LED žiarovka, spotreba 9 W, náhrada 60 W žiarovky, pätica E27, teplota 4 000 K, studená biela, svetelný tok 806 lm, okamžitý štart, úsporná prevádzka, životnosť15 000h, 230V, A+, 3ks v balení
LED žiarovka,
spotreba 8W, náhrada 60W žiarovky,
pätica E27,
teplota 4 000 K, studená biela,
svetelný tok 806 lm,
okamžitý štart,
úsporná prevádzka,
životnosť 15 000h,
Napätie 230V,
3ks v balení
spotreba 8W, náhrada 60W žiarovky,
pätica E27,
teplota 4 000 K, studená biela,
svetelný tok 806 lm,
okamžitý štart,
úsporná prevádzka,
životnosť 15 000h,
Napätie 230V,
3ks v balení
Všeobecné
| Prevedenie | Klasické |
|---|---|
| Typ prístroja | Žiarovka |
Vlastnosti
| Farba svetla | Biela |
|---|---|
| Svetelný tok | 806 lm |
| Závit/pätica | E27 |
| Životnosť | 15000 h |
Energetické parametre
| Úsporný ekvivalent | 60,0 W |
|---|---|
| Napätie | 230 |
| Príkon | 9 W |
4 z 5
hodnotili celkom
3 overení zákazníci
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.