Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Russell Hobbs 22591-70

Rýchlovarná kanvica Russell Hobbs Textures Plus, objem 1,7 litra, 360° kruhová základňa, dve rôzne osvetlenia, 2 400 W, ukazovateľ množstva vody

Zobraziť celý popis

kanvica-russel-hobs_1697290533
kvalitne-vlastnosti_1697290533

Kvalitné vlastnosti

Rýchlovarná kanvica Textures Plus spája kvalitné vlastnosti spotrebiča spoločne so štýlovým dizajnom podporeným kombináciou vysokého lesku a matných prvkov. Táto funkčná kanvica je vybavená štýlovým modrým podsvieteným ukazovateľom hladiny vody, ktorý svieti po dovarení vody v kanvici.

nove-dizajnove-prvky_1697290533

Nové dizajnové prvky

Kanvica Textures Plus od Russell Hobbs je praktická, štýlová a súčasne kombinuje nové a nevyhnuté dizajnové prvky. Vďaka kombinácii kriedového matu a vysokého lesku spoločne s prvkami z nerezovej ocele - táto kanvica si zaslúži miesto vo vašej kuchyni. S objemom 1,7 litra je kanvica dosť veľká na prípravu približne 6 šálok vody, čo z nej robí skvelého pomocníka pre väčšie rodiny.

zona-rychleho-varu_1697290533

Funkcia zóny rýchleho varu

Odmeria 1, 2 alebo 3 šálky a umožní vám variť presne také množstvo vody, ktoré potrebujete. Jednu šálku uvarí iba za 50 sekúnd a vy si môžete takmer okamžite vychutnať svoj obľúbený nápoj. Vďaka užitočnej funkcii rýchleho varu pripravíte jednu šálku vody za 55 sekúnd, čo sa občas hodí, ak máte trochu uponáhľané ráno a potrebujete svoj teplý nápoj pripraviť rýchlo.

Ako vybrať rýchlovarnú kanvicu

Aby sme vám výber rýchlovarnej kanvice uľahčili, vybrali sme pre vás 7 najdôležitejších parametrov. Po zvážení všetkých týchto špecifikácií si nájdete kanvicu, ktorá bude mať optimálny výkon a vyhovovať vašim individuálnym požiadavkám. 

Parametre
Funkcia zóny rýchleho varu s označením objemu na 1/2/3 šálky
1 šálku vody uvarí za 55 sekúnd
Ušetrí až 70 % energie
Zdokonalená nálevka
Dve rôzne osvetlenia - namodro v pohotovostnom režime, načerveno počas varenia
Otvorenie veka stlačením
Obojstranný ukazovateľ množstva vody
Objem 1,7 litra, 2 400 W
360° kruhová základňa s priestorom na skladovanie kábla
Skryté ohrievacie teliesko
Vyberateľný a umývateľný filter

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.