Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Zastrihávače

Zastrihávače sú užitočnými pomocníkmi v starostlivosti o váš vzhľad. V našej ponuke nájdete strojčeky na strihanie vlasov, ale aj zastrihávače na úpravu chĺpkov, brady a fúzov. Na výber sú zastrihávače od kvalitných výrobcov a z pestrej ponuky si vyberie naozaj každý.
 

Objavte všetky zastrihávače v našej ponuke

Hľadáte strojček na strihanie vlasov alebo potrebujete zastrihávač na nechcené chĺpky? Jednotlivé zastrihávače v našej ponuke sa líšia svojím určením na konkrétnu časť tela, avšak v súčasnosti je veľa modelov multifunkčných. Pred kúpou vám preto odporúčame zvážiť, na akú časť tela chcete zastrihávač používať a podľa toho si vyberať konkrétny model.

V našej ponuke nájdete nasledujúce typy zastrihávačov a strojčekov na vlasy a chĺpky:

Strojčeky na strihanie vlasov

Využijete v prípade, že sa chcete o svoj účes postarať sami. Vhodné sú pre mužov aj ženy a hravo si poradia s rôznymi dĺžkami vlasov. Strihací strojček vám šetrí čas, peniaze a zároveň sprostredkúva komfort, súkromie a pohodlie pri úprave vašich vlasov.

Zastrihávače brady a fúzov

Tento typ zastrihávača ocenia muži, ktorí sa o svoju bradu a fúzy pravidelne starajú. Každý zastrihávač brady a fúzov má v balení niekoľko nadstavcov, vďaka ktorým si ľahko prispôsobíte dĺžku strihu tak, aby výsledok oholenia vyzeral presne podľa vašich predstáv.

Strojčeky na strihanie chĺpkov

Strojček na strihanie chĺpkov sú vhodné na odstránenie chĺpkov v ušiach, nose alebo ak si potrebujete upraviť obočie. V balení môžu mať aj viacero špeciálnych nadstavcov, vďaka ktorým dosiahnete na ťažšie dostupné miesta alebo si hravo poradia aj s hustejším ochlpením.

Multifunkčné zastrihávače

Zvyčajne platí, že čím viac má zastrihávač v balení nadstavcov, tým viac možností použitia ponúka. Multifunkčné zastrihávače môžete použiť na úpravu chĺpkov, brady, fúzov a v niektorých prípadoch aj na strihanie vlasov.

Sčasťou balenia zastrihvača vlasov je niekoľko nadstavcov.

 

Zastrihávače a strojčeky na vlasy ponúkajú viacerí výrobcovia

Výber zastrihávača vlasov je dnes veľmi pestrý vďaka viacerým svetoznámym výrobcom. Pri nákupe na našom e-shope si môžete vybrať z rôznych značiek, ktoré sú známe svojou kvalitou a spoľahlivosťou.

Na výber sú zastrihávače týchto značiek:

6 €
159 €
Všetky filtre

139 produktov

Zobraziť ďalších 24
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.