- 6,3" Dynamic AMOLED 2X 120Hz displej
- rozlíšenie FHD+ 2340 × 1080
- operačná pamäť 12 GB
- úložisko 512 GB
- procesor Exynoss 2600
- 50Mpx hlavný fotoaparát
- batéria 4 300 mAh
- funkcia Galaxy AI
- štandard ochrany IP68
Varianty produktu
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania

Smartfón Samsung Galaxy S26 12/512GB, Black

Výkon, ktorý je vidieť na prvý pohľad
Samsung Galaxy S26 12/512 GB, Black otvára novú kapitolu prémiového radu. Prináša výrazné vylepšenia hardvéru aj softvéru, ktoré ho jasne odlišujú od predchádzajúcej generácie. 6,3" Dynamic AMOLED 2X displej s FHD+ rozlíšením 2340 × 1080 ponúka plynulý obraz, prirodzené farby a jemné detaily vďaka technológii mDNIe. Špeciálne upravený procesor Exynos 2600 zaisťuje rýchlu odozvu, svižný chod aplikácií, plynulú prácu s fotoaparátom, a zároveň pomáha šetriť batériu. Prepracované chladenie s odparovacou komorou a tepelne vodivým materiálom (TIM) navyše udržuje stabilný chod smartfónu aj pri vyššej záťaži. V spojení s 12GB operačnou pamäťou, tak telefón spoľahlivo zvláda plynulý multitasking aj prácu vo viacerých oknách súčasne.

Čisté a jasné snímky aj po západe slnka
Hlavný 50Mpx fotoaparát s technológiou ProVisual Engine vylepšuje každú snímku a zdôrazňuje objekty s prekreslenými detailmi a sýtejšími farbami, s ktorými zvečnite svet v celej jeho kráse. S funkciou Nightography preniknete pod rúško tmy a zachytíte všetky výnimočné nočné okamihy v maximálnej ostrosti. Pri natáčaní v pohybe oceníte aj funkciu Super Steady s horizontálnym zámkom, ktorá pomáha udržať obraz stabilný a rovný aj pri dynamických záberoch o 360°. Predný 12Mpx fotoaparát navyše využíva umelú inteligenciu pre prirodzenejšie selfie, ktoré lepšie zachytia odtieň pleti aj detaily tváre, ako sú vlasy alebo obočie. Úložisko s kapacitou 512 GB vám poskytne dostatok priestoru pre pravidelné fotografovanie, sťahovanie súborov aj nahrávanie videí.

Ovládanie pod kontrolou s Galaxy AI
Potrebujete rýchlo upraviť zhotovenú fotku? Funkcia asistent fotografií vám umožní do záberu pridať ďalšie objekty jednoducho tým, že slovami popíšete požadované úpravy. Galaxy AI vašu víziu v priebehu niekoľkých minút zrealizuje. Funkcia Now Nudge rozpozná, čo práve robíte na obrazovke. Ponúkne vám šikovný návrh alebo inteligentno minimalizuje kroky potrebné k ďalším akciám. Všetky detaily o rezerváciách či schôdzkach budete mať teraz okamžite k dispozícii vďaka rýchlemu vyhľadávaniu so Search with Finder. Funkcia Now Brief sa prispôsobí v závislosti na vašom každodennom spôsobe používania telefónu. Kontextové pripomienky upravené pre maximálnu intuitívnosť prispejú k jednoduchšiemu plneniu každodenných úloh.

Prepojená bezpečnosť s Galaxy AI
S Personal Data Engine budú vaše osobné údaje v bezpečí. Všetky dáta zhromaždí, spracuje, zašifruje a potom uloží priamo do vášho zariadenia v priestoroch úložísk KEEP a Knox Vault, čím zamedzí prístup ostatným osobám. Môžete si vybrať, ktoré AI funkcie budú mať prístup k citlivým údajom, a tiež rozhodnúť, či sa dáta budú spracovávať priamo v telefóne alebo v cloude. Technológia Knox Matrix Trust Chain zaisťuje bezpečnosť všetkých zariadení pripojených ku Galaxy. Vy tak môžete sledovať úroveň zabezpečenia ostatných zariadení priamo zo svojho telefónu.

