LED žierovka, 9W, pätica E27, tvar A60, teplá biela, evivalentný
príkon 60 W
príkon 60 W
5,49 €
4,46 € bez DPH
1,83 €/kus
LED 60W A60 E27 230V WW FR 3CT PHILIPS
Vlastnosti
LED žierovka
LED žiar. 9-60W E27 806lm A60 2700K
Pätica: E27
Stmievateľné: NIE
Tvar: A60
Životnosť: 15000 h
Kód farby: 827 [CCT of 2700K]
Farba svetla: teplá biela
Príkon zdroja: 9 W
Napätie: 220-240 V
Svetelný tok: 806 lm
Index podania farieb: 80
Vlnová frekvencia: 50/60 Hz
Ekvivalentný príkon: 60 W
Doba štartovanie: 0,5s
Energetický štítok: A +
Rozmery
Priemer D: 60 mm
Celková dĺžka C: 105 mm
Všeobecné
| Žiarovka | LED |
|---|---|
| Prevedenie | Klasické |
| Typ prístroja | Žiarovka |
| Typ žiarovky | A60 |
Vlastnosti
| Farba svetla | Teplá biela |
|---|---|
| Svetelný tok | 806 lm |
| Závit/pätica | E27 |
| Životnosť | 15000 h |
Energetické parametre
| Energetická trieda | F |
|---|---|
| Úsporný ekvivalent | 60,0 W |
| Napätie | 230V |
| Príkon | 9 W |
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.