LED 13 W /100W/ A60 E27, 4000K, 230V, matná, nestmievateľná
LED 100W A60 E27 4000K PHILIPS
Vlastnosti
LED 13 W /100W/ žiarovka
Objímka/pätica E27
Teplota farby 4000K
230V
Matná, nestmievateľná
Všeobecné
| Žiarovka | LED |
|---|---|
| Prevedenie | Klasické |
| Typ prístroja | Žiarovka |
Vlastnosti
| Farba svetla | Matná |
|---|---|
| Svetelný tok | 1521 lm |
| Závit/pätica | E27 |
| Životnosť | 15000 h |
Funkcie
| Stmievateľnosť | Nie |
|---|
Energetické parametre
| Energetická trieda | E |
|---|---|
| Úsporný ekvivalent | 100,0 W |
| Napätie | 230 |
| Príkon | 13 W |
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.