Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung Galaxy Buds2 White

Bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds2 s mikrofónom, True Wireless špunty, uzavretá konštrukcia, Bluetooth 5.2, podpora AAC a SBC, aktívne potlačenie hluku (ANC), s ovládaním hlasitosti, prijímanie hovorov, prepínanie skladieb, hlasový asistent, certifikácia IPX2, výdrž batérie až 29 h 

Zobraziť celý popis

1_1712664828

Zaži novú éru Galaxy AI

"Cestuj bez jazykových bariér s podporou Galaxy AI. Aplikácia Tlmočník ti v spolupráci s Galaxy Buds2 dokáže prekladať rovno do uší a dokonca cez reproduktor smartfónu zároveň preložiť aj tvoje slová. Služba Live Translate ti zase pomôže pri telefonovaní – vďaka algoritmu na rozpoznávanie hlasu simultánne tlmočí a prepisuje tvoje hovory, takže všetko pohodlne uvidíš na svojom displeji. Takto môžeš bez obáv objavovať celý svet!

*Funkcie Galaxy AI (umelej inteligencie) budú na podporovaných zariadeniach Samsung Galaxy poskytované zadarmo minimálne do konca roku 2025. Dostupnosť funkcií umelej inteligencie poskytovaných tretími stranami sa môže zmeniť a podlieha vlastným podmienkam poskytovateľa."

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 - bezdrátová sluchátka samsung galaxy buds2 white

Bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds2 SM-177 White

  • bezdrôtové slúchadlá Samsung v odľahčenej verzii
  • ľahké prepínanie medzi zariadeniami Galaxy
  • inteligentné potlačenie hluku ANC
  • skvelá kvalita zvuku s hlbokými basmi
  • pripojenie pomocou Bluetooth 5.2
Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 - pohodlí s bezdrátovými sluchátky

Pohodlie s bezdrôtovými slúchadlami

S bielymi bezdrôtovými slúchadlami Samsung Galaxy Buds2 zažijete ten pravý komfort vďaka odľahčenej konštrukcii a výberu z troch veľkostí mäkkých silikónových nástavcov. Kvalitu zvuku s hlbokými basmi a čistými výškami zaistia dvojcestné dynamické reproduktory a ničím nerušené počúvanie zase dvojice chytrých vonkajších mikrofónov spolu s technológiou aktívneho potlačenia hluku (ANC), ktoré zablokuje až 98% zvukov z okolia. So Samsung Galaxy Buds2 si navyše prispôsobíte zvuk priamo vašim potrebám pomocou šiestich odlišných nastavení ekvalizéra.

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 - multifunkční využití i pro náročné uživatele

Multifunkčné využitie aj pre náročných užívateľov

Ani hovory s priateľmi nebudú strácať na kvalite tiež vďaka trojici mikrofónov a vstavanému hlasovému snímaču, ktorý sa postará o perfektný dialóg bez okolitého ruchu.Tiež obavy o dlhé nerušené počúvanie môžete nechať bokom, pretože odľahčené slúchadlá Samsung Galaxy Buds2 disponujú batériou s dlhou životnosťou, ktorá vám poskytne až 5 hodín prehrávania (s funkciou ANC) a ďalších 15 hodín s úplne nabitým puzdrom. Nenechajte sa ničím rušiť a užite si ľahké rýchle prepínanie medzi rôznymi zariadeniami Samsung zásluhou funkcie Auto Switch, či už budete riešiť zvuk na telefóne, hodinkách Galaxy Watch alebo napríklad tabletu.

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 - jednoduché ovládání a ochranné prvky

Jednoduché ovládanie a ochranné prvky

Bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds2 disponujú verziou Bluetooth 5.2 a ochranou IPX2 proti kvapkajúcej vode, pričom určite oceníte aj jednoduché a rýchle ovládanie pomocou dotykového senzora priamo na tele slúchadiel. Biele nabíjacie púzdro ladí s hladkým a drobným dizajnom slúchadiel a ľahko ho uložíte aj do vrecka.

TECHNICKÉ PARAMETRE

Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom

Bluetooth 5.2

Podpora AAC a SBC

Aktívne potlačenie hluku (ANC)

Funkcie: prijímanie hovorov, prepínanie skladieb, hlasový asistent

 Certifikácia IPX2

Výdrž batérie až 29 h (7,5 h + 21,5 h)

 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.