LED žiarovka, Mini Globe 6 W, pätica E27, 510 lm, 3000K - teplá biela, životnosť viac ako 25000h
1,99 €
1,62 € bez DPH
Jedná sa o nástupcu produktu RLL 265
LED žiarovka
Mini Globe 6 W
pätica E27,
220-240V
3000K - teplá biela
životnosť viac ako 25000h
510 lm
85*45mm (d*Ø)
LED žiarovka
Mini Globe 6 W
pätica E27,
220-240V
3000K - teplá biela
životnosť viac ako 25000h
510 lm
85*45mm (d*Ø)
Všeobecné
| Prevedenie | Kompaktné |
|---|---|
| Typ prístroja | LED Mini Globe |
| Typ žiarovky | G45 |
Vlastnosti
| Farba svetla | Teplá biela |
|---|---|
| Svetelný tok | 510 lm |
| Počet spínacích cyklov | 15000 |
| Index podania farieb (Ra) | 80 |
| Teplota chromatickosti (CCT) | 3000 K |
| Vyžarovací uhol | 270,0 |
| Závit/pätica | E27 |
| Životnosť | 25000 h |
Funkcie
| Stmievateľnosť | Nie |
|---|
Energetické parametre
| Energetická trieda | F |
|---|---|
| Úsporný ekvivalent | 40,0 W |
| Napätie | 220-240 V |
| Príkon | 6 W |
Rozmery a hmotnosť
| Priemer | 45,0 mm |
|---|---|
| Hmotnosť | 20 g |
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.