Túžite po hodinách nerušeného sledovania seriálov, počúvania hudby či hrania hier? Spoľahnite sa na 6 500 mAh batériu, ktorá vaše požiadavky nenechá bez odozvy. Vďaka certifikácii TÜV SÜD máte istotu dlhej životnosti batérie, ktorá si aj po 1 600 nabíjacích cykloch zachová viac ako 80 % kapacity.
Mobilný telefón, CPU Snapdragon® 7s Gen 4, RAM 8GB, ROM 256GB, 6,83“ 1,5 K AMOLED displej, 120 Hz, batéria 6500mAh, nabíjanie 100W HyperCharge
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania



Hodiny zábavy zaručené

Stačí 40 minút a
môžete vyraziť
Chystáte sa von s priateľmi, ale vybitá batéria si žiada vašu pozornosť? Nenechajte sa okrádať o čas a siahnite po telefóne POCO M8 Pro 5G! Vďaka 100 W nabíjaniu HyperCharge bude batéria nabitá už za 40 minút. Potrebujú vaši priatelia trocha šťavy? Reverzné 22,5 W nabíjanie zachráni každú situáciu.

Displej, ktorý vás pohltí
Doprajte si vizuálnu dokonalosť, ktorú vám prináša 6,83“ CrystalRes AMOLED displej s rozlíšením 1,5K. Podpora HDR10+, živé farby, dokonalé detaily, 120 Hz obnovovacia frekvencia a špičkový jas až 3 200 nitov vás pohltia a už nepustia - bez ohľadu na to, čo na telefóne práve robíte.

Oči ako v bavlnke
Čo by ste povedali na displej, ktorý sa postará o celodenný komfort vašich očí? Displej telefónu POCO M8 Pro 5G so 16 000 úrovňami jasu, 3 840 Hz PWM stmievaním, ochranou proti modrému svetlu a 3 certifikátmi TÜV Rheinland je ideálnym riešením pre nekonečnú mobilnú zábavu bez unavených očí.

Multikino vo vašom vrecku
Za zážitkom z filmu už nemusíte chodiť ďaleko. Podpora Dolby Vision® a duálne reproduktory Dolby Atmos® s certifikáciou Hi-Res Audio premenia POCO M8 Pro 5G na vaše VIP kino, ktoré sa zmestí do vrecka. K dispozícii máte všetko, čo potrebujete - realistické farby, nádherné detaily a čistý zvuk.

Vždy na plný plyn
Zaraďte vyššiu rýchlosť a dupnite na plyn! 4 nm čipset Snapdragon® 7s Gen 4 je pre závratný výkon ako stvorený. Či ide o náročné hry, sledovanie videí alebo počúvanie hudby, M8 Pro 5G nespomalí. O plynulý chod systému sa postará 8 GB RAM, zatiaľ čo 256 GB pamäť pojme vašu multimediálnu knižnicu.

Nezapotí sa
Máte pocit, že sa váš telefón po hodinách hrania každú chvíľu samovoľne vznieti? S technológiou chladenia LiquidCool a systémom IceLoop vám nič podobné nehrozí. Až 3-krát lepšia vodivosť tepla zabezpečí stabilný výkon smartfónu POCO M8 Pro 5G bez rizika jeho prehriatia.

Pre nezabudnuteľné zábery
Odhaľte svetu svoje kreatívne ja a vytvárajte úžasné fotografie, ktoré zanechajú dojem. Stačí iba stlačiť spúšť a o dokonalý výsledok sa postará 50 Mpx fotoaparát s clonou f/1,6 a snímačom Light Fusion 800. V kombinácii s OIS bude každý zachytený okamih ohromujúci bez ohľadu na dennú dobu.

Dokonalosť podľa
vašich predstáv
S telefónom POCO M8 Pro 5G vaša vízia nekončí pri stlačení spúšte. Kreatívne AI nástroje vám dávajú slobodu vytvárať štýlové fotografie podľa svojich predstáv. Na jeden dotyk jednoducho vymažete rušivé odlesky a predmety alebo rozšírite scénu aj mimo pôvodného záberu.

