- 6,9" Dynamic AMOLED 2X 120Hz displej
- rozlíšenie QHD+ 3120 × 1440
- operačná pamäť 12 GB
- úložisko 512 GB
- procesor Snapdragon 8 Elite Gen 5
- 200Mpx hlavný fotoaparát
- batéria 5 000 mAh
- funkcie Galaxy AI, Bluetooth 6,0, WiFi 7, S pen
- štandard ochrany IP68
Varianty produktu
Ďalšie možnosti financovania

Smartfón Samsung Galaxy S26 Ultra 12/512GB, Sky Blue

Výkon, ktorý je vidieť na prvý pohľad
Samsung Galaxy S26 Ultra 12/512 GB, Sky Blue otvára novú kapitolu prémiového radu. Prináša výrazné vylepšenia hardvéru aj softvéru, ktoré ho jasne odlišujú od predchádzajúcej generácie. 6,9" Dynamic AMOLED 2X displej s QHD+ rozlíšením 3120 × 1440 ponúka plynulý obraz, prirodzené farby a jemné detaily vďaka technológii mDNIe. Najvýkonnejší procesor Snapdragon 8 Elite Gen 5 pre multitasking a graficky náročné hry zaistí stabilný výkon a hladké víťazstvá. Vďaka procesoru a vylepšenej odparovacej komore bude chladiaci systém efektívnejší ako kedykoľvek predtým, a to aj počas tých najnáročnejších hier. V spojení s 12GB operačnou pamäťou tak smartfón spoľahlivo zvláda plynulý multitasking aj prácu vo viacerých oknách súčasne.

Čisté a jasné snímky aj po západe slnka
Širokouhlý 200Mpx fotoaparát so širšou clonou prepúšťa viac svetla, takže zachytí viac detailov a podá lepšie výsledky aj za horších svetelných podmienok. Technológia ProVisual Engine navyše spracováva obraz v reálnom čase a pomáha vykresliť vernejšie farby, textúry aj jas fotografií. Funkcia Nightography sa postará o ostré nočné snímky a Super Steady s horizontálnym zámkom pomáha udržať video stabilné aj pri natáčaní v pohybe. Galaxy S26 Ultra ponúka aj 100× Space Zoom s podporou AI, ktorý zlepšuje kvalitu záberov z veľkej vzdialenosti. Predný 12Mpx fotoaparát využíva umelú inteligenciu pre prirodzenejšie selfie s lepšie zachyteným odtieňom pleti a detailmi tváre. Úložisko s kapacitou 512 GB potom poskytne dostatok priestoru pre fotografie, videá aj ďalšie súbory.

Ovládanie pod kontrolou s Galaxy AI
Potrebujete rýchlo upraviť zhotovenú fotku? Funkcia asistent fotografií vám umožní do záberu pridať ďalšie objekty jednoducho tým, že slovami popíšete požadované úpravy. Galaxy AI vašu víziu v priebehu niekoľkých minút zrealizuje. Funkcia Now Nudge rozpozná, čo práve robíte na obrazovke. Ponúkne vám šikovný návrh alebo inteligentne minimalizuje kroky potrebné k ďalším akciám. Všetky detaily o rezerváciách či schôdzkach budete mať teraz okamžite k dispozícii vďaka rýchlemu vyhľadávaniu so Search with Finder. Funkcia Now Brief sa prispôsobí v závislosti na vašom každodennom spôsobe používania telefónu. Kontextové pripomienky upravené pre maximálnu intuitívnosť prispejú k jednoduchšiemu plneniu každodenných úloh. Technológia ProScaler s podporou umelej inteligencie vylepšuje detaily aj v tmavých scénach a celkový užívateľský komfort Galaxy S26 Ultra dopĺňa vstavané pero S Pen.

Bezpečnosť s Privacy Display
Inovácia, akú ste ešte nezažili. Pre smartfón Galaxy S26 Ultra vyvinula spoločnosť Samsung technológiu ochrany súkromia Privacy Display. Aktivujte ju a nikto okolo vás neuvidí obsah, ktorý si prezeráte na svojom telefóne. Môžete dokonca nastaviť, kedy a kde – pri zadávaní PIN kódu, v aplikáciách alebo pre určité oznámenia. Modul na spracovanie osobných údajov zhromažďuje a spracováva vaše údaje s dôrazom na ochranu súkromia. Následne ich šifruje a ukladá priamo do zariadenia pomocou platforiem KEEP a Knox Vault, aby ich čo najlepšie chránil pred online hrozbami. Bezpečnostný systém Knox Matrix dokáže prepojiť a chrániť celý ekosystém zariadenia Galaxy. Môžete ho ovládať priamo zo svojho smartfónu, takže máte vždy dokonalý prehľad.

