Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philips WiZ RGB 4,8W(40W) E14 C37

5,0
1 hodnotení
1 recenzia

Farebná LED žiarovka WiZ s päticou E14 prináša inteligentné osvetlenie pre váš každodenný život. Naskrutkujte do ľubovoľného svietidla a vytvorte si prostredie presne podľa seba s pomocou 16 miliónov farieb a teplým až studeným bielym svetlom. Nastavujte si automatické zapínanie a vypínanie svetiel v nastavenom čase pomocou svojho chytrého telefónu. Ovládajte svoje svetla hlasom a majte ich pod kontrolou, aj keď nie ste doma. Wiz sa pripája priamo do vašej Wi-Fi siete a nie je potrebné žiadne ďalšie zariadenia.
Zobraziť celý popis

S Wi-Fi inteligentnou žiarovkou WiZ Colors 4,8W (40W) E14 C37, 470 lm, môžete meniť jas osvetlenia podľa svojich individuálnych preferencií. Vytvoríte si tak doma, v kancelárií či na iných miestach tú pravú atmosféru. Žiarovka nevyžaduje žiadny rozbočovač, stačí ju iba nainštalovať do pätice a spárovať s mobilnou aplikáciou. Pomocou aplikácie WiZ App nastavíte plán zapnutia alebo vypnutia svetiel, navolíte požadovanú úroveň jasu či získate vzdialený prístup na ovládanie svetiel keď nebudete práve doma. S príkonom 4,8 W bude dokonalou náhradou za tradičnú 40 W žiarovku s päticou E14. Výhodou je kompatibilita s hlasovými asistentmi Google alebo Amazon Alexa. Technológia LED šetrí až 80 % energie v porovnaní so štandardnou žiarovkou.

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.