Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Mobilné telefóny Samsung

Samsung telefóny sa tešia obrovskej popularite po celom svete a svojich fanúšikov majú aj na Slovensku. Spoľahlivé smartfóny Samsung Galaxy sú dostupné v rôznych prevedeniach a vďaka ich priaznivým cenám sú dostupné pre každého. Poradíme vám, ako vybrať najlepší Samsung telefón. Čím sú mobilné telefóny Samsung výnimočné a ako sa v ich bohatej ponuke orientovať?

 

Mobilné telefóny Samsung a ich výhody:

+ Samsung mobil má kvalitný AMOLED displej, ktorý zobrazuje ostré detaily a živé farby.
+ Výkonné procesory Samsung Exynos alebo Qualcomm Snapdragon.
+ Mobilný telefón Samsung má prepracované prostredie One UI.
+ Samsung mobilné telefóny majú štýlový dizajn, ktorý prechádza neustálymi inováciami.

detail na Samsung Galaxy S22

Aké mobily Samsung nájdete v našej ponuke?

Kórejský výrobca elektroniky Samsung sa v minulosti zameriaval na výrobu tlačidlových telefónov. V súčasnosti sa však prispôsobil aktuálnej situácii na trhu a niekoľko rokov zákazníkom ponúka viacero druhov smart telefónov. Tie dostali názov Samsung Galaxy a rozdelené sú do niekoľkých radov.

Mobilné telefóny Samsung Galaxy S sú tými najlepšími

Smartfóny Samsung radu S patria k najlepším inteligentným telefónom na trhu a svojimi vlastnosťami sa zavďačia aj tým najnáročnejším zákazníkom. Najnovšia generácia Samsung Galaxy S ponúka rozlíšenie videa v 8K kvalite a fotoaparát v rozlíšení 33 Mpx. Čerešničkou na torte sú displej Infinity-O, ktorý sprostredkúva reálne farby, dlhá výdrž batérie a najvýkonnejší procesor. Telefóny Samsung Galaxy S sú dostupné ako mobil Samsung Galaxy S21 5G, S21 + 5G a S21 Ultra 5G.

Funkcia Zrkadlenie umožnuje premietanie priamo z telefnu

Ohybné mobily Samsung Galaxy Z predbehli dobu

Čo bolo v minulosti nepredstaviteľné Samsung premenil na reálne. Mobilné telefóny Samsung Galaxy majú dotykový displej, ktorý je možné ohýbať. Nový rad Samsung Galaxy Z má skladací displej a dostupný je v dvoch prevedeniach:

 • Mobilný telefón Samsung Galaxy Z Fold sa otvára podobne ako kniha.
 • Mobil Samsung Galaxy Z Flip sa skladá ako vreckové kozmetické zrkadlo.

Inteligentné telefóny Samsung rady Z disponujú tým najlepším, čo najnovšie smartfóny ponúkajú. Mobilné telefóny Samsung Galaxy Z sú vyladené aj do tých najmenších detailov a poškodenia sklápacieho mechanizmu sa nemusíte obávať. Všetky časti boli niekoľkokrát testované a okrem jedinečného otvárania sú mobily Samsung Galaxy Z nabité funkciami a dokonca sú aj vodeodolné.

Mobiln telefn Galaxy Z Fold3 5G

Čím je výnimočný Samsung Galaxy Note?

Smartfóny Samsung Galaxy Note sú dostupné ako Note 20 a Note 20 Ultra 5G. Ich najväčšou prednosťou je však nezvyčajné pero S Pen, ktoré umožňuje ich diaľkové ovládanie. Vďaka dokovacej stanici Samsung Dex a HDMI kábla sa dá jednoducho využiť pri prezentácií, kedy pomocou neho môžete napríklad prepínať snímky v prezentácií.

S Pen umožňuje aj spustenie fotoaparátu na diaľku, je možné použiť ho ako štetec a mobil Samsung Note 20 ako plátno, či ovládať ním telefón gestami. Mobil Samsung Galaxy Note je skvelou voľbou nielen pre manažérov, ale aj umelcov, či kohokoľvek, kto sa nebojí pustiť uzdu svojej kreativite a tvorivosti.

Mobil Samsung Galaxy M pre mileniálov

Práve písmeno M má označovať cieľovú skupinu užívateľov smartfónov Samsung Galaxy. Celá rada sa vyznačuje telefónmi s kvalitným fotoaparátom, dlhou výdržou batérie a dostatočným výkonom. Pri výbere Samsung Galaxy M je často lákadlom najmä priaznivá cena, ktorá je v porovnaní s výkonom a kvalitou skutočne výborná.

Mic mode na telefne Samsung Galaxy M

Mobily Samsung Galaxy A sú cenovo dostupné pre každého

Ponuka smartfónov Samsung Galaxy radu A je skutočne veľká, jednotlivé modely sa odlišujú najmä cenou, kvalitou fotoaparátu, veľkosťou a ďalšími parametrami. Mobilné telefóny Samsung radu A sú obľúbené najmä u zákazníkov, ktorí hľadajú výkonný smartfón za prijateľnú cenu. Najnovšie modely z roku 2021 sú mobily Samsung Galaxy A32, A52 a A72, ktoré zaujmú nielen cenou, ale aj bohatými funkciami a vybavením.

Mobiln telefn Galaxy Z Fold3 5G

Samsung Galaxy má výkonný fotoaparát

Mobilné telefóny Samsung Galaxy vás nesklamú ani svojim fotoaparátom. Najnovšie modely Samsung Galaxy S21 majú na zadnej strane tri snímače fotografií, hlavný má maximálne rozlíšenie 12 megapixelov. V porovnaní s konkurenciou vynikajú mobily Samsung Galaxy najmä množstvom režimov fotografovania, vďaka ktorým vznikajú jedinečné zábery.