Estetika s dravým srdcom
Precíťte dokonalosť pri každom dotyku. Smartfón POCO M8 Pro 5G vám nielen perfektne sadne do dlane, ale svojimi čistými líniami a symetrickou estetikou evokuje nefalšovanú rýchlosť a dravosť. Tento energický charakter podčiarkuje svieže zelené vyhotovenie.

Odolný voči
vode a pádom
Vezmite svoj smartfón POCO M8 Pro 5G a vyrazte na dobrodružnú výpravu bez ohľadu na to, či svieti slnko, alebo prší. Ochranné sklo Corning® Gorilla® Glass Victus® 2, certifikát odolnosti SGS a krytie IP66/IP68/IP69/IP69K zaručujú, že ho nerozhádže pád na zem, blato ani nečakaný lejak.

Inteligentný vreckový asistent
Zoznámte sa s asistentom Gemini, ktorý zvýši vašu produktivitu a umožní vám zvládnuť každodenné výzvy. Či už potrebujete nápad pri písaní, radu pri rozhodovaní alebo pomoc s učením, umelá inteligencia v telefóne POCO M8 Pro 5G vám ochotne pomôže.
8 tipov, ako fotografovať mobilným telefónom
Odkryte kreatívne možnosti fotografovania priamo pomocou vášho mobilného telefónu s našimi 8 tipmi na zlepšenie vášho fotografického umenia. V našom najnovšom článku vám ponúkame užitočné rady, ako využiť výkon vášho smartfónu na dosiahnutie úžasných fotografických výsledkov.
| Funkcia AI | Áno |
|---|---|
| Modelový rok | |
| Part Number | 72933 |
| Modelový rad | POCO M8 Pro 5G |
|---|
| Interná pamäť | 256,00 GB |
|---|---|
| Slot na kartu | Nie |
| Operačná pamäť | 8,00 GB |
| Počet predných fotoaparátov | 1 |
|---|---|
| Počet zadných fotoaparátov | 2 |
| Optický zoom | Nemá |
| Maximálna svetelnosť | 1,6 |
| Stabilizácia obrazu | Optická |
| Rozlišenie predného fotoaparátu | 32,0 MPx |
| Rozlišenie hlavného zadného fotoaparátu | 50,0 MPx |
| Kapacita batérie | 6500 mAh |
|---|
| Uhlopriečka displeja | 6,83 " . |
|---|---|
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Svietivosť displeja | 3200 Nits |
| Typ displeja | AMOLED |
| Vlastnosti displeja | Gorilla Glass |
| Displej | 2460 × 1080 |
| Počet jadier procesora | 8 |
|---|---|
| Základná frekvencia procesora | 45840,00 GHz |
| Model procesora | Snapdragon 7s Gen 4 |
| Procesor | 8× 2,7 GHz |
| Trieda krytia | IP68 |
|---|---|
| Distribúcia | CZ |
| Špeciálne vlastnosti | Rýchle nabíjanie, Dolby Atmos, Čítačka otlačkov prstov |
| Senzory a hardware | Vibrácie, Reproduktor, Mikrofón |
|---|---|
| Zvýšená odolnosť | Vodotesný |
| Slot pre pamäťovú kartu | Nie |
| Operačný systém | Hyperos |
|---|
| Konektory | USB-C |
|---|
| Funkcie | Rýchle nabíjanie, Reverzné bezdrôtové nabíjanie, Podpora MMS, Dolby Atmos, Čítačka odtlačkov prstov |
|---|
| Hlavná SIM karta | Nano SIM |
|---|---|
| Konfigurácia SIM karty | Dual SIM |
| Komunikácia | Wi-Fi, NFC, Bluetooth, 5G |
| Energetická trieda | B |
|---|
| Maximálny výkon drôtového nabíjania | 100 W |
|---|
| Konštrukcia | Dotyková obrazovka |
|---|
| Výška | 16,34 cm |
|---|---|
| Šírka | 7,83 cm |
| Hĺbka | 0,83 cm |
| Hmotnosť | 206 g |
| Farba | Zelená |
|---|
| Obsah balenia | Kábel |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.