Štýlovo tenký, neprekonateľne odolný
Galaxy S26 sú vystužené materiálmi, ktoré zvyšujú ich odolnosť a zaisťujú dlhú životnosť. Hliníkový rám Armor Aluminium posilňuje konštrukciu telefónu a chráni jeho hrany aj vnútorné časti, pritom si zachováva štíhlu siluetu. Predná aj zadná strana smartfónu je opatrená sklom Corning Gorilla Glass Victus 2 pre vyššiu odolnosť pri každodennom používaní. Stupeň krytia IP68 poskytuje dostatočnú odolnosť proti vode a prachu, vaše zariadenie tak chráni pred náhodným poliatím a bežným poškodením. Batérie Galaxy S26 sú optimalizované, aby poskytovali dlhú výdrž na celodenné používanie. Kapacita je 4 300 mAh, čo vám umožní prehrávať online videá a hrať hry po celý deň bez toho, aby bolo potrebné telefón opakovane nabíjať.
| Funkcia AI | Áno, Asistent webového prehliadania, Simultánny preklad, Tvorba poznámok, Textový asistent, Úprava fotografií, Vyhľadávanie podľa obrázka/textu |
|---|---|
| Modelový rok | |
| Part Number | SM-S942BZKHEUE |
| Modelový rad | Samsung Galaxy S26 |
|---|
| Interná pamäť | 512,00 GB |
|---|---|
| Operačná pamäť | 12,00 GB |
| Počet predných fotoaparátov | 1 |
|---|---|
| Počet zadných fotoaparátov | 3 |
| Optický zoom | 3 × |
| Maximálna svetelnosť | 1,8 |
| Stabilizácia obrazu | Optická |
| Rozlišenie predného fotoaparátu | 12,0 MPx |
| Rozlišenie hlavného zadného fotoaparátu | 50,0 MPx |
| Kapacita batérie | 4300 mAh |
|---|
| Uhlopriečka displeja | 6,30 " . |
|---|---|
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Svietivosť displeja | 2600 Nits |
| Typ displeja | AMOLED |
| Vlastnosti displeja | Gorilla Glass Victus 2 |
| Displej | 2340 × 1080 |
| Počet jadier procesora | 10 |
|---|---|
| Model procesora | Exynos 2600 |
| Trieda krytia | IP68 |
|---|---|
| Distribúcia | CZ |
| Špeciálne vlastnosti | Automatická regulácia jasu, Geomagnetický senzor, OTG |
| Senzory a hardware | Akcelerometer, Bezdrôtové nabíjanie, Galileo, Glonass, Gyroskop, Mikrofón, Kompas, Reproduktor, Vibrácie, Svetlo - baterka |
|---|---|
| Zvýšená odolnosť | Vodotesný |
| Slot pre pamäťovú kartu | Nie |
| Operačný systém | Android |
|---|
| Konektory | USB-C |
|---|
| Funkcie | Bezdrôtové nabíjanie, Čítačka odtlačkov prstov, Odomykanie tvárou, Podpora MMS, Rýchle nabíjanie, Rýchle bezdrôtové nabíjanie, Reverzné bezdrôtové nabíjanie, Desktop režim (Samsung Dex), Svietidlo |
|---|
| Hlavná SIM karta | Nano SIM |
|---|---|
| Konfigurácia SIM karty | Dual SIM + eSIM |
| Komunikácia | 4G, 5G, A-GPS, Bluetooth, Galileo, e-SIM, Glonass, Wi-Fi, GPS, NFC, LTE |
| Energetická trieda | A |
|---|
| Maximálny výkon drôtového nabíjania | 25 W |
|---|---|
| Maximálny výkon bezdrôtového nabíjania | 15 W |
| Konštrukcia | Dotyková obrazovka |
|---|
| Výška | 14,96 cm |
|---|---|
| Šírka | 7,17 cm |
| Hĺbka | 0,72 cm |
| Hmotnosť | 167 g |
| Farba | Čierna |
|---|
| Obsah balenia | Kábel, Ihla na SIM |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.