Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sage SBL920

Stolný super mixér, príkon 2400 W, 2,0 l nádoba na mixovanie z TritanuTM BPA free, 0,7l cestovná nádoba na smoothie , 5 prednastavených programov, 12 prednastavených rýchlostí.

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Sage SBL920

Sage SBL920

Nožový systém

Nožový systém dosahuje pri plnom zaťažení rýchlosti 300km / h spoločne s jedinečným tvarom nádoby dokáže spracovať akékoľvek potraviny v ľubovoľnej kombinácii. Unikátny tvar dna nádoby zaisťuje vždy dokonalé spracovanie všetkých potravín bez tzv. mŕtvych miest, kde by potraviny mohli uviaznuť. Oproti bežným mixérom vytvára mixér SAGE SBL920 the Super QTM menšie častice rozmixovaných potravín. Táto super jemná textúra zvyšuje vstrebávanie výživových látok obsiahnutých v rozmixovaných potravinách a navyše je lahodnejšou pri konzumácii.

Skvelé funkcie

The SuperQ má 12 prednastavených rychlostí, pre skvelé a presné mixovanie potraviny. Mixér dokáže napríklad najemno namlieť múku, alebo čestvé korenie. Pre ešte presnejšie nastavenie rýchlosti slúži kruhový ovládač.

Vysoko výkonný motor

Vysoko výkonný stolný mixér SBL920 the Q využíva vysoko výkonný motor s príkonom 2 400 W. Vďaka výkonu dokážete ľahko a rýchlo pripraviť z mandlí mandľové mlieko, z arašidov arašidové maslo, namlieť múku, pripraviť lahodné a krémové zelené smoothie, zdravé mrazené dezerty alebo dokonca aj zeleninovú polievku vďaka špeciálnemu programu SOUP.

Jedinečnosť

Mixér SAGE SBL920 the QTM je jedinečný špeciálnym nožovým systémom, intuitívnym ovládaním, ale aj použitými materiálmi a príslušenstvom. Robustná kovová základňa zaisťuje tichý chod bez vibrácií. Nádoba mixéra je vyrobená z TritanuTM (Kopolyester Eastman Tritan ™). Ide sa kopolymér BPA-Free, ktorý je odolný, používaný na výrobu domácich spotrebičov, ktoré môžu vydržať extrémnu záťaž a byť opakovane umývané v umývačke riadu. Produkty vyrobené z Tritan ™ sú odolné proti nárazu a poškriabaniu a zostanú čistejšie a odolnejšie aj po niekoľkých stovkách cyklov v umývačke riadu.

Navyše ako jediný mixér na trhu kombinuje 3 produkty v jednom: štandardný mixer, smoothie mixer s malou nádobou vhodnou na cesty a s vákuovým nástavcom bude výsledok mixovania v tej najvyššej možnej kvalite.

Vakuový nástavec SBL002 (nie je súčasťou balenia)

Mixovanie vo vákuovom prostredí sa stáva najdokonalejšou metódou k rozmixovaniu potraviny a zužitkovanie maximálneho množstva enzýmov, ktoré z mixovaných potravín možno získať.

Vďaka vákuu sú v hotovom drinku všetky ingrediencie zmiešané a aj po dlhšej dobe nenastáva oddelenie tekutiny od peny. Bežné mixovanie nedokáže zabrániť usadzovaniu "ťažšej tekutiny" na dne pohára a oddeľovanie "ľahšej" dužiny-peny, ktorá sa drží v hornej časti pohára.

 

FUNKCIE 

 • Kompatibilné so systémom Vac Q
 • 12 elektronických rýchlostí: (maslo, orechové mlieka, mletie múky, dokonalé koktaily, krémové dipy,
 • lahodné omáčky, dresingy, čerstvo namleté korenie)
 • Program Pulse / Ice crush
 • Program Smoothie
 • Program Green Smoothie
 • Program Frozen Dessert
 • Program Soup
 • Program Auto Clean
 • Otočný ovládač rýchlosti a nastavenia
 • LCD s časovačom
 • Funkcia automatického čistenia Auto Clean
 • Vysoko odolná nerezová základňa
 • Priestor na uloženie prívodného kábla
 • Umožňuje vakuové mixovanie (kompatibilný s vakuovým nástavcom SBL002)

 

PRÍSLUŠENSTVO

2,0l nádoba z Eastman TritanuTM
0,7l nádoba na smothie z Eastman TritanuTM
Veko s vyberateľným vnútorným viečkom
Vtláčadlo na mrazené dezerty
stierka

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Príkon: 2400 W
Napájanie: 220 - 240 V ~ 50 Hz
Rozmery: 46 x 21 x 27 (V x Š x H) cm
Hmotnosť: 3,5 kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.