LED Filament žiarovka, Mini Globe G45 5 W, pätica E14, 550 lm, 3000K - tepla biela, životnosť viac ako 15000h
LED Filament žiarovka
MiniGlobe G45 5W
Pätica E14
220-240V
3000K - teplá biela
Životnosť viac ako 15000h
Svetelný tok: 550 lm
Populárna náhrada za vláknovú žiarovku: 45 W
Rozmery: 70*45mm (d*Ø)
MiniGlobe G45 5W
Pätica E14
220-240V
3000K - teplá biela
Životnosť viac ako 15000h
Svetelný tok: 550 lm
Populárna náhrada za vláknovú žiarovku: 45 W
Rozmery: 70*45mm (d*Ø)
Všeobecné
| Žiarovka | LED |
|---|---|
| Prevedenie | Filament |
| Typ prístroja | LED Filament |
| Typ žiarovky | G45 |
Vlastnosti
| Farba svetla | Teplá biela |
|---|---|
| Svetelný tok | 550 lm |
| Počet spínacích cyklov | 7500 |
| Index podania farieb (Ra) | 80 |
| Teplota chromatickosti (CCT) | 3000 K |
| Vyžarovací uhol | 360,0 |
| Závit/pätica | E14 |
| Životnosť | 15000 h |
Funkcie
| Stmievateľnosť | Nie |
|---|
Energetické parametre
| Energetická trieda | E |
|---|---|
| Úsporný ekvivalent | 45,0 W |
| Napätie | 220-240 V |
| Príkon | 5 W |
Rozmery a hmotnosť
| Priemer | 45,0 mm |
|---|
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.