- dizajn inšpirovaný Pokémonmi
- technológia Triforce so 40 mm meničmi
- farebné podsvietenie Chroma
- pripojenie cez USB-C nebo USB-A
- zvukové priestorové podanie 7.1
- výsuvný mikrofón HyperClear
- mäkké pamäťové náušníky
- kábel 1,8 m
- frekvenčný rozsah 20 – 20 000 Hz
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania

Herné slúchadlá Razer Kraken V4 X Wired, Pokémon Kanto Starters edícia

Energia Pokémonov v každej bitke
Herné slúchadlá Razer Kraken V4 X Wired v edícii Pokémon Kanto Starters vás privítajú výrazným dizajnom inšpirovaným prvými štartérmi zo sveta Pokémonov a zároveň prinesú čistý a energický zvuk, ktorý vás priblíži k dianiu na obrazovke. Technológia Triforce s 40 mm meničmi vytvára jasné výšky, plné stredy a pevné basy, takže jednotlivé zvukové vrstvy lepšie rozpoznáte aj počas rušných herných scén. Farebné podsvietenie Chroma umožní doladiť vzhľad slúchadiel podľa vašej nálady, či už preferujete jemné svetelné pulzovanie, alebo výrazné odtiene pri večernom hraní. Pripojenie cez USB-C alebo USB-A vám zaistí jednoduché používanie na počítači, hernej konzole aj mobile.

Presný zvuk ako vaša tajná výhoda
V boji o víťazstvo oceníte presné priestorové podanie 7.1, vďaka ktorému budete počuť kroky protivníkov aj vzdialené efekty úplne prehľadne. Výsuvný mikrofón HyperClear s kardioidným snímaním zachytí váš hlas zreteľne a potlačí okolité ruchy, takže komunikácia v tíme bude zrozumiteľná aj počas napätých okamihov. Mäkké pamäťové náušníky s látkovým povrchom a koženkou zaistia pohodlie aj pri dlhších herných seansách a vďaka dobrému odhlučneniu sa lepšie sústredíte na hru.
| Funkcia AI | Nie |
|---|---|
| Určenie | Na cestovanie, Freestyle, Do terénu, Do mesta, Kancelária, Univerzálne, Herné, Mobilné telefóny, Unisex, Notebook, Prenosné |
| Typ ovládania | Tlačidlové |
| Prevedenie | Drôtové |
| Part Number | RZ04-05180300-R3M1 |
| Priestorový zvuk | Áno |
|---|
| Platforma | PC |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 20 - 28000 Hz |
| Bezdrôtový | Nie |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Oddeliteľný mikrofón | Nie |
| Odnímateľný kábel | Nie |
| Vedenie kábla | Jednostranné |
| Vypínač | Nie |
|---|---|
| Ochranný obal | Nie |
| Indikátor stavu nabitia | Nie |
| Mikrofón | Vysúvací |
| Typ konektora | USB A, USB-C |
|---|
| Ambientný zvuk (Transparency mode) | Nie |
|---|---|
| Stlmenie mikrofónu | Áno |
| Ovládanie hlasitosti | Áno |
| Ovládanie hovorov | Nie |
| Ovládanie prehrávača | Nie |
| Aktívne potlačenie hluku (ANC) | Nie |
| ANC pri hovoroch | Nie |
| Hlasový asistent | Nie |
| Redukcia šumu | Nie |
| Vibrácie | Nie |
| Prenos signálu | Káblom |
|---|---|
| NFC | Nie |
| Pripojenie | USB A, USB-C |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
|---|
| Počet meničov | 2 |
|---|---|
| Priemer meničov | 40 mm |
| Citlivosť | 96 dB |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Typ konštrukcie | Oblúkové, Náhlavné, Uzavreté |
|---|---|
| Podsvietenie | RGB |
| Výška | 20,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 17,00 cm |
| Hĺbka | 8,00 cm |
| Hmotnosť | 340 g |
| Farba | Žltá |
|---|
| Obsah balenia | Slúchadlá |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.