Plyšový sob s LED 56 cm RETLUX
Plyšový sob s LED
Výška soba 56 cm
Počet LED: 12
Farba svetiel: teplá biela
žiariace parohy, červené doplnky
Výška soba 56 cm
Počet LED: 12
Farba svetiel: teplá biela
žiariace parohy, červené doplnky
Všeobecné
| Typ | CR 2032 |
|---|---|
| Druh dekorácie | Sob |
| Typ prístroja | Vianočná dekorácia |
Určenie
| Použitie | Vnútorné |
|---|
Vlastnosti
| Smart | Nie |
|---|---|
| Farba svetla | Teplá biela |
| Počet LED | 12 |
| Trieda krytia | IP20 |
| Závit/pätica | H11 |
Funkcie
| Časovač | Nie |
|---|
Napájanie
| Napájanie | 1× CR20 |
|---|
Vzhľad a dizajn
| Materiál | Plyš |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 56,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 18,00 cm |
| Hĺbka | 13,00 cm |
| Hmotnosť | 220 g |
5 z 5
hodnotil celkom
1 overený zákazník
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.