Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Holiace strojčeky Philips

Holiace strojčeky Philips si získali dôveru mnohých zákazníkov po celom svete. Ich inovatívna technológia, precízne rezacie čepele, viacúčelovosť a jednoduchá údržba sú faktory, ktoré robia z holiacich strojčekov Philips skvelú investíciu pre dokonalé holenie. Objavte celú ponuku Philips holiacich strojčekov na našom e-shope a vyberte si model, ktorý najviac spĺňa vaše predstavy.

 

Aké benefity ponúka holiaci strojček Philips

Holenie je súčasťou každodenného života mnohých mužov a nájsť ten správny holiaci strojček je nevyhnutné pre dosiahnutie dokonale hladkého oholenia. Philips je svetový líder v oblasti elektroniky a jeho holiace strojčeky sú známe svojou kvalitou, spoľahlivosťou a pokrokovými technológiami.
Toto sú najvýznamnejšie dôvody prečo staviť na Philips holiaci strojček:

 • Inovatívna technológia pre pohodlné holenie – strojčeky Philips sú vybavené pokročilými funkciami, ktoré sa prispôsobujú tvaru tváre a zabezpečujú hladké a pohodlné oholenie bez podráždenia pokožky.
 • Precízne oholenie vďaka ostro brúseným rezacím čepeliam, ktoré sa ľahko prispôsobujú kontúram vašej tváre a zachytávajú aj tie najjemnejšie chĺpky, čo vedie k dokonale hladkému oholeniu.
 • Viacúčelovosť a flexibilita - Philips holiace strojčeky poskytujú nielen holenie, ale aj rôzne ďalšie funkcie. Niektoré modely sú vybavené vymeniteľnými hlavicami, ktoré umožňujú aj strihanie, kontúrovanie a tvarovanie brady a fúzov.
 • Ľahká údržba a dlhá výdrž batérie - väčšina modelov je vybavená funkciou automatického čistenia, čo uľahčuje odstraňovanie chĺpkov a zvyškov z čepelí.

Philips holiaci strojček.

Aké holiace strojčeky Philips sú v ponuke

Philips ponúka širokú škálu holiacich strojčekov pre pánov. Predstavíme vám obľúbené holiace strojčeky Philips, ktoré by vás mohli zaujať a nájdete ich aj v našej ponuke:

 • Philips holiaci strojček 9000 Prestige je jedným z najpokročilejších holiacich strojčekov od Philips. Je vybavený technológiou NanoTech, ktorá zabezpečuje presné a hladké oholenie. Taktiež disponuje prispôsobiteľnými hlavicami, vodeodolnosťou a dlhou výdržou batérie.
 • Philips holiaci strojček 7000 je navrhnutý s dôrazom na komfort a precízne holenie. Má pokročilý systém GentlePrecision, ktorý poskytuje jemné a pohodlné oholenie a je tiež vybavený funkciami, ako sú prispôsobenie rýchlosti a vodeodolnosť.
 • Strojček na holenie Philips 5000 je cenovo najdostupnejší, ale stále ponúka vynikajúcu kvalitu holenia. Má systém MultiPrecision, ktorý zaisťuje rýchle a hladké oholenie. Disponuje čepieľkami Flex heads, ktoré sa prispôsobujú tvaru tváre a zabezpečujú pohodlie počas holenia.
 • Philips OneBlade je univerzálny strojček, ktorý zvládne nielen holenie, ale aj strihanie a tvarovanie. Jeho unikátna technológia kombinuje rezaciu čepeľ s pohybom a umožňuje vytvárať rôzne štýly. Je ľahký, kompaktný a pohodlný na používanie.

Philips holiaci strojček.

Philips holiace strojčeky sú nabité rôznymi funkciami

Vďaka špeciálnym systémom navrhovaným v Holandsku vám holiaci strojček Philips prinesie vytúžené a šetrné oholenie. Rovnako tak zažijete maximálny komfort pri ich používaní vďaka inovatívnym funkciám a technológiám.

 • Technológia SkinIQ – strojčeky s touto technológiou sú vybavené revolučnými senzormi, ktoré sa dokážu perfektne prispôsobiť vašej tvári.
 • Quick Clean Pod predstavuje najmenšiu bezšnúrovú čistiacu stanicu na svete. Váš Philips strojček bude hygienicky čistí za menej ako minútu.
 • ComfortCut Blade System je technológia, ktorá zaručuje hladké a pohodlné holenie. Rezacie čepele sú navrhnuté tak, aby sa pohybovali a prispôsobovali kontúram tváre, čím sa minimalizuje podráždenie pokožky.
 • AquaTec Wet & Dry - mnoho modelov Philips je vodeodolných, čo znamená, že ich môžete používať aj pri sprchovaní alebo vo vani.
 • SmartClick - s týmto 5 stupňovým nadstavcom na fúzy dosiahnete perfektne upravené fúzy.
 • Senzor Beard Adapt prispôsobí výkon hustote vašich fúzov.
 • LED indikátor nabíjania vás informuje o stave batérie.
 • Digitálny displej zobrazí aktuálny stav batérie a informuje vás o priebehu nabíjania.

Philips holiaci strojček srie 9000 s LED displejom a nabjacou stanicou.

Philips holiaci strojček pre dámy

Philips ponúka okrem pánskych holiacich strojčekov aj modely pre dámy, ktoré sú vyrobené s ohľadom na potreby každej modernej ženy. Každý dámsky holiaci strojček dôkladne a jemne odstráni nežiadúce chĺpky na tvári, na nohách, v podpazuší či v oblasti bikín vďaka špeciálnym nadstavcom.
Tieto holiace strojčeky Philips si obľúbili dámy po celom svete:

 • Philips SatinShave Prestige – tento holiaci strojček je vybavený pokročilou technológiou ComfortCut Blade System, ktorá poskytuje hladké a pohodlné holenie. Okrem toho je tento strojček na holenie vodeodolný, kompaktný, ľahko sa ovláda a má dlhú výdrž batérie (až 1 hodinu).
 • Philips SatinShave Advanced - tento model je navrhnutý pre jemné holenie celého tela. Má ergonomický dizajn, vodeodolnosť a pohyblivú hlavicu, ktorá sa prispôsobuje kontúram tela. Je pohodlný na používanie a poskytuje hladké oholenie bez podráždenia.
 • Philips Lady Shaver – je bezkáblový, vodeodolný holiaci strojček so zaoblenými hrotmi zastrihávača pre hladký a jemný výsledok. Modely v tomto rade sa líšia dizajnom, stupňami nastavenia rýchlosti ako aj príslušenstvom.

Philips dmsky holiaci strojček s prsluenstvom.

28 €
229 €
Všetky filtre

13 produktov

Philips Series 5000 S5887/10
Výdrž: až 60 min., nabíjanie: 1 hod,m suché aj mokré holenie, pripomenutie čistenia, farba: šedá
Ihneď k odoslaniu
Skladom 1 ks.
U Vás už 17.6.
99,99 €
Akcia: Kúp teraz za 84,99 €
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.