Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Remington NE3850

Hygienický zastrihávač Remington, systém Active BladeClean, Antimikrobionálne nanostriebro, obojstranný vertikálny zastrihávač

Zobraziť celý popis

NE3850 ZASTRIHOVAČ REMINGTON

Bezpečné a dokonalé oholenie

Bezpečné a dokonalé oholenie

Rotačná hlava zastrihovača Remington NE3850 bola navrhnutá na bezpečné a dokonalé oholenie - vďaka svojim zatočeným čepeliam zachytáva chĺpky zboku i zvrchu.

2_1698247423

Precízne a bez podráždenia

Náš hygienický zastrihávač je perfektnou pomôckou na odstraňovanie nevítaných chĺpkov. Vrstva antimikrobiálneho nanostriebra spolu so systémom Active BladeClean zabezpečí jednoduchú údržbu, aktívne odpudzuje baktérie, takže chĺpky môžete zastrihávať s kľudnou hlavou. Chráňte sami seba pred skrytými príčinami podráždenia pokožky!

Cesta za perfektným vzhľadom

Cesta za perfektným vzhľadom

Obojstranný vertikálny zastrihávač s komfortným zakončením čepelí disponuje dokonalým uhlom pre jednoduché zachytenie každého chĺpka a rotačná hlava vám umožňuje lepšie oholenie pre menšiu námahu pri ceste za perfektným vzhľadom.

Dlhá životnosť a odolnosť

Dlhá životnosť a odolnosť

Hygienický zastrihávač Remington NE3850 Nano Lithium je plne vodoodolný, batériový a poskytuje záruku 2 roky. To všetko z neho robí nevyhnutného pomocníka pre tých, ktorí mají citlivú pokožku, ale aj napriek tomu sa chcú zbaviť všetkých nechcených chĺpkov!


Parametre a špecifikácia
Použitie Chĺpky v nose
Bežné použitie

Vlastnosti
Počet nadstavcov 4
Ovládanie Pomocou tlačidiel
Typ nadstavca Uši, Nos

Funkcie
Vodoodolný
Chod a napájanie
Napájanie Batéria

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.