Umožňuje dosahovať značnú úsporu energie a minimalizovať náklady na údržbu. Svetelný zdroj CorePro LEDbulb je kompatibilný s existujúcou objímkou E27 a je navrhnutý pre nahradenie bežných žiaroviek.
2,99 €
2,43 € bez DPH
Žiarovka CorePro Ledbulb
Niestmievateľná
Pätica: E27
Napätie: 220–240 V
Max.príkon: 10W nahrádza 75W obyčajnú žiarovku
Svetelný tok 1055 lm
Typ: A60 – tvar ako klasická žiarovka.
Farba svetla: 4000 K – denné svetlo
Životnosť: 15 000h
Vyžarovací uhol: 200°
Maximálna teplota: 87 °C
Doba spustenia: 0.5 s
Doba zahriatia na 60% svetla 0.5 s
Energetická trieda: A+
Výška: 11 cm
Šírka: 6 cm
Výrobca poskytuje záruku na 2 roky
Niestmievateľná
Pätica: E27
Napätie: 220–240 V
Max.príkon: 10W nahrádza 75W obyčajnú žiarovku
Svetelný tok 1055 lm
Typ: A60 – tvar ako klasická žiarovka.
Farba svetla: 4000 K – denné svetlo
Životnosť: 15 000h
Vyžarovací uhol: 200°
Maximálna teplota: 87 °C
Doba spustenia: 0.5 s
Doba zahriatia na 60% svetla 0.5 s
Energetická trieda: A+
Výška: 11 cm
Šírka: 6 cm
Výrobca poskytuje záruku na 2 roky
Všeobecné
| Typ prístroja | Žiarovka |
|---|
Vlastnosti
| Farba svetla | Denná biela |
|---|---|
| Svetelný tok | 1055 lm |
| Závit/pätica | E27 |
| Životnosť | 150000 h |
Energetické parametre
| Energetická trieda | A+ |
|---|---|
| Napätie | 240 |
| Príkon | 8 W |
Rozmery a hmotnosť
| Priemer | 10,0 mm |
|---|---|
| Výška | 11,00 cm |
| Hmotnosť | 40 g |
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.