Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sage BBL405BAL

Zatiaľ nehodnotené

Stolný mixér Sage, objem 1,5 l, 4 rýchlosti, systém Mini Kinetix, funkcia Pulse, funkcia Auto Clean, program Smoothie, príkon 1 000 W

Zobraziť celý popis

new_sage_
Sage-BBL405BAL-STOLNY-MIXER-S-MECHANICKYM-LISOM_
nozovy-system-mini-kinetix_

Systém Mini Kinetix

Stolný mixér Sage BBL405BAL  je vhodný na sekanie, mixovanie, prípravu jedál, nápojov atď. Nožový systém Mini Kinetix kopíruje svojím tvarom dno nádoby, vložené potraviny rotujú nádobou po vnútornom okraji smerom nahor a následne padajú stredom priamo na nožový systém, vďaka čomu tak vždy dosiahnete dokonalé spracovanie potravín.

citrusovac_

Odšťavujte

Unikátny nadstavec na lisovanie citrusových plodov umožňuje lisovať šťavu priamo do nádoby mixéra a po odobratí z nádoby ho môžete použiť ako malý stolný odšťavovač1,5 l nádoba je BPA free, je vysoko odolná proti poškriabaniu, prasknutiu alebo rozbitiu. Vydrží až 10-krát viac umývacích cyklov v umývačke riadu (v hornom koši) ako nádoby vyrobené z bežného polykarbonátu.

program-smoothie_

Doprajte si čerstvé smoothie

Špeciálny program Smoothie, mixéra Sage, zabezpečuje pravidelné spínanie motora od pomalých až po vysoké otáčky. Vďaka unikátnemu pohybu vo vnútri nádoby dochádza k premiešaniu a prevzdušneniu zmesi, až po dosiahnutie lahodného smoothie. Funkcia automatického čistenia umožňuje rýchle a ľahké odstránenie nečistôt z ťažko dostupných miest (spod nožov a zo dna nádoby). 

 

Rozmýšľate nad kúpou mixéru?

Pripravili sme si pre vás článok, v ktorom sa dozviete aké druhy mixérov poznáme, aké sú ich výhody a nevýhody, a ktoré parametre zvážiť pred kúpou. 


Technická špecifikácia
Napätie: 220 - 240 V ~ 50 Hz
Príkon: 1000 W
Použité materiály: zliatina ušľachtilých kovov, Eastman Tritan TM
Rozmery: 42,5 x 17 x 19,5 cm (v x š x h)
Hmotnosť: 2,5 kg

Funkcie
4 elektronické rýchlosti
Program "Smoothie"
Funkcia "Pulse"
Funkcia automatického čistenia (Auto Clean)

Príslušenstvo
Nádoba na mixovanie
Veko s vnútorným vyberateľným malým vekom (slúži ako odmerka)
Lisovací tŕň