Medzi najobľúbenejšie režimy fotoaparátu Samsung Galaxy patrí:

 • Zóna AR – vytvára animovanú verziu osoby stojacej pred fotoaparátom.
 • Detekcia chýb – po vyfotografovaní snímky vás telefón upozorní na chyby ako žmurknutie, rozmazanie pohybu, šmuhu na šošovke, či svetlo na pozadí, vďaka čomu ihneď zistíte, že snímka nie je kvalitná a je lepšie ju po odstránení danej chyby urobiť znova.
 • Režim jedlo – automaticky upravuje farby jedla v rámiku, vďaka čomu pôsobí fotografia reálnejšie a živšie.
 • Hyperčasozber – Samsung Galaxy umožňuje vytváranie vlastných časozberných videí, ktoré môžete zaznamenávať pri rôznych rýchlostiach.
 • Živé zaostrenie – upravenie rozmazania pozadia v reálnom čase.

Samozrejme režimov fotoaparátu Samsung Galaxy je viacero. Za zmienku stojí aj možnosť nočného režimu, optimalizácie scény, návrhy snímok alebo nahrávanie spomalených, či superspomalených videí.

Mobilné telefóny Samsung podľa veľkosti pamäte

Jednotlivé mobilné telefóny Samsung môžeme rozdeliť aj podľa veľkosti ich internej pamäte. Mobil Samsung Galaxy je dostupný s pamäťou:

 • 32 GB - zvyčajne je súčasťou najlacnejších modelov a stačí len používateľom, ktorí mobil Samsung využívajú najmä na telefonovanie, SMS správy a základné aplikácie.
 • 64 GB - je štandardom a vyhovuje bežným užívateľom, ktorí nevyužívajú príliš veľa aplikácií a nepotrebujú veľa miesta na fotky či videá.
 • 128 GB - tieto mobily Samsung Galaxy patria k najobľúbenejším, veľkosťou svojej pamäte vyhovujú náročným hráčom i vášnivým fotografom.
 • 256 GB - s väčšou pamäťou úzko súvisí aj vyššia cena a preto sú telefóny Samsung s väčšou pamäťou vhodné najmä pre náročnejších zákazníkov.
 • 512 GB - túto veľkosť pamäte majú zatiaľ len mobilné telefóny Samsung S20 Ultra a Fold.

Operačný systém Android podporuje pamäťové karty a preto majú Samsung telefóny možnosť vloženia externej pamäťovej karty. Tá umožňuje dodatočné rozšírenie pamäte.

Mobiln telefn Galaxy Z Fold3 5G

Prečo si kúpiť mobil Samsung?

Uvažujete o kúpe nového mobilu Samsung Galaxy? Dôvodov, prečo si kúpiť mobil Samsung existuje hneď niekoľko:

 • Mobily Samsung Galaxy majú kvalitný displej s prívlastkom AMOLED, ktorých parametre je možné porovnávať s OLED TV. Vyznačujú sa reálnym zobrazením čiernej, skvelou sýtosťou farieb a vysokým rozlíšením. Ich najväčšou výhodou je úspora, ktorá znižuje spotrebu batérie.
 • Procesory Exynos a Qualcomm Snapdragon zabezpečia, že mobily Samsung Galaxy svojim výkonom rozhodne nesklamú. Najvýkonnejší mobil Samsung Galaxy má osemjadrový procesor Snapdragon 888 5G.
 • Mobily Samsung Galaxy sa svojim užívateľom zavďačia aj kvalitnými fotoaparátmi. Mobil Samsung Galaxy má lepšiu stabilizáciu obrazu, svetelnosť i kvalitnejšie snímače, takže s výslednými fotografiami budete naozaj spokojný.
 • Mobilné telefóny Samsung Galaxy sa vyznačujú dlhou výdržou batérie, avšak do úvahy treba brať aj výkon, či veľkosť displeja.
 • Mobil Samsung má elegantný dizajn, ktorý je zvyčajne kombináciou plastu, kovu a hliníka. Mobilné telefóny Samsung Galaxy sú prepracované do najmenších detailov a ostávajú verné svojmu dizajnu a rozmiestneniu fotoaparátov, ovládacích prvkov, či reproduktorov.
 • Mobily Samsung Galaxy s funkciou Dual SIM zabezpečia, že môžete využívať svoju firemnú aj súkromnú SIM kartu v jednom telefóne. Túto možnosť oceníte aj pri návšteve zahraničia, kedy do telefónu Samsung Galaxy môžete vložiť vašu a zároveň aj zahraničnú SIM kartu.

Nezabúdajte ani na to, že máte možnosť využiť službu Trade-in tzv. Samsung výkup. Bezplatná, jednoduchá, bezstarostná a efektívna výmena starého mobilu za nový, pri ktorej môžete získať ešte aj šťavnatý bonus. Nezmeškajte exkluzívne akcie na Planeo.sk a zostaňte vždy trendy s najnovšími modelmi Samsung! 

Mobiln telefn Galaxy Z Fold3 5G

139 €
1 699 €
Všetky filtre

59 produktov

Okamzita zlava 10 €
Samsung A057 Galaxy A05s 4/64GB Black
A057 Galaxy A05s 4/64GB Black
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 28.5.
159,00 €
Akcia: Kúp teraz za 149,00 €
Zobraziť ďalších 24
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.