dokonca vytvoriť systém priestorového zvuku domáceho kina s použitím televízora ako centrálneho reproduktora.

Legendárny hráčsky zážitok

Legendárny hráčsky zážitok

Hrajte bez obmedzení a ponorte sa do žiarivých farieb Xtra! HDMI 2.1, neuveriteľne rýchla prirodzená obnovovacia frekvencia 120 Hz a ultra nízke oneskorenie vstupu vám prináša to najlepšie z herného vybavenia novej generácie s plynulým, responzívnym hraním a super plynulým prirodzeným pohybom. Herný režim Ambilight televízoru Philips prináša ešte väčšie vzrušenie.

Ovládanie hlasom

Zábava, ktorú máte radi

Ak chcete tento UHD LED televízor Philips 55PML9008 ovládať pomocou hlasových asistentov, môžete. Jednoducho spárujte televízor s inteligentným reproduktorom Google a môžete požiadať Asistenta Google, aby televízor ovládal a vyhľadal relácie a filmy. Alebo ho spárujte so zariadeniami s podporou asistenta Alexa a požiadajte priamo Alexu!

Potrebujete poradiť, ako vybrať televízor?

V našom článku sa dozviete, ako vybrať televízor podľa funkcií, aké výhody majú Smart televízory, aké parametre hrajú kľúčovú úlohu, podľa čoho si vyberať a čo v praxi znamenajú. Prezradíme vám aj tipy, ako vybrať správny televízor, podľa veľkosti miestnosti./p>


Kľúčové parametre produktu
Uhlopriečka: 55 "
Typ obrazovky: LED
Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD
OS TV: Linux

Konektivita
Wi-Fi: Áno
Bluetooth: Áno
Kompozitný video vstup: Nie
Miracast: Áno
Verzia HDMI: HDMI 2.1, HDMI 2.0
PVR: Nie
Počet RF vstupov: 2
Rozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
Ethernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Display/Grafika
Uhlopriečka: 55 "
Uhlopriečka (cm) 139 cm
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
Rozlíšenie 3840x2160
Hĺbka farieb 8 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Ďalšie vlastnosti
Značka Philips
Smart: Áno
Funkcie manažmentu
Programový sprievodca (EPG) Áno

TV tuner
Typ signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2
Duálny tuner Nie

Operačný systém
OS TV: Linux

Zvuk
Audio dekódery Dolby Audio, DTS, DTS-HD, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DOLBY Atmos, DTS Digital Plus
Funkcie
3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Energetické údaje
Trieda energetickej účinnosti: F
Aplikácie: Netflix, Voyo, YouTube, Amazon Prime

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.