Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung Galaxy A14

Smartfóny Samsung Galaxy A14 sú navrhnuté pre užívateľov, ktorí si nepotrebujú robiť starosti s najnovšími technologickými vymoženosťami a uprednostňujú cenovú dostupnosť. Tieto smartfóny ponúkajú spoľahlivý výkon, kvalitný fotoaparát a dlhú výdrž batérie. To ich robí ideálnou voľbou pre nenáročných užívateľov, ktorí chcú jednoduchý a cenovo dostupný telefón. Objavte všetky modely Samsung Galaxy A14 a zistite, akými funkciami sú vybavené.

Smartfón Samsung Galaxy A14 zaujme na prvý pohľad

Samsung Galaxy A14 5G má displej s uhlopriečkou 6,6 palca, ktorý je postavený na technológii LCD PLS a obsahuje kvapkový výrez na predný fotoaparát v hornom rohu. Tento displej je stále dostatočne veľký na pohodlné prezeranie obsahu a poskytuje výrazné a jasné zobrazenie.

Telefóny Samsung Galaxy A14 sú dostupné s vnútorným úložiskom o veľkosti 64 alebo 128 GB a na výber sú vo viacerých farebných prevedeniach:

 • Light Green
 • Green
 • Silver
 • Black

Samsung Galaxy A14 prekvapí výkonom

Samsung Galaxy A14 disponuje výkonným procesorom MediaTek MT6769V/CT, ktorý ponúka rýchlosť až do 2,0 GHz a 8 jadier procesora. S 4 GB operačnou pamäťou (RAM) a 64GB/128 GB vnútorným úložiskom vám tento telefón umožňuje plynulý multitasking a poskytuje dostatok priestoru na ukladanie veľkého množstva dát.

Smartfón Samsung Galaxy A14 je dostupný v klasickej a 5G verzii. Rozdiel medzi jednotlivými modelmi je v rýchlosti obnovovacej frekvencie.

 • Základná verzia telefónu Samsung Galaxy A14 je vybavená bežnou obnovovacou frekvenciou 60 Hz, čo je dostačujúce pre väčšinu bežných úloh.
 • Model Samsung Galaxy A14 5G vás poteší svižnou obnovovacou frekvenciou 90 Hz, čo znamená hladší pohyb a prechod na displeji, čo môže byť výhodné pre tých, ktorí trávia viac času prezeraním obsahu alebo hraním hier.

Samsung Galaxy A 14.

Mobil Samsung Galaxy A14 má lepší fotoaparát

Samsung Galaxy A14 je vybavený výborným fotoaparátovým systémom, ktorý umožňuje zaznamenávať výnimočné fotografie bez ohľadu na situáciu. S týmto smartfónom môžete jednoducho zachytiť dokonalé selfie, skupinové fotografie so všetkými vašimi priateľmi alebo detailné zábery. Jeho profesionálny systém objektívov ponúka neobmedzené možnosti.

 • Hlavný 50 Mpx fotoaparát - s hlavným snímačom môžete zachytiť vzácne okamihy v nádhernom rozlíšení a s vysokou kvalitou.
 • 5 Mpx ultraširokouhlý snímač - pre skupinové fotky s priateľmi je tu ultraširokouhlý objektív, ktorý zmestí všetkých ľudí do snímky.
 • 2 Mpx makro fotoaparát - využijete, ak sa chcete priblížiť k detailom.
 • Predný 13 Mpx objektív - oceníte pri zachytení svojich najlepších portrétov.

Fotoapart Samsung Galaxy A4.

Ďalšie vlastnosti, ktoré na Samsung Galaxy A14 oceníte

 • Bočný snímač odtlačkov prstov - týmto spôsobom je zabezpečená maximálna bezpečnosť a kontrola nad prístupom k vášmu smartfónu. Vaše osobné údaje a citlivé informácie sú tak dobre chránené.
 • Rozhranie One UI - umožňuje vám prispôsobiť si vzhľad zariadenia podľa vašich predstáv.
 • Veľká batéria s kapacitou 5 000 mAh - vám umožňuje zostať pripojený počas dvoch dní, bez toho aby ste sa museli trápiť s častým dobíjaním. Batéria tiež aktívne meria vaše používanie a optimalizuje výkon telefónu na základe vašich každodenných potrieb. Smartfóny Samsung Galaxy A14 taktiež podporujú superrýchle 15 W nabíjanie.
 • Stereo reproduktory a podpora Dolby Atmos - zabezpečujú kvalitný zvuk pri sledovaní videí a počúvaní hudby.

 

139 €
189 €
Všetky filtre

7 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.