Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philips QP6651/61

5,0
1 hodnotení
1 recenzia

Philips OneBlade Pro 360 na tvár a telo na zastrihávanie, tvarovanie a holenie ľubovoľne dlhých fúzov a na zastrihávanie a holenie všetkých častí tela. Výdrž batérie 120 min / 1 hod nabíjania. LED displej signalizujúci úroveň nabitia batérie. Nabíjací stojan, cestovné púzdro. 2 čepele (1 na tvár + 1 na telo) + 1 čepeľ navyše.Zobraziť celý popis

 

2

 

Ak chcete, aby bol styler OneBlade zakaždým pripravený na použitie, nezabudnite kontrolovať digitálny displej LED. Počas používania vás upozorní na slabú batériu a po zapojení do zdroja napájania ukazuje, nakoľko je batéria nabitá. Aktivujte cestovný zámok a vezmite si OneBlade všade so sebou.

3

 

Nabíjateľná lítium-iónová batéria vám po 1 hodinách nabíjania umožňuje používať zariadenie nepretržite až 120 minút.

4

 

OneBlade je vodotesný, takže sa ľahko čistí: stačí ho opláchnuť pod tečúcou vodou. Môžete použiť tak na suché, ako aj mokré holenie, s penou, dokonca aj v sprche – je to len na vás.

5

 

Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele, ktorá vydrží až 4 mesiace používania** pre dlhotrvajúci pocit sviežosti. Keď je čepeľ opotrebovaná, zobrazí sa na nej ikona vysunutia.

6

 

Philips OneBlade má revolučnú technológiu navrhnutú na holenie a strihanie v oblasti tváre. Dokáže holiť fúzy akejkoľvek dĺžky. Vďaka duálnemu systému ochrany pokožky s povrchovou vrstvou čepele v kombinácii so zaoblenými hrotmi je holenie jednoduchšie a zanecháva príjemnejší pocit na pokožke. Táto technológia holenia je zároveň vybavená rýchlo kmitajúcim strihačom (12 000-krát za minútu), ktorý je výnimočne efektívny dokonca aj pri holení dlhších fúzov.

7

 

Inovatívna čepeľ OneBlade360 sa ohýba do každého smeru a prispôsobí sa črtám vašej tváre. Dizajn umožňuje nepretržitú kontrolu a kontakt s pokožkou. Jednoduché zastrihávanie a holenie ťažko dostupných miest pár ťahmi a so skvelým pocitom komfortu.*

8

 

Pripojením ochrany pokožky získate dodatočnú vrstvu poskytujúcu ochranu citlivých oblastí.

9

 

OneBlade kopíruje kontúry vašej tváre a umožní vám jednoducho a pohodlne oholiť všetky časti. Na úpravu okrajov použite obojstrannú čepeľ a vytvorte bezchybné línie pohybom čepele ktorýmkoľvek smerom.

10

 

Univerzálny hrebeňový nástavec na presné zastrihávanie ponúka nastavenia dĺžky od 0,4 do 10 mm, vďaka čomu si fúzy pristrihnete presne na želanú dĺžku.

11

 

Pristrihnite si bradu na rovnomernú dĺžku pomocou dodaného nastaviteľného hrebeňového nadstavca na presné strihanie. Vyberte si jedno zo 14 uzamykacích nastavení dĺžky od popoludňajšieho strniska cez upravený krátky strih až po dlhšiu bradu.

 

Špecifikácia

Dizajn
Farba: Chróm
Telo: Ergonomické uchopenie a používanie

Príslušenstvo
Údržba: Ochranný kryt
Stojan: Stojan na nabíjanie
Hrebeňový nadstavec: Hrebeňový nadstavec na zastrihávanie so 14 dĺžkami (0,4 až 10 mm) ,Nasúvateľná ochrana pokožky ,Nasúvateľný hrebeňový nástavec na telo
Cestovné puzdro: Cestovné puzdro
Náhradná vymeniteľná čepeľ: Áno

Servis
Náhradná hlava: Vymieňajte každé 4 mesiace** ,QP210, QP220, QP230 ,QP610, QP620, QP410, QP420 ,QP410, QP420, QP430
2-ročná záruka: Áno

Výkon pri zastrihávaní a holení
Systém zastrihávania: Technológia, ktorá kopíruje kontúry
Holiaci systém: Technológia, ktorá kopíruje kontúry ,Duálny systém ochrany pokožky ,Čepeľ OneBlade 360

Jednoduché použitie
Na suché aj mokré použitie: Áno
Displej: Indikátor cestovného zámku ,Digitálny displej LED
Nabíjanie: Nabíjateľná

Príkon
Nabíjanie: Úplné nabitie za 1 hodinu
Prevádzková doba: 120 minút
Typ batérie: Li-ion
Automatická voľba napätia: 100 – 240 V
Max. spotreba energie: 5.4