Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Zastrihávače Rowenta

Rowenta zastrihávače sú navrhnuté s dôrazom na jednoduchosť, rýchlosť a presnosť, čo vám umožňuje dosiahnuť dokonalý štýl každý deň. Bez ohľadu na to, či preferujete jednoduchosť a pohodlie alebo presnosť a hravosť, z pestrej ponuky zastrihávačov Rowenta si určite vyberiete. Poradíme vám, aké modely nájdete v našej ponuke a akými inovatívnymi funkciami sú zastrihávače Rowenta vybavené.

 

Prečo si vybrať strojčeky na strihanie Rowenta?

Existuje hneď niekoľko dôvodov, prečo sa spoľahnúť na značku Rowenta:

 • zastrihávače Rowenta majú kompaktný dizajn pre ľahkú manipuláciu
 • životnosť čepelí až 15 rokov
 • umývateľné čepele pre jednoduchšie čistenie a lepšiu hygienu
 • rýchle a lacné dodanie náhradných dielov po dobu 15 rokov - Rowenta má 6200 zmluvných servisov po celom svete
 • holenie bez podráždenej pokožky

Zastrihvač vlasov Rowenta.

Aké zastrihávače Rowenta nájdete v našej ponuke?

Zastrihávače značky Rowenta vám umožňujú dosiahnuť profesionálne výsledky pri úprave vášho vzhľadu. Na výber je niekoľko modelov, ktoré sa líšia svojím určením na konkrétnu oblasť tela.

V našej ponuke nájdete:

 • Zastrihávač na bradu a fúzy - pomôže vám dosiahnuť dokonalý štýl a úplnú kontrolu nad vaším vzhľadom, od hladkého oholenia až po stredne dlhú bradu. Neholí tak blízko pokožky ako klasická žiletka, takže nehrozí podráždenie kože. Vhodný je pre všetky dĺžky brady.
 • Strihací strojček na vlasy - sú navrhnuté tak, aby si poradili so všetkými typmi vlasov, či už sú hrubými, jemnými, krátkymi alebo dlhými. S ich pomocou môžete vytvoriť rôzne tvary strihu vlasov podľa svojich preferencií. Často disponujú odnímateľným výškovým nadstavcom, čo uľahčuje čistenie a údržbu zariadenia. Môžete si zvoliť požadovanú dĺžku zastrihnutia a vytvoriť presne taký strih, aký si želáte.
 • Rowenta zastrihávač chĺpkov - je určený na upravovanie chĺpkov v nose, ušiach, líniách obočia, podpazuší, hrudníka a ďalších ťažko dostupných partií. Tieto zastrihávače sú často označované ako hygienické alebo detailné zastrihávače, pretože dokážu dosiahnuť miesta, ktoré bežné zastrihávače nezachytia.
 • Na výber sú aj viacúčelové zastrihávače Rowenta, ktoré môžete využiť na suché alebo mokré zastrihávanie. Vďaka bohatej ponuke nadstavcov ich využijete na úpravu vlasov, brady a celého tela.

Rowenta zastrihvače maj vo vbave rzne druhy nadstavcov.

Zastrihávače Rowenta sa lísia napájaním

Rowenta ponúka rôzne modely zastrihávačov, ktoré sa líšia vo svojom napájaní, čo vám poskytuje viac možností a pohodlia pri ich používaní. Zistite rozdiely medzi jednotlivými spôsobmi napájania a rozhodnite sa, aký spôsob vám bude viac vyhovovať.

 • Napájanie sieťou - je vhodné pre tých, ktorí preferujú trvalé a neobmedzené napájanie. Vďaka sieťovému napájaniu nehrozí žiadne riziko, že sa batéria vybije, takže si môžete vychutnať 100 % výkon bez zastavenia.
 • Vstavaný akumulátor - zastrihávače vlasov a fúzov Rowenta sa môžu napájať batériou, čo vám zabezpečí nezávislosť od elektrického prípojného miesta. Batéria vám poskytuje dostatočnú výdrž a možnosť použitia zastrihávača kedykoľvek a kdekoľvek budete potrebovať. V prípade vybitia sa zastrihávač pripája k sieti prostredníctvom USB kábla.
 • Batérie AA alebo AAA - zvyčajne ich využívajú zastrihávače chĺpkov. Vhodné sú najmä pri cestovaní, kde nemáte možnosť pripojenia k elektrickej sieti.

Rowenta zastrihvač fzov m umvateľn čepele.

Funkcie, ktorými vás strihací strojček Rowenta prekvapí

Rowenta zastrihávače fúzov, chĺpkov a vlasov sú vybavené viacerými užitočnými vlastnosťami a funkciami, ktoré vám poskytujú spoľahlivé a praktické riešenie pre úpravu vášho zovňajšku. S ich pomocou dosiahnete profesionálne výsledky a zachováte si vždy dokonalý vzhľad.

Váš nový zastrihávač Rowenta môže byť vybavený týmito funkciami:

 • Samoostriace čepele - samoostriaca technológia je zárukou dlhodobého výkonu a dokonalého zastrihnutia jediným pohybom.
 • Rýchle nabitie - zastrihávač Rowenta vám za 4 minúty poskytne dostatok energie ku kompletnému zastrihávaniu.
 • Digitálny indikátor nabitia batérie - zobrazuje stav batérie, od 0 do 100 %, takže budete vždy vedieť, koľko percent vám zostáva a nebudete nepríjemne prekvapený v priebehu zastrihávania.
 • Vodeodolná technológia Wet & Dry - umývateľné čepele môžete pre ľahšie čistenie a hygienu vybrať a čistiť pod tečúcou vodou.
 • Otáčavé koliesko - zjednodušuje nastavenie rýchlosti.
 • Pevné hrebeňové nadstavce - ponúkajú rad možností úpravy vlasov pre dokonalý požadovaný výsledok.
 • Jedinečný tvar hrebeňa - zabraňuje zhlukovaniu vlasov pre dokonalý výsledok strihu.
 • Protinárazové cestovné puzdro - niektoré zastrihávače Rowenta majú v balení aj vysoko kvalitné cestovné puzdro pre bezpečné uloženie zastrihávača s príslušenstvom, v ktorom má všetko svoje miesto.
15 €
63 €
Všetky filtre

10 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.