Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philips televízory

Philips TV prinášajú úchvatný obrazový zážitok aký ste ešte nezažili. Vďaka jedinečným zvukovým a obrazovým technológiám sa budete cítiť pri pozeraní filmu ako keby ste sedeli v kine. Televízory Philips si svojim originálnym obrazom a dynamickým zvukom získali nielen srdcia filmových fanúšikov, ale aj milovníkov hudby a herných nadšencov.

 

Bezkonkurenčná obrazová technológia Philips TV

Televízory Philips Ambilight

Technológia Ambilight navrhnutá pre televízory Philips rozžiari miestnosť farebnými odtieňmi a do vašej obývačky prinesie neskutočnú atmosféru s akou ste sa ešte nestretli. Už si nebudete vedieť predstaviť pozeranie filmov bez Ambilight funkcie. Inteligentné LED svetlá vás vtiahnu do deja aj pri hraní hier.

S Ambilight pocítite intenzívne každé jedno dianie športového zápasu. Ak radi počúvate hudbu, aj to bude nezabudnuteľný zážitok. Televízory Philips sú pripravené vás uchvátiť farebnou svetelnou šou na každej párty či oslave.

Pokiaľ si potrebujete oddýchnuť po náročnom dni, pri vypnutom Philips televízore sa o dokonalú atmosféru a relax postará príjemné teplé osvetlenie Ambilight.

Funkcia Ambilight disponuje množstvom režimov, ktoré si môžete individuálne meniť podľa nálady. Špeciálny režim si zvolíte pri pozeraní filmu, iný pre sledovanie športového zápasu, dynamický pri hraní hier a pri relaxe zase viac upokojujúci.

Autentick obraz Philips OLED TV

Živšie farby s najnovšími Philips OLED TV s rozlíšením 4K UHD

Autentický obraz, sýte farby a ostré detaily prinášajú televízory Philips doplnené o najlepší grafický procesor na svete s umelou inteligenciou Philips P5.

Technológie Dolby Vision a Dolby Atmos dokážu spoločne vykúzliť na obrazovkách Philips TV živé dynamické scény a špičkový hlboký zvuk ako z kinosály.

Televízory Philips v rozlíšení 4K UHD majú neuveriteľne ostrý obraz a spoločne s technológiou Ultra Resolution zobrazia na displeji aj ten najmenší detail.

Vďaka technológii P5 Perfect Picture Engine si užijete jasné a prirodzené farby a pomocou formátov HDR10 a HDR10+ si vychutnáte presne taký obraz ako si ho predstavuje filmový režisér.

Plynulý a rýchly pohyb ocenia nadšenci hier, vďaka technológiám Freesync a G - Sync. Ihneď po zapnutí hernej konzoly sa Philips TV pomocou portu HDMI 2.1, prepne do herného režimu. Neprekvapí vás už žiadne nepohodlné trhanie obrazu ani oneskorenie vstupu. Herné televízory Philips sa postarajú o dokonalý a čistý zážitok z hrania vašich obľúbených hier.

Philips OLED TV zároveň šetria vaše oči. Môžete si pohodlne vychutnať pozeranie televízie aj celé hodiny, bez nepríjemného jasu a kmitania obrazu, za čo televízory Philips získali aj certifikát.

Televízory Philips sa pýšia nejedným ocenením za výnimočný produktový dizajn. Minimalistický výzor Philips TV s atraktívnymi líniami, skvelo pôsobí na tenkom TV stojane, avšak upúta pozornosť aj na stene vďaka praktickému TV držiaku.

Philips Smart TV s množstvom funkci

Zvuk vo viacerých miestnostiach vďaka Philips TV

Objavte Technológiu DTS Play-Fi, ktorá umožňuje pripojenie Philips TV k vašim bezdrôtovým reproduktorom, alebo slúchadlám. Počúvajte hudbu, alebo športový prenos pri bežných denných aktivitách s Philips TV. Na kompatibilitu so zariadeniami vám bude stačiť iba Wi-Fi pripojenie.

Želáte si ešte lepší zvuk vášho Philips TV? Zdokonaľte si ho pomocou bezdrôtových soundbarov s technológiou Dolby Atmos. Užívajte si obľúbenú hudbu tak ako ju máte radi.

Inteligentný Philips Android TV

Philips Smart TV ponúka bohatý obsah multimediálnej zábavy na jednom mieste. Stlačením jediného tlačidla na diaľkovom ovládači získate prístup k platforme Netflix.

Sledujte svoje obľúbené filmy a seriály na Disney+, Amazon Prime, Rakuten TV či Youtube. Množstvo ďalšieho obsahu vám prinesie služba Facebook Watch a zakúpiť či požičať filmy si môžete v aplikácii Apple TV+.

Philip Android TV ponúka vyše 400 000 filmov a relácií preto budete mať s istotou o zábavu postarané.

  • Hlasové ovládanie – Smart Philips televízor môžete ovládať jednoducho použitím svojho hlasu. Služba Google Assistant sa postará o ovládanie všetkých kompatibilných zariadení vo vašej domácnosti.
  • Hlasový asistent Alexa - nepotrebujete žiadny diaľkový ovládač na to, aby ste zapli televízor, či prepli kanál, urobí to za vás osobný asistent Alexa.
  • SAPHI - akýkoľvek obsah práve hľadáte na svojom Philips Smart TV, hľadanie vám uľahčí šikovný operačný systém SAPHI, ktorý prehľadne zoradí všetky vaše obľúbené aplikácie pomocou ikoniek.
199 €
1 478 €
Všetky filtre

21 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.