Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Remington CI 9532

Kulma, keramický povrh s prímesou pravých perál, veľká 32mm kulmam digitálny LCD displej s nastavenim teploty 130 - 210°C, 30sekundové zahriatie, automatické bezpečnostné vypnutie po 60 min, teplovzdorné puzdro

Zobraziť celý popis

Remington Pearl Pro Curl CI9532

Kulma Remington Pearl Pro Curl CI9532

  • luxusný keramický povrch s prímesou pravých perál
  • 5 teplotných nastavení
  • digitálny LCD displej
  • studená špička aj pri používaní
  • automatické vypnutí po 1 hodine
  • zámok teploty
  • rýchle zohriatie za ½ minúty
  • otočný 3m kábel
Remington Pearl Pro Curl CI9532

Nespútané vlny behom chvíle

Profesionálna loknovacia kulma na vlasy Remington Pearl Pro Curl CI9532 v elegantnom čiernom prevedení vám behom chvíle pomôže vytvoriť lesklé a dlhotrvajúce lokny. Ich tvar je uspôsobený k ľahkému použitie a vďaka priemeru tepelného valce – 32 mm – budú vaše vlny krásne prirodzené, veľké a nespútané. Kulma Remington Pearl Pro Culr CI 9532 má zdokonalený keramický povrch Ultimate, ktorý obsahuje luxusnú prísadu z perál pre 8× hladší a 5× trvalejší výsledok oproti podobným prístrojom z čisto keramickým povrchom.

Remington Pearl Pro Curl CI9532

Bezpečné použitie

Kulma Remington Pearl Pro Curl CI9532 z kolekcie Pearl Styling je vybavená digitálnym LCD displejom s možnosťou nastavenia teploty od 130 °C do 210 °C. K použitiu je prístroj pripravený veľmi rýchlo a to behom pól minúty, a ak zostane bez akejkoľvek interakcie jednu hodinu, automaticky sa vypne. Bezpečnú manipuláciu zaisťuje teplotný zámok chrániaci proti nechcenej zmene nastavenej teploty. Prípadnému popáleniu pri stylingu zabraňuje, aj v prípade používania, chladná špička prístroja. Kulma Remington Pearl Pro Curl CI9532 je dodávaný spolu so žiaruvzdorným puzdrom a ochrannou rukavicou, a je ju možné použiť prakticky kdekoľvek, pretože napätie po zapnutí je uspôsobené pre použitie po celom svete.

Luxusný keramický povrh s prímesou pravých perál pre dokonalé rozloženie teploty po celej pracovnej ploche
Veľká 32mm kulma na voľné veľké vlny
Digitálny LCD displej s nastavenim teploty 130 - 210°C
Rýchle, 30sekundové zahriatie
Automatické bezpečnostné vypnutie po 60 minútach
Zámok teploty zabráni nechceným zmenám
Studené zakončenie kulmy
Celosvetové napätie
3m otočný kábel
Žiaruvzdorné puzdro
Ochranná rukavica

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.