- otvorený ear-clip dizajn pre pohodlné počúvanie
- 10,8 mm duálne magnetické meniče
- frekvenčný rozsah 20 – 20 000 Hz
- ochrana IPX4 proti potu a striekajúcej vode
- rozhranie Bluetooth 5.4
- až 5 hodín prehrávania (až 25 hodín s nabíjacím puzdrom)

Bezdrôtové slúchadlá QCY T33 Crossky C30 Black

Maximálna sloboda a pohodlie pri pohybe
Slúchadlá QCY Crossky C30 prinášajú revolučnú open-ear konštrukciu s inovatívnym uchytením typu ear-clip, ktoré nezatvára zvukovod a tým eliminuje nepríjemný tlak v ušiach. Sú extrémne pružné, odolné a dokonale sa prispôsobia tvaru každého ucha. Mäkký silikónový povrch v kombinácii s otvoreným dizajnom C-Shape zabezpečuje, že môžete pohodlne počúvať hudbu celý deň a zároveň si zachovať dokonalý prehľad o svojom okolí. O silný a priestorový hudobný zážitok sa starajú 10,8 mm duálne magnetické meniče, ktoré sú doplnené pokročilým algoritmom Dynamic Bass pre hlboké a bohaté basy.

Energia na celý deň
S najmodernejším rozhraním Bluetooth 5.4 ponúkajú slúchadlá bleskové párovanie a praktickú funkciu dual-device pre súčasné pripojenie k dvom zariadeniam. Celková výdrž dosahuje až 25 hodín s nabíjacím puzdrom, pričom samotné slúchadlá zvládnu 5 hodín nepretržitého prehrávania na jedno nabitie. Odolnosť certifikáciou IPX4 chráni zariadenie proti potu i striekajúcej vode, čo oceníte najmä pri športe.
| Typ ovládania | Dotykové |
|---|---|
| Prevedenie | TWS, Bezdrôtové |
| Audio kodeky | SBC, AAC |
|---|
| Priestorový zvuk | Áno |
|---|
| Frekvenčný rozsah | 20 - 20000 Hz |
|---|---|
| Bezdrôtový | Áno |
| Trieda krytia | IPX4 |
| Oddeliteľný mikrofón | Nie |
| Čas prehrávania | 5,5 h |
| Vypínač | Nie |
|---|---|
| Ochranný obal | Áno |
| Indikátor stavu nabitia | Áno |
| Mikrofón | Integrovaný |
| Typ nabíjacieho konektora | USB-C |
|---|
| Ambientný zvuk (Transparency mode) | Nie |
|---|---|
| Stlmenie mikrofónu | Nie |
| Ovládanie hlasitosti | Áno |
| Ovládanie hovorov | Áno |
| Ovládanie prehrávača | Áno |
| Aktívne potlačenie hluku (ANC) | Nie |
| ANC pri hovoroch | Nie |
| Hlasový asistent | Áno |
| Redukcia šumu | Áno |
| Vibrácie | Nie |
| Herný režim | Áno |
| Verzia BT | 5.4 |
|---|---|
| Dosah signálu | 10 m |
| Prenos signálu | Bluetooth |
| NFC | Nie |
| Pripojenie | Bluetooth |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
|---|---|
| Doba nabíjania | 2,0 h |
| Kapacita batérie slúchadiel | 32 |
| Kapacita batérie stanice | 400 |
| Čas nabíjania stanice | 2 h |
| Počet meničov | 2 |
|---|---|
| Priemer meničov | 11 mm |
| Citlivosť | 103 dB |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Typ konštrukcie | Otvorené |
|---|---|
| Podsvietenie | Nie |
| Hmotnosť | 99 g |
|---|
| Farba | Čierna |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.