Štýlovo tenký, neprekonateľne odolný
Harmonický dizajn doposiaľ najtenšieho modelu Galaxy S26 Ultra spája prémiový vzhľad s pohodlným používaním. Hliníkový rám Armor Aluminium spevňuje konštrukciu telefónu a chráni jeho hrany aj vnútorné časti, pritom si zachováva štíhlu siluetu. Prednú stranu chráni sklo Corning Gorilla Glass Armor 2 a zadnú stranu Corning Gorilla Glass Victus 2, čo prispieva k vyššej odolnosti pri každodennom používaní. Stupeň krytia IP68 navyše pomáha chrániť zariadenie pred vodou a prachom, napríklad pri náhodnom poliatí. Batéria s kapacitou 5 000 mAh je navrhnutá pre dlhú výdrž počas celého dňa, takže telefón zvládne prehrávanie online videí, hranie hier aj bežné používanie bez častého dobíjania. Galaxy S26 Ultra zároveň podporuje superrýchle nabíjanie 3.0, ktoré umožňuje rýchle doplnenie energie a pohodlnejšie používanie počas dňa.
| Funkcia AI | Áno, Asistent webového prehliadania, Simultánny preklad, Textový asistent, Tvorba poznámok, Úprava fotografií, Vyhľadávanie podľa obrázka/textu |
|---|---|
| Modelový rok | |
| Part Number | SM-S948BLBGEUE |
| Modelový rad | Samsung Galaxy S26 Ultra |
|---|
| Interná pamäť | 512,00 GB |
|---|---|
| Operačná pamäť | 12,00 GB |
| Počet predných fotoaparátov | 1 |
|---|---|
| Počet zadných fotoaparátov | 3 |
| Optický zoom | 5 × |
| Maximálna svetelnosť | 1,4 |
| Stabilizácia obrazu | Optická |
| Rozlišenie predného fotoaparátu | 12,0 MPx |
| Rozlišenie hlavného zadného fotoaparátu | 200,0 MPx |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
|---|
| Uhlopriečka displeja | 6,90 " . |
|---|---|
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Svietivosť displeja | 2600 Nits |
| Typ displeja | AMOLED |
| Vlastnosti displeja | Gorilla Glass Victus 2 |
| Displej | 3120 × 1440 |
| Počet jadier procesora | 8 |
|---|---|
| Model procesora | Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Trieda krytia | IP68 |
|---|---|
| Distribúcia | CZ |
| Špeciálne vlastnosti | Automatická regulácia jasu, Geomagnetický senzor, OTG |
| Senzory a hardware | Akcelerometer, Bezdrôtové nabíjanie, Galileo, Glonass, Gyroskop, Kompas, Reproduktor, Mikrofón, Vibrácie, Svetlo - baterka |
|---|---|
| Zvýšená odolnosť | Vodotesný |
| Slot pre pamäťovú kartu | Nie |
| Operačný systém | Android |
|---|
| Konektory | USB-C |
|---|
| Funkcie | Bezdrôtové nabíjanie, Čítačka odtlačkov prstov, Odomykanie tvárou, Podpora MMS, Reverzné bezdrôtové nabíjanie, Rýchle nabíjanie, Rýchle bezdrôtové nabíjanie, Desktop režim (Samsung Dex), Stylus, Svietidlo |
|---|
| Hlavná SIM karta | Nano SIM |
|---|---|
| Konfigurácia SIM karty | Dual SIM + eSIM |
| Komunikácia | 4G, 5G, A-GPS, Bluetooth, Galileo, e-SIM, GPS, Glonass, Wi-Fi, NFC, LTE, UWB |
| Energetická trieda | A |
|---|
| Maximálny výkon drôtového nabíjania | 60 W |
|---|---|
| Maximálny výkon bezdrôtového nabíjania | 25 W |
| Konštrukcia | Dotyková obrazovka |
|---|
| Výška | 16,36 cm |
|---|---|
| Šírka | 7,81 cm |
| Hĺbka | 0,79 cm |
| Hmotnosť | 214 g |
| Farba | Modrá |
|---|
| Obsah balenia | Kábel, Ihla na SIM |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.