Porcelánový vláčik s LED svetielkom 28,8 cm RETLUX
9,99 €
8,12 € bez DPH
Porcelánový vláčik s LED svetielkom
Dĺžka vláčika 28,8 cm
Počet LED: 1
Farba svetielka: teplá biela
Biely porcelán
Dĺžka vláčika 28,8 cm
Počet LED: 1
Farba svetielka: teplá biela
Biely porcelán
Všeobecné
| Typ | LR44 |
|---|---|
| Druh dekorácie | Dekorácia |
| Typ prístroja | Vianočná dekorácia |
Určenie
| Použitie | Vnútorné |
|---|
Vlastnosti
| Farba svetla | Teplá biela |
|---|---|
| Počet LED | 1 |
Funkcie
| Časovač | Nie |
|---|
Napájanie
| Napájanie | 3× LR44 |
|---|
Vzhľad a dizajn
| Materiál | Porcelán |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 10,50 cm |
|---|---|
| Šírka | 28,80 cm |
| Hĺbka | 6,60 cm |
| Hmotnosť | 622 g |
4,1 z 5
hodnotili celkom
4 overení zákazníci
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.