Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung BRZ22600WW EF

Vstavaná mraznička Samsung, All Around Cooling,True NoFrost, Multi Flow, invertorový kompresor, AI Energy saving mode, Optimal Fresh+, Humidity Fresh+

Zobraziť celý popis

samsung-logo_1683267713
BRZ22600EWW EF VST. MRAZNIČKA SAMSUNG

Podpora Wi-Fi a aplikácie SmartThings

Jednoduché ovládanie kedykoľvek a kdekoľvek

Sledujte a spravujte výkon mrazničky kedykoľvek a odkiaľkoľvek pomocou zabudovaného pripojenia Wi-Fi a aplikácie SmartThings. Vďaka nej môžete ovládať režim rýchleho chladenia, meniť teplotu či dostávať upozornenia vždy, keď dvere zostanú otvorené príliš dlho. Takisto je možné priebežne dohliadať na jej spotrebu energie a diagnostikovať prípadné problémy.

Úspora energie až o 10 %

Úspora energie až o 10 %

Znižujte spotrebu energie efektívnejšie. Režim AI Energy analyzuje spôsoby používania mrazničky a odhaduje jej spotrebu na základe technológie umelej inteligencie. Ak predpokladaný účet za elektrinu prekročí nastavenú cieľovú hodnotu, odporučí vám aktivovať úsporný režim, ktorý zníži spotrebu energie až o 10 %.

Čerstvosť bez námrazy

Čerstvosť bez námrazy

Neplytvajte časom ani energiou pri rozmrazovaní vstavanej mrazničky Samsung BRZ22600EWW EF. Technológia No Frost zvyšuje cirkuláciu vzduchu tak, aby udržiavala konštantnú teplotu, vďaka čomu zabraňuje hromadeniu ľadu. Okrem toho dosahuje cieľovú teplotu oveľa rýchlejšie a kladie menšie nároky na chladiaci systém, čím predlžuje jeho celkovú životnosť.

Technológia SpaceMax

Ohromujúca kapacita v decentnom prevedení

Uskladnite väčšie množstvo potravín v priestrannejšom interiéri. Unikátna technológia SpaceMax využíva špeciálnu izoláciu z vysokokvalitného uretánu, ktorá výrazne zoštíhľuje jednotlivé steny pri zachovaní vysokej energetickej účinnosti. Tým sa v mrazničke vytvorí viac priestoru bez toho, aby sa akokoľvek zväčšili jej vonkajšie rozmery.

Digitálny invertorový kompresor s 20-ročnou zárukou

Výkonný kompresor s dlhou životnosťou

Vyššia energetická účinnosť, nižšia úroveň hluku a dlhšia životnosť. Digitálny invertorový kompresor automaticky prispôsobuje svoju rýchlosť podľa potreby chladenia. Vďaka tomu je tichší, účinnejší a tiež odolnejší, na čo sa vzťahuje aj 20-ročná záruka na samotný kompresor.

All-Around Cooling

Dokonalo čerstvé potraviny po dlhšiu dobu

Uistite sa, že všetky vaše potraviny sú správne vychladené. Funkcia All-Around Cooling ochladzuje jednotlivé priehradky rovnomerne, od jedného rohu k druhému. Neustále monitoruje teplotu a cirkuluje studený vzduch cez strategicky umiestnené vetracie otvory. Položky v regáloch vstavanej mrazničky Samsung BRZ22600EWW EF sú tak efektívne vychladené, pričom zostávajú dlhšie čerstvé.

Power Freeze

Rýchle zmrazenie na želanie

Pripravte si ľad alebo zmrazte svoje obľúbené jedlo v priebehu krátkej chvíľky. Stlačením tlačidla Power Freeze aktivujete výkonnú funkciu, ktorá automaticky nastaví mrazničku na najnižšiu možnú teplotu. Intenzívny prúd ľadového vzduchu rýchlo a spoľahlivo zmrazí čerstvé potraviny prípadne sa postará o okamžitú výrobu ľadu.

Cool Select+

Flexibilné skladovanie potravín jedným dotykom

Užite si výnimočný pocit z flexibilného úložného priestoru vďaka systému Cool Select+. Jedným dotykom môžete meniť nastavenia tak, aby ste udržali optimálnu teplotu rôznych potravín a zachovali tak ich maximálnu čerstvosť. Podľa potreby si stačí vybrať jedno z nastavení: Cool (2 °C), Cold (-1 °C), Soft Freezing (-5 °C) alebo Freezer (-15 °C ~ -23 °C).

Inovatívne varenie, chutnejšie jedlo

Inovatívne varenie, chutnejšie jedlo

Vytvárajte, pripravujte a nakupujte potraviny omnoho efektívnejšie. Platforma SmartThings Cooking vám umožňuje vytvoriť zoznam pokrmov a surovín vo vašej vstavanej mrazničke Samsung BRZ22600EWW EF, pričom dokážete sledovať aj dátum spotreby a aktuálny stav zásob. Taktiež vám odporučí recepty na základe vašich chutí.

Prémiová energetická účinnosť

Prémiová energetická účinnosť

Upravte svoju spotrebu elektriny, znížte osobnú uhlíkovú stopu a ušetrite peniaze. Platforma SmartThings Energy vám poradí, ako znížiť spotrebu, a zároveň v reálnom čase sleduje množstvo energie spotrebovanej každým zariadením a porovnáva ho s predchádzajúcim obdobím.

Inteligentné čistenie, jednoduchá údržba

Inteligentné čistenie, jednoduchá údržba

Vychutnajte si čistú mrazničku Samsung bez námahy. SmartThings Home Care ponúka možnosť monitorovať a odosielať dôležité upozornenia v reálnom čase. Vždy tak budete vedieť aj tie najmenšie detaily o stave spotrebiča vrátane kondície vodného filtra.

Potrebujete pomôcť s dovozom nového spotrebiča?

Netrápte sa s ťahaním ťažkých spotrebičov, keď to za vás môžu spraviť iní! Je pohodlnejšie si bezstarostne počkať na svoj nový spotrebič doma v čase, kedy vám to vyhovuje. Tisícky našich zákazníkov už vedia, že naša DOPRAVA PREMIUM je skutočne bezstarostná.


Typ chladenia
All-Around Cooling

Podrobné špecifikácie
Celková hrubá kapacita (v litroch) 218 
Hrubá kapacita mrazničky (v litroch) 218 

Chladiace funkcie
Beznámrazová technológia True No Frost
Typ chladenia All-Around Cooling

Funkcie mrazničky
CoolSelect +
Funkcia Power Freeze
Počet políc (celkom) 2 
Počet zásuviek 5 

Všeobecné vlastnosti
Signalizácia dverí
Chladenie bez napájania (zvyšovanie teploty) 15 h
Možnosť montáže dvier na obe strany
Chladivo R600a

Vonkajšie funkcie
Dvere Biela
Typ displeja Inner LED Display
Rukoväť na dverách
Farba Biela

Výkon
Hladina hluku 35 dBA
Klimatická trieda SN,N,ST,T
Kapacita chladenia (kg/24 hod.) 12 kg/24hr
Ročná spotreba energie 238 kWh
Trieda energetickej účinnosti E

Inštalácia
Typ pántu na dverách Slide Hinge

Smart
Vstavaná WiFi
AI Energy Mode
App Connectivity
SmartThings App Support

Fyzické rozmery
Čistá šírka (mm) 540 mm
Čistá výška spotrebiča s pántmi (mm) 1 775 mm
Čistá hĺbka s rukoväťou na dverách (mm) 550 mm
Čistá hĺbka bez dverí (mm) 510 mm
Šírka balenia (mm) 580 mm
Výška balenia (mm) 1 860 mm
Hĺbka balenia (mm) 629 mm
Čistá hmotnosť 64 kg
Hmotnosť balenia (kg) 67 kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.