- dizajn mačacích uší
- náušníky s rozmermi 61 × 43 mm
- 40 mm TriForce meniče
- RGB podsvietenie Chroma
- frekvenčný rozsah 20 Hz až 20 kHz
- 7.1-kanálový priestorový zvuk
- kardioidný mikrofón HyperClear
- rozhranie USB a 2 m kábel
- hmotnosť 325 g
Odporúčané služby
Zľavový kupón
Ďalšie možnosti financovania

Herné slúchadlá Razer KRAKEN KITTY V2 USB Headset Pokémon Gengar Ed.

Dizajn mačacích uší pre naozajstných fanúšikov
Drôtové herné slúchadlá Razer KRAKEN KITTY V2 USB s dizajnom inšpirovaným hravou povahou Gengara vám sprostredkujú dokonalý hudobný zážitok a vychutnáte si s nimi tie najväčšie bojové vravy alebo tajné misie. Disponujú oválnymi náušníkmi s rozmermi 61 × 43 mm a vyladenými 40 mm TriForce meničmi, ktoré zaručujú kvalitné basy aj výšky. Sú vybavené RGB podsvietením Chroma a umožnia výber z množstva efektov a viac ako 16 miliónov farebných kombinácií. Vytvárajú tak dynamický a pohlcujúci zážitok. Ponúkajú frekvenčný rozsah 20 Hz až 20 kHz a príjemné ergonomické vyhotovenie. Vďaka mäkkým náušníkom z koženky a textilu a vystlanej čelenke sú veľmi pohodlné na nosenie. Aj herný maratón tak zvládnete ľavou zadnou a môžete vytvárať stratégie so svojím tímom

Pred nepriateľom budete vždy o krok napred
Slúchadlá s hmotnosťou 325 g, impedanciou 32 a citlivosťou 92,5 dB ľahko pripojíte k množstvu kompatibilných herných platforiem pomocou rozhrania USB a 2 m kábla – PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One, Nintendo Switch, Mac. Súčasťou headsetu je aj kardioidný mikrofón HyperClear s pokročilým potlačením šumu, aby vás ostatní počuli úplne bez problémov. Nechýba ani 7.1-kanálový priestorový zvuk (na PC s operačným systémom Windows 10 a vyšším), ktorý vám dá nad súpermi značnú výhodu. Jedným slovom geniálne! Budete si pripadať, ako by ste sa nachádzali skutočne v centre akcie. S Razer KRAKEN KITTY V2 sa počúvanie hudby či hranie vašich obľúbených strieľačiek alebo simulátorov stane skutočným zážitkom. Ešte zostáva zapnúť svetelné efekty a hurá za zábavou!
| Funkcia AI | Nie |
|---|---|
| Určenie | Kancelária, Univerzálne, Herné, Unisex, Notebook |
| Typ ovládania | Tlačidlové |
| Prevedenie | Drôtové, Uzavreté, Oblúkové |
| Priestorový zvuk | Áno |
|---|
| Platforma | PC |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 20-20000 |
| Bezdrôtový | Nie |
| Dĺžka kábla | 2,0 m |
| Oddeliteľný mikrofón | Nie |
| Odnímateľný kábel | Nie |
| Vedenie kábla | Jednostranné |
| Vypínač | Nie |
|---|---|
| Ochranný obal | Nie |
| Mikrofón | Ohybný |
| Typ konektora | USB A |
|---|
| Špeciálne funkcie | NE |
|---|---|
| Ambientný zvuk (Transparency mode) | Áno |
| Stlmenie mikrofónu | Áno |
| Ovládanie hlasitosti | Nie |
| Ovládanie hovorov | Nie |
| Ovládanie prehrávača | Nie |
| Aktívne potlačenie hluku (ANC) | Nie |
| ANC pri hovoroch | Nie |
| Hlasový asistent | Nie |
| Redukcia šumu | Nie |
| Vibrácie | Nie |
| Herný režim | Nie |
| Prenos signálu | Káblom |
|---|---|
| NFC | Nie |
| Pripojenie | USB A |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
|---|
| Priemer meničov | 40 mm |
|---|---|
| Citlivosť | 93 dB |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Typ konštrukcie | Náhlavné, Uzavreté |
|---|---|
| Podsvietenie | RGB |
| Výška | 20,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 17,00 cm |
| Hĺbka | 10,00 cm |
| Hmotnosť | 330 g |
| Farba | Fialová, Čierna |